Jump to content
Dogomania

SARA MA JUŻ DS :) w BIAŁYMSTOKU


psi

Recommended Posts

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest monia3a

Widziałam wczoraj przez chwilę Sarunię, smutna z niej dziewczynka, należy jej się odrobina miłości na ostatnie jej dni.
W schronisku jest również stary, ślepy onek więc jakby ktoś dzwonił do Ciebie [B]psi[/B] z chęcią adopcji Sary pamiętaj proszę o nim.

Link to comment
Share on other sites

[B]CIOTECZKI MAM DOBRE WIEŚCI [/B]:multi: :multi: :multi:
Rozmawiałam przed chwilą na temat wizyty p/a z cioteczką Lacia z Leszna :)
U p. Przemka wprawdzie jeszcze nie była, ale rozmawiała na Jego temat z najlepszą panią weterynarz w Lesznie, której ufa bezgranicznie :)
Okazało się, ze pani weterynarz dobrze zna p. Przemka i Jego sytuację :)
Wyraża się o Nim w samych superlatywach :multi:
[B]Poleca P.P. jako domek adopcyjny :):):)[/B]
Cioteczka psi już o tym wie i zaczyna działać :)

Link to comment
Share on other sites

[B]:multi:SARA MA DOMEK[/B]:multi:

Rozmawiałam z[B] P.P.[/B] i jak dla mnie to najlepszy skrawek "zielonej trawki" dla Sary:loveu:. Bardzo Panu dziękuję :loveu: ,że zaopiekuje się Pan naszą Sarunią i pozwoli godnie przeżyć resztę jej "chwil".

Teraz kochane cioteczki i wujkowie zbieramy na transport dla Sary dziewczyna będzie mieszkała w Wielkopolsce a teraz jest w Białymstoku na Podlasiu więc rozumiecie ,że potrzebujemy [B]kasy[/B] na paliwo, autko może się znajdzie ale trzeba je zatankować.Proszę wyskrobcie choć 5 zł w parę osób uda Nam się zebrać kasę dla [B]Sary[/B] z góry dziękuję :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psi'][B]:multi:SARA MA DOMEK[/B]:multi:[/QUOTE]

:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
Juuuuuuuuuuuuuuupi!!!!!!!!!!!!!!!


Sara ma domek a domek będzie miał cudną Sarę :) Wyjątkowo szczęśliwe zakończenie smutnego kresu w życiu Sary. No to teraz będzie już tylko lepiej.
Cioteczko Psi wprawdzie krucho u mnie z pieniędzmi w tym miesiącu ale może uda się coś wyskrobać. Nawet te 10 zł choć to żadna fortuna. A może skarpeta by nam pomogła trochę a co by się uzbierało z bazarków już po dostarczeniu Sary do nowego domku to by się skarpecie oddało?
Myślę, że Ciotki od skarpety by się zgodziły. w końcu to sprawa awaryjna. Prawda?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='suślik']:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
A może skarpeta by nam pomogła trochę a co by się uzbierało z bazarków już po dostarczeniu Sary do nowego domku to by się skarpecie oddało?
Myślę, że Ciotki od skarpety by się zgodziły. w końcu to sprawa awaryjna. Prawda?[/QUOTE]

Jesli im.Talcott to wstawię się

Deklaruję 30 zł

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Nawet nie wiecie jak się cieszę :) dziś jak dzwoniła Ula to nie mogłam w to uwierzyc, że jednak jest szczęśliwe zakończenie :)
20 dyszki ode mnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Psi....masz szczęsliwą rekę:multi::multi:[/QUOTE]

Mam nadzieję bo mam kolejne nieszczęście do wyciągnięcia ślepy ONek równiez starowinka12-13 letni nie wiem jak długo w schronisku, muszę najpierw Saruni adopcje doprowadzić do końca potem Fazki ze skrzywioną szczęką siedzi już w schronisku 4 lata a ma 8 latek a potem ślepym ONkiem się zajmę

Wydarzenia na FB [B]Fazki[/B]

[url]https://www.facebook.com/update_security_info.php?wizard=1#!/event.php?eid=199406480107816[/url]

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='kaszanka']Monia to znaczy że dorzucasz dwie stówki?[/QUOTE]

kaszanka dwie dyszki a nie dwie setki :D

Ślepy onek jest również staruteńki, biedny. W schronisku jest od niedawna ale przydałoby mu się pomóc. Jakby coś służę pomocą w zdjęciach i ogólnie ...

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że Sara znajdzie przystań na ostatnie dni życia. Ona dlatego była tak długo w schronisku ponieważ przez pierwsze lata pobytu nie była przeznaczona do adopcji. Była psem pracującym - stróżującym. Biegała po terenie schroniska luzem. Dopiero po latach jako starszy już pies zamieszkała w schroniskowym kojcu. Jest bardzo przywiązana do opiekunki schroniskowej, która zajmuje się Sarą od lat i na pewno zna ją najlepiej i wie o każdym jej problemie i zachowaniach. Może P.P. powinien z nią porozmawiać żeby poznać Sarę jak najlepiej?
P.P. jeśli chcesz to skontaktuję cię z bezpośrednią opiekunką Sary, daj znać na PW.
Suczka nie jest wysterylizowana czy to nie stanowi problemu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']Dobrze, że Sara znajdzie przystań na ostatnie dni życia. Ona dlatego była tak długo w schronisku ponieważ przez pierwsze lata pobytu nie była przeznaczona do adopcji. Była psem pracującym - stróżującym. Biegała po terenie schroniska luzem. Dopiero po latach jako starszy już pies zamieszkała w schroniskowym kojcu. Jest bardzo przywiązana do opiekunki schroniskowej, która zajmuje się Sarą od lat i na pewno zna ją najlepiej i wie o każdym jej problemie i zachowaniach. Może P.P. powinien z nią porozmawiać żeby poznać Sarę jak najlepiej?
P.P. jeśli chcesz to skontaktuję cię z bezpośrednią opiekunką Sary, daj znać na PW.
Suczka nie jest wysterylizowana czy to nie stanowi problemu?[/QUOTE]

[B]Jaanna019[/B] Pan[B] P.P.[/B]ma telefon do opiekunki Sary,po drugie wie i zdaje sobie sprawę z wyglądu i zdrowia Sary,
Po dzisiejszej rozmowie z Panem [B]P.P.[/B] wiem,że Sara będzie miała najlepszą opiekę bo np. Pan [B]P.P.[/B] zapytał jaką karmą karmiona jest Sara bo nie chce przysparzać jej dodatkowych zmian to chyba świadczy dobrze o Panu [B]P.P.[/B] ?

Nadal zbieram na transport Sary kto ma złocisze do wydania :razz:

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Zapraszam na bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213878-Słodkości-dla-ludzi-zabawki-i-akcesoria-dla-psów-i-kotów-oraz-różności-10.09.11[/URL] dla Saruni :)

Podnoście chociaż ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...