Jump to content
Dogomania

SARA MA JUŻ DS :) w BIAŁYMSTOKU


psi

Recommended Posts

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marycha35']Ja na zaproszenie DONki się melduje na wątku:) Już się zryczałam oczywiście, takie cudo kochane i tyle lat w schronie, gdzie ludzie mają oczyska i dlaczego ona się tam znalazła???? Nie ważne już, trzeba teraz znaleźć jej DS de lux:):):) Cudna Seniorka![/QUOTE]

Dziękuję Marychno, że jesteś :):):)

Link to comment
Share on other sites

Czy Sara jest tą sunią, która początkowo w schronisku nie mieszkała w boksie i mogła sobie biegać po całym terenie? Jeżeli to ona, to już chyba drugie podejście żeby ja wyciągnąć. Mam nadzieję, że tym razem się uda. Moja staruszka schroniskowa, Maja też już ma podobne schorzenia, ale jeszcze macha ogonkiem jak szczeniak, gdy widzi psie towarzystwo. Sara też będzie odpoczywać na zielonej trawce, na wolności.
Ze swojej strony pomogę sunieczce jak mogę najlepiej. Postaram się uruchomić wyciskacz łez u wrażliwców z ogrodem.

Link to comment
Share on other sites

[B]Cioteczko psi,[/B] czy Sara miała już robione ogłoszenia na większą skalę?
Ja wkrótce wracam do pracy i na dogo będę dużo rzadziej, więc nie dam rady sama Jej ogłaszać, ale mogłabym we wrześniu wykupić staruszcze pakiet 40 ogłoszeń :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka'][B]Cioteczko psi,[/B] czy Sara miała już robione ogłoszenia na większą skalę?
Ja wkrótce wracam do pracy i na dogo będę dużo rzadziej, więc nie dam rady sama Jej ogłaszać, ale mogłabym we wrześniu wykupić staruszcze pakiet 40 ogłoszeń :lol:[/QUOTE]

Z Sarą "ruszyłam" w piątek (26.08) więc na większa skalę jeszcze nie zdążyłam zadziałać :oops: "praca"
Sara jest w Białostockim schronisku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolasek']Czy Sara jest tą sunią, która początkowo w schronisku nie mieszkała w boksie i mogła sobie biegać po całym terenie? Jeżeli to ona, to już chyba drugie podejście żeby ja wyciągnąć. Mam nadzieję, że tym razem się uda. Moja staruszka schroniskowa, Maja też już ma podobne schorzenia, ale jeszcze macha ogonkiem jak szczeniak, gdy widzi psie towarzystwo. Sara też będzie odpoczywać na zielonej trawce, na wolności.
Ze swojej strony pomogę sunieczce jak mogę najlepiej. Postaram się uruchomić wyciskacz łez u wrażliwców z ogrodem.[/QUOTE]

Z tego co wiem to właśnie ona kiedyś biegała wolno po "posesji"
Również głęboko wierzę,że uda Nam się pomóc Sarze
Dziękuję ,że jesteś :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Założyłam Saruni wątki na owczarek.pl i owczarki.eu
[URL]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=18963&PID=996876󳘌[/URL]
[URL]http://owczarki.eu/forum/showthread.php?p=25982#post25982[/URL]
Może tam ktoś Ją wypatrzy ...[/QUOTE]

Dziękuję cioteczko [B]DONnka[/B] :loveu:
Jestem pod wielkim wrażeniem szybkości działania i rozsyłaniu info o Sarze to cudowne ile ludzi jest chętnych do pomocy choć też parę osób jest na nie :-( na FB np. ktoś wysłał zaproszenie do Pani minister Beaty Kempa (wchodziłam profil na 99% nie fikcyjny) i niestety Pani B.odrzuciła zaproszenie a wystarczyło tylko udostępnić przecież to nic nie kosztuje a szersze grono ludzi się dowie o losie psa w potrzebie SMUTNA postawa ale o nasze głosy w wyborach to walczą jak przysłowiowe LWY ale sami cos komuś pomóc to już są na NIE ,nie ładnie :mad:
Link to comment
Share on other sites

[quote name='psi']Z Sarą "ruszyłam" w piątek (26.08) więc na większa skalę jeszcze nie zdążyłam zadziałać :oops: "praca"
Sara jest w Białostockim schronisku.[/QUOTE]

No to ogłoszenia przydadzą się na pewno :)
Znajdę jakiś bazarek i zamówię :):):)
Teraz trzeba tylko zaciskać mocno kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psi']Dziękuję cioteczko [B]DONnka[/B] :loveu:
Jestem pod wielkim wrażeniem szybkości działania i rozsyłaniu info o Sarze to cudowne ile ludzi jest chętnych do pomocy choć też parę osób jest na nie :-( na FB np. ktoś wysłał zaproszenie do Pani minister Beaty Kempa (wchodziłam profil na 99% nie fikcyjny) i niestety Pani B.odrzuciła zaproszenie a wystarczyło tylko udostępnić przecież to nic nie kosztuje a szersze grono ludzi się dowie o losie psa w potrzebie SMUTNA postawa ale o nasze głosy w wyborach to walczą jak przysłowiowe LWY ale sami cos komuś pomóc to już są na NIE ,nie ładnie :mad:[/QUOTE]


Psi szanowna pani klępa nie zajmuje się takimi " głupotami" jak zwierzęta. przyjmowanie zaproszeń do takich wydarzeń zdecydowanie przyćmiłoby jej " błyskotliwe" myśli i spostrzeżenia . Więc woli "lajkować" kolejne bzdury jej cudownej partii niż pomóc komukolwiek.


[B]DONka [/B]Cioteczko.. szalejesz normalnie szalejesz :) Idziesz jak burza w temacie Sary.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='suślik']Psi szanowna pani klępa nie zajmuje się takimi " głupotami" jak zwierzęta. przyjmowanie zaproszeń do takich wydarzeń zdecydowanie przyćmiłoby jej " błyskotliwe" myśli i spostrzeżenia . Więc woli "lajkować" kolejne bzdury jej cudownej partii niż pomóc komukolwiek.


[B]DONka [/B]Cioteczko.. szalejesz normalnie szalejesz :) Idziesz jak burza w temacie Sary.[/QUOTE]

[B]Suśliku[/B], czasem uda mi się zrobić "mocne wejście" ;) ale to i tak tylko kropla w morzu potrzeb ...
A temu babsztylowi to niech życie odpłaci za brak serca :angryy::angryy::angryy:

[B]A wszystkim zaproszonym cioteczkom dziękuję za wsparcie i wrażliwość na los Sary[/B] :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='suślik']Banerek Sarze trzeba zrobić.
[B]Psi [/B]jeśli pozwolisz to ja cioteczkę od banerków poprosze o banerek dla Sary.[/QUOTE]

Bardzo dobry pomysł !!!
Ja niedługo kończę mój bazarek i sobie na pewno podepnę :)
Dzięki suślikowi już wiem jak, choć nadal mogę mieć podlinkowany tylko jeden ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Dzięki suślikowi już wiem jak, choć nadal mogę mieć podlinkowany tylko jeden ;)[/QUOTE]
To czeka nas kolejna lekcja wklejania banerków :) Bo widzisz ja mam dwa banerki plus link do aukcji na rzecz Nero. Za chwilę jeszcze Tess wrzucę na banerki jeśli tylko się zmieści. Strasznie pojemna ta sygnaturka :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...