Jump to content
Dogomania

Sunia Elza w typie onki!Już w DS!!!


buniaaga

Recommended Posts

  • Replies 616
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie każde jest super ekstra , ale myślę, że jest z czego wybierać. Na początku i tak każde kucnięcie fotografa kończyło się obślimaczeniem obiektywu . Ja zanęcałam zza pleców a ludziska w oknach mieli widowisko. Nawet kot przyszedł popatrzeć.

[IMG]http://i53.tinypic.com/vy16c4.jpg[/IMG]
Moje piękności :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Mamy mały sukces. Sunia podeszła do połowy pokoju po panelach na mizianko. Spotkała się z najlepszym kumplem mojej Sonii i oczywiście reakcja bardzo dobra. Wytrzymała skakanie po ogonie i zbyt namolne zaproszenia do zabawy, widać , że chciała się przyłączyć tylko szwy jej uwierały. Ale w momencie kiedy chłopak nurkował pod brzuchem odganiała go warczeniem. Po czym za chwilę przepraszała liżąc po pysku. No po prostu :lilangel: Ale i tak do szkolenia bo praktycznie nic nie umie.

Spójrzcie na ten wyraz pysia
[IMG]http://i53.tinypic.com/zj8nev.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, a gdzie sunia będzie dokładnie? Gdzie jest hotelik? Tak bym chciała ją móc odwiedzić :) Śliczna taka kochana mordka :) No chyba że migiem znajdzie domek, a to w jej przypadku bardzo prawdopodobne :) Tak się bardzo cieszę,że znalazła póki co kącik u Ciebie pedzelopko :) Dzięki Ci aniołku :) I dzięki Pipi i buniaaga :)

Pipi- biedna ta wystraszona suńka :( Oby pozwoliła komuś sobie pomóc...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doti']Gajowa ma hotelik w Konstancinie :) Ja na pewno ją odwiedzę :)[/QUOTE]

o, to ja też :) Kiedyś byłam w jakimś hoteliku w Konstancinie, bo pomagaliśmy w transporcie takiej śmiesznej grubiutkiej mini bernardynki do Bobrowca na sterylkę... Ale może to gdzie indziej. OK, wszystkiego się dowiem i na pewno odwiedzę dziewczynkę. Choć coś mi mówi, ze ona długo nie zagrzeje miejsca w tym hoteliku :)

A jak tam brzuszek? Ładnie sie goi?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...