Jump to content
Dogomania

Zabiedzony dog niemiecki w Radomiu-Dorf pojechal do nowego domu


Tigraa

Recommended Posts

[quote name='sahara']Myślę, że mam dobrą wiadomość. Dorf został wczoraj adoptowany.
Zła wiadomość jest taka, że nie znam szczegółów adopcji.
Mam nadzieję, że trafił do dobrego miejsca.[/quote]

Dobra wiadomość to taka, że Dorf nie jest już w schronisku. Ale Aniu proszę zmień temat, że Dorf nadal szuka domku. Został umieszczony w hotelu dla psów, gdzie będzie można dokładniej poznać jego charakter, nawyki, zrobić mu nowe zdjęcia. Właścicelka hotelu popracuje z nim troszkę tak aby był gotowy na adopcję. Dlatego Dorf nadal szuka domu i będzie czekał na swoją rodzinę już w hotelu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='saria']Dobra wiadomość to taka, że Dorf nie jest już w schronisku. Ale Aniu proszę zmień temat, że Dorf nadal szuka domku. Został umieszczony w hotelu dla psów, gdzie będzie można dokładniej poznać jego charakter, nawyki, zrobić mu nowe zdjęcia. Właścicelka hotelu popracuje z nim troszkę tak aby był gotowy na adopcję. Dlatego Dorf nadal szuka domu i będzie czekał na swoją rodzinę już w hotelu.[/quote]

Tak tytuł wątku jest mylący :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halbina']No właśnie, co u Dorfika?...[/quote]

Dorfik ma się dobrze. Miałam dzisiaj do niego jechać, ale straaaasznie lało. Poza tym miałam niespodziewanych gości i nic z tego. Ale w niedzielę się postaram. Z tego co napisała Aga, u której on jest, Dorf kompletnie nie interesował się kotem. No może gdyby przyssał się do jego miski to pewnie wtedy by się zainteresował i to bardzo, hihi... Aga napisała, że Dorf nie jest psem agresywnym. Jest zaborczy i umie dopominać się o swoje, jest typem dominanta. Ma na łapie jakąś narośl, którą ma obejrzeć wet. Jutro napiszę więcej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wanda szostek']Może miałabym dla niego dom.Czy ktoś może się ze mną skontaktować na Skypa?[/quote]

Wanda wyślij mi pw z numerem do siebie. Aż wstyd się przyznać ale nie mam skypa. :oops: Własnie jadę do Dorfa. pogoda kiepska, ale cóż... Jak wrócę będą nowe fotki!!! :p Albo na gg mi zostaw, jak tylko wrócę od Dorfa to się odezwę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ASICA']w takim razie czekamy na fotki i nowe wieści:cool3:[/quote]

Już jestem, wróciłam. No więc Dorfik ma się dobrze. Troszkę przybrał na wadze, ale i tak widać mu wszystkie kości i żebra. Tak jak już pisałam Dorf nie jest psem agresywnym. Świetnie dogaduje się z innymi psami. Jako, że to dorosły pies to wiadomo, że z samcami może byc problem, mieliśmy zresztą już tego przykład. Ale z suczkami bawi się świetnie. Biega za nimi, podskakuje jak mały szczeniak. Jest bardzo ufny w stosunku do ludzi. Mimo, że widział mnie pierwszy raz nawet nie zaszczekał, nie bał się mnie. Daje ze sobą robić wszystkie zabiegi typu obcinanie pazurów, szczotkowanie, opatrunki. Ma ranę na łapie jednak normalnie na nią staje i nie utyka. Wet narazie zalecił stosowanie środków przeciwzapalnych. Zobaczymy jak to będzie się goiło. I zaraz zdjęcia:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='ASICA']przez dwa dni nikt tutaj nie zaglądał:shake:[/quote]

Dorf !!! Wszyscy o Tobie zapomnieliśmy :-( :-( :-( Podnoszę po nowy domek. Okazało się w hotelu że wszystko to co insynuował Wędkocholik to NIEPRAWDA... DORF jest przyjacielski dla wszystkich i dla suczek i kotów a najbardziej wpatrzony jest w człowieka... Niezmiernie cieszą mnie takie wiadomości. I też dlatego pilnie potrzebuje nowego kochającego, dobrego PANA :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...