Jump to content
Dogomania

Sunia Elza w typie onki!Już w DS!!!


buniaaga

Recommended Posts

  • Replies 616
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='buniaaga']dziewczyny jestem sorki że dopiero ale od razu po pracy pojechałam do lecznicy ,przyjechała Pipi i Elza :)
Elza jazdę samochodem zniosła super Pipi mówiła że sama wskoczyła ,w samochodzie była jeszcze w klatce dzika sunia Rudka, Elza na nią nie reagowała,obwąchała klatkę i tyle.Pochodziłyśmy z nią obok lecznicy na smyczy musi jeszcze ogarnąć temat ale nie szarpie,nie protestuje jest w tym temacie ok.Trochę zdążyłyśmy ją wyczesać przed zabiegiem.Jaka ona jest słodka,przytulanka:)
Zabieg zniosła bardzo dobrze,ma malutkie nacięcie.podczas zabiegu wet wyczyścił jej uszka.Została zaszczepiona i Pipi kupiła tabletki na odrobaczenie.Poczekałyśmy w lecznicy do momentu aż Elza się wybudziła i co robiła zaraz po wybudzeniu???nic innego jak znowu merdała ogonkiem:)kochana jest mówię Wam :)

zaraz ogarnę wątek bo dziś się rozpisałyście cioteczki:)

Dziękuję za wszystko !!!
Pipi jesteś KOCHANA!!![/QUOTE]

:multi: :multi: :multi:
No to jeszcze jedna kochana bida więcej U R A T O W A N A !!!!
[B]Cioteczki - moje wielkie uznanie [/B]:modla: :modla: :modla:
Tak sprawnej akcji dawno nie widziałam, no może u Alexa, ale tam nie było happy endu niestety :shake:
Chyba się zaraz napiję za zdrówko i nowe życie Elzy !!! ;)
Trzymam kciuki za domek na horyzoncie :):):)

Link to comment
Share on other sites

Wyspane jak trzeba, bo wszystko w porzadku, dziekujemy.
Kolejny pies, ktory jest przeszczesliwy, ze dostal kawalek podlogi. A jak jeszcze kawalek kolderki, to juz wiecej niczego jej nie potrzeba. Jak mnie rano zobaczyla, to zrobila zdziwiona mine. Rozgladala sie w kolo, tak fajnie sie wyciagala, zalowalam, ze nie mam aparatu w reku.
Pilnuje sie jak na razie, nie odchodzi. Straszna przylepa.
Zaczynam cos dzialac i bede dzwonic do pedzelopki zeby sie umowic od nowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pędzelopka']Opiekunka dla suni na 8 godzin jak będę w pracy :) Nie mam dzieci.To moja młodsza siostra skróciła wakacje i przyjechała z pomocą.[/QUOTE]

:diabloti::oops::eviltong: nie wiedzialam. . . . ale wpadka :oops::lol:

Link to comment
Share on other sites

:calus::calus:[quote name='Pipi']Wyspane jak trzeba, bo wszystko w porzadku, dziekujemy.
Kolejny pies, ktory jest przeszczesliwy, ze dostal kawalek podlogi. A jak jeszcze kawalek kolderki, to juz wiecej niczego jej nie potrzeba. Jak mnie rano zobaczyla, to zrobila zdziwiona mine. Rozgladala sie w kolo, tak fajnie sie wyciagala, zalowalam, ze nie mam aparatu w reku.
Pilnuje sie jak na razie, nie odchodzi. Straszna przylepa.
Zaczynam cos dzialac i bede dzwonic do pedzelopki zeby sie umowic od nowa.[/QUOTE]
Pipi szkoda,ze mieszkasz tak daleko bo chciałabym poznac osobe o tak wielkim sercu osobiscie.Chyle czoło przed Tobą .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ninas']Pipi i buniaaga, jesteście iskierkami dobra i radości. Cieszę się, że Was poznałam, chociaż telefonicznie. Uratowałyście kolejną duszyczkę. Pozdrawiam.[/QUOTE]
Oj tak ...to takie dobre wrozki ..:lol:..sercem i dobrocia otaczaja psie bidy ...dzieki Wam za to -kochane jestescie .:loveu:Pedzelopka tez jest aniolem ,,,,dziewczyny az serce rosnie widzac ,ze tak pomagacie ...

Link to comment
Share on other sites

[B]Cioteczki buniaaga, Pipi i pędzelopka[/B] (chyba dobrze piszę ? ;)) jesteście Dobrymi Aniołami Elzy :):):)
Kocham Was po prostu za to co dla Niej zrobiłyście :loveu::loveu::loveu:
A może by tak jakiś zjazd dogomaniaczek zrobić, co ;)
Mogłybyśmy się wszystkie poznać i uściskać :lol:

[B]Cioteczko buniaaga[/B], gdzieś mi mignęło, ze był błąd w twoim adresie mailowym w #1 poście. Ja taki wstawiłam do wątków i ogłoszeń Elzy. Podaj mi dobry adres to poprawię :lol:

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie, sunia nie pojedzie do pedzelopki, tylko do buniaaga i tam zostanie do wyjazdu do Gajowej. Te pieniazki, ktore wydalabym na paliwo przeznaczy sie na Elzę. Wiecej napisze bunia, jak wroci z pracy.
Zlot? ja chetna zawsze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...