Jump to content
Dogomania

Bezdomny,przeganiany,bity Kubuś dzięki Tamb w DS!!! ;)


Recommended Posts

  • Replies 594
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kasia1381']zdjęć mam już dużo. tylko już mi podają, że wyczerpałam limit w albumie. ktoś może wie jak go powiększyć, nie kasując tych fotek, które już są? chciałabym też zamieścić fotki Zuzi. Ona już niestety jest za TM:([/QUOTE]

Nie mam pojecia.

Ale jesli mialabys trudnosci wstawic fotki Kubusia tutaj na watku to ja z najwieksza przyjemnosia to zrobie :)
Podam adres mailowy na pw.

Link to comment
Share on other sites

Piegusek i Bryś szukają takich domów, do jakiego trafił Kubuś. A ja od wczoraj mam psa ze złamanym kręgosłupem. Zarzuca tyłem, przewraca się, od czwartku rehabilitacja. Palę mu w metalowej kozie, jest na piętrze w oddzielnym pomieszczeniu. Ma ciepło, znoszę go po schodach (jest lekki) i kilka razy dziennie "biega" po podwórku. Jest bardzo miły, zachowuje czystość. Jak go postawię na nogi, będziemy szukać domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Piegusek i Bryś szukają takich domów, do jakiego trafił Kubuś. A ja od wczoraj mam psa ze złamanym kręgosłupem. Zarzuca tyłem, przewraca się, od czwartku rehabilitacja. Palę mu w metalowej kozie, jest na piętrze w oddzielnym pomieszczeniu. Ma ciepło, znoszę go po schodach (jest lekki) i kilka razy dziennie "biega" po podwórku. Jest bardzo miły, zachowuje czystość. Jak go postawię na nogi, będziemy szukać domu.[/QUOTE]
A masz zdjęcia chłopaka - jeśli tak, to przyślij, mogę wstawić - jeśli ma watek, to daj linka.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za offa. ale to bazarek dla Klauduskowego pieska :)

Bazarek NADAJ MI IMIĘ, już nie jestem smutnym SMUTKIEM. Do 07.02.12
[COLOR=black][B]Jeśli chcesz zostac Matką Chrzestną / Ojcem Chrzestnym tego wspaniałego psiaka - zapraszamy ![/B][/COLOR]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/222087-Bazarek-NADAJ-MI-IMIĘ-już-nie-jestem-smutnym-SMUTKIEM.-Do-07.02.12"][B][COLOR=blue]http://www.dogomania.pl/threads/222087-Bazarek-NADAJ-MI-IMIĘ-już-nie-jestem-smutnym-SMUTKIEM.-Do-07.02.12[/COLOR][/B][/URL]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg834/scaled.php?server=834&filename=smutekdt13.jpg&res=medium[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich! Kubuś bryka coraz bardziej!!! Jest taki kochany!!!! Fotki wkrótce się pojawią, ale ostatnio prawie nie mam czasu na komputer, a w pracy dla celów prywatnych mogę go używać jedynie potajemnie. Czasem się uda, czasem nie. Cóż, taka rzeczywistość. Dobzie, że mam Kubusia. Właśnie się myziamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia1381']Witam wszystkich! Kubuś bryka coraz bardziej!!! Jest taki kochany!!!! Fotki wkrótce się pojawią, ale ostatnio prawie nie mam czasu na komputer, a w pracy dla celów prywatnych mogę go używać jedynie potajemnie. Czasem się uda, czasem nie. Cóż, taka rzeczywistość. Dobzie, że mam Kubusia. Właśnie się myziamy.
[/QUOTE]
Cudownie czyta się takie posty z domku...
Czekamy na zdjątka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia1381']Dałam kolejne 4 słodkie fotki mojego Pieszczocha. Do albumu.[/QUOTE]
Nie mogłam się powstrzymać, aby nie wkleić słodziaka

[IMG]http://www.dogomania.pl/attachment.php?attachmentid=8423&d=1328641344[/IMG]

Po takiej poniewierce wreszcie szczęśliwy...

Link to comment
Share on other sites

Kubulek znalazł dziś sobie nową rozrywkę!!! Buszowanie z obrusem. W ten sposób trzeba było pozbyć się długiego obrusu, a dać króciutki, coby dziecko go nie ściągnęło sobie na głowę :) Tata Go nauczył, że można o 3 w nocy przesuwać wersalkę w celu poszukiwania ukochanej myszki, a mama, że jedzenie jest dodatkową porą na myzianie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...