Jump to content
Dogomania

Bezdomny,przeganiany,bity Kubuś dzięki Tamb w DS!!! ;)


Recommended Posts

  • Replies 594
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tamb']Klaudus, wysłałam Ci na maila ankietę przedadopcyjną, dzięki której jest pierwsze sito. Odpadają domy niewarte sprawdzenia.[/QUOTE]
Myślę, że Klaudus ma takie.
Od razu przypomniała mnie się moja adopcja tego dżentelmena po lewej.
Chociaż jestem psiarą od urodzenia, nie miałam pojęcia o istnieniu dogo.
Szukałam psiaka w necie, a gdy Blunia zobaczyłam, to wiedziałam, że to TEN...
Dopiero, gdy dt przywiózł mi Blunia, zalogowałam się tu i przeczytałam wątek Blunia, jak powieść sensacyjną...
Pisali też o mnie... oceniali ryzyko... bez wizyty pa... ankieta przeprowadzona częściowo telefonicznie...
/ nawet nie wiedziałam, że jestem ankietowana /...
Nio i wsiąkłam na dogo na dobre i złe.
A myślałam, że już w życiu nic mnie nie zaskoczy...

Link to comment
Share on other sites

Psy ignorował od początku, nie boi się ich. Kotów się bardzo bał. W domu bez zwierząt szybciej się zaklimatyzuje. U mnie na początku, bojąc sie innych kotów, reagował też na mnie pazurkami, jak chciałam go wziąć na ręce. Był w panice. Jak trafi do domu ze zwierzakami, ktoś musi być bardzo cierpliwy. Bez klatki kenelowej, nie poradziłabym sobie. Kubuś oswoił się z moim zwierzyńcem stopniowo. Na początku obserwował, będąc w klatce. Potem go nosiłam, pokazując wszystko. Następny etap, to była otwarta klatka. Wychodził i wchodził, kiedy chciał, a kiedy częściej był poza nią, z własnej woli, zlikwidowałam. To trwało trochę.

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam Kubusiowi gumtree wyróżnione na Kraków.
[URL]http://krakow.gumtree.pl/f-Zwierzaki-koty-kocieta-W0QQCatIdZ9125[/URL]

Adresów mailowych nie można podawać w treści ogłoszenia. Odnawialam dzisiaj na gumtree Blekiemu z mojej sygnaturki i musiałam adres mailowy usunąć.

Link to comment
Share on other sites

Może ja panikuję, ale wolę napisać, co mnie zaniepokoiło. Kubuś ma się dobrze, jest zdrowy ale od początku zwróciłam uwagę na jego oczy. Jedno ma czarną obwódkę a drugie różową i jest jakby mniejsze. Nie wiem, może to taka uroda a może powinien to zobaczyć weterynarz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Może ja panikuję, ale wolę napisać, co mnie zaniepokoiło. Kubuś ma się dobrze, jest zdrowy ale od początku zwróciłam uwagę na jego oczy. Jedno ma czarną obwódkę a drugie różową i jest jakby mniejsze. Nie wiem, może to taka uroda a może powinien to zobaczyć weterynarz.[/QUOTE]

[I]Jak byliśmy u weta jak miał do Ciebie jechać - również zwróciłam na to uwagę.
Bo już wcześniej to zauważyłam.
Wet pooglądał i powiedział,że taki jest Jego urok.
Że to nie chorobowe.
Bynajmniej tak zapewniał.

[quote name='bakusiowa']Jutro mu zrobię wyróżnione na tablicy. Bleki z mojej sygnaturki na tablicy już ma 860 wejść i ani jednego telefonu.:shake:[/QUOTE]
Rudy miał ponad 2000 i nic...
Ani jednego zapytania...
Ani jednego telefonu...[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']To dobrze, że weterynarz to widział. Też myślałam, że taka uroda ale wolałam zapytać.[/QUOTE]

[I]Nie,nie - ja od dawna to obserwowałam.
Dlatego u weta zwróciłam na to szczególną uwagę.
Bo to oczko (powieka) taka różowiutka :)
Na szczęście stwierdzili,że to taki urok przystojniaka :)[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...