Jump to content
Dogomania

Bezdomny,przeganiany,bity Kubuś dzięki Tamb w DS!!! ;)


Recommended Posts

  • Replies 594
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wellington']Bardzo sie ciesze ze Kubus bedzie teraz w Krakowie na poduchach sie wylegiwal :)

Czy moglabym prosic o namiary na wykonawce siatki na pw ?
Mam tez balkon do zabezpieczenia.[/QUOTE]
Jak hurt / 2 Cioteczki /, to i o rabaty zabiegajcie z tymi siatkami.
Trzymam kciuki za transport Kubusia do domku.

Link to comment
Share on other sites

Kubuś od wczoraj jest we wspaniałym domu. Od razu poczuł się jak u siebie, przytulał się i udsłaniał brzuszek. W środę lub w czwartek będzie siatkowanie balkonu. Kasia1381 ma od wczoraj problem z zalogowaniem. Jesteśmy w kontakcie telefonicznym, ale nie może wejść na dogo. Komu zgłosić, moderatorowi? Czy może powinna zmienić login i mieć nowe hasło? Co robi się w takich sytuacjach?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Kubuś od wczoraj jest we wspaniałym domu. Od razu poczuł się jak u siebie, przytulał się i udsłaniał brzuszek. W środę lub w czwartek będzie siatkowanie balkonu. Kasia1381 ma od wczoraj problem z zalogowaniem. Jesteśmy w kontakcie telefonicznym, ale nie może wejść na dogo. Komu zgłosić, moderatorowi? Czy może powinna zmienić login i mieć nowe hasło? Co robi się w takich sytuacjach?[/QUOTE]

Wieści najwspanialsze, jakie mogą być. Kubusiu, bądź szczęśliwy.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze że Kubulek jest szczęśliwy. Prosimy o zdjęcia z nowego domku. Jeżeli Kasia nie może się zalogować to coś pokręciła z hasłem. Ja w domu mam hasło zapamiętane a jak jednego razu chciałam zalogować sie w pracy to mi nie dało. Niech sprawdzi jeszcze bo może hasło ma dużymi literami a loguje się małymi lub odwrotnie. Jak nie da rady zalogować się to musi zarejestrować się jeszcze raz i ewentualnie napisac o tym fakcie do moderatora, najlepiej maupa4.

Link to comment
Share on other sites

Witam Wszystkich! Przepraszam, że tak pózno. Hasło miałam zapisane, więc nie ma mowy o pomyłce. dopiero dziś udało mi się zalogować. No cóż, złośliwość rzeczy martwych. Kubuś już ma siatkę zamontowaną. Bardzo dziękujemy!!!! Teraz czekamy na wiosnę i cieplutkie słoneczko. Kubuś wie, że jest u siebie i tak też się zachowuje.
Uwielbia szaleć na drapaku i między firankami. Legowisko wybrał sobie na fotelu. Skoro tam mu pasuje, to tam ma dany kocyk. Oczywiście moją poduche też polubił. Moje słoneczko grzało mnie jak wróciłam kiedyś po nocy. Oboje przespaliśmy wtuleni w siebie. Najlepiej, to żebym miała jeszcze jedną parę rąk, bo mam wrażenie, że 2 to za mało do myziania. Chodzi za mną jak piesek. Jest taki kochany!!!! Uwielbia aportować myszkę. Przynosi, żeby mu odrzucić i tak w kółko. Moje kochane "maleństwo".

Link to comment
Share on other sites

Jejku, jak się cieszę. Kuba u Kasu odżył. U mnie był bezpieczny ale przy takiej ilości zwierząt, nie był jeszcze sobą. U Kasi rozkwitł. Teraz kolej na Pieguska. Wizyta przedadopcyjna ma być w poniedziałek. Piegus to drugi tymczasowicz, tak, że, poproszę o trzymanie kciuków.

Link to comment
Share on other sites

wow ślicznie Kubuś wyglada - widać, że szczęśliwy wreszcie -tak się cieszę Kasiu, że go pokochalaś ze wzajemnością - mu życie odmieniłaś - to cudowne, że takie się rzeczy dzieją - to daję siłę, żeby walczyć o inne nieszczęśliwce
a za Pieguska kciucki oczywiście 3mam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia1381']Utworzyłam w swoim profilu album Kubusia. Jak na razie są tylko 4 fotki. Nie mam aparatu, wię fotki sąz komórki. Długo to trwało, żeby je zamieścić ale udało się. Metodą prób i błędów, ale są. Zapraszam do oglądania!!![/QUOTE]

Piekny , szczesliwy Kubus :loveu:
Mam nadzieje ze jego album sie wnet powiekszy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...