Jump to content
Dogomania

Atosek odszedł za TM w swoim hoteliku


Zosia123

Recommended Posts

  • Replies 521
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzisiaj rano zastalam juz dwie deski z dachu budy oderwane .....
Bedzie trzeba jak najszybciej przybic pape i brzegi dachu chyba blacha zabezpieczyc ....
Przyjda chlody, a buda bedzie rozwalona, jesli sie tego solidnie nie zabezpieczy.

W sobote mam dostac kilka skrzynek kosci wolowych dla psiakow.
Mam nadzieje, ze to zajmie na dluzszy czas Atoska.

Link to comment
Share on other sites

Atosiu ma do obgryzania spore kawalki pniakow brzozy i nawet duzy recznik zwiazalam w suply zeby mial co mietolic .... ale nie chce tego gryzc.
Woli dechy z budy.
Wczoraj juz mial bude naprawiona, przybite deski i pokryte papa. Zobaczymy, czy teraz ruszy.
Uspokoi sie, jak Emka skonczy cieczke. No i robi sie coraz zimniej, wiec pewnie wiecej czasu bedzie w srodku budy siedzial.
Kupilam dzisiaj ESSETREEN complex - 30 kapsulek, bo lek na watrobe juz sie skonczyl ( 18,- zl ).

Atosiu na spacerku z moja Inusią
Czesto ja zabieram z innymi psiakami zeby sie przyzwyczajaly do obecnosci innych zwierzat.

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ce6399907bb25486.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/1127/ce6399907bb25486gen.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za wieści! :)
Ja jeszcze dodam, że rozmawiałam z Zuzią dziś przez poludniem i prawdopodobnie zmienimy karmę Atoskowi na Intestinal, bo po Hepatiku nie ma zbyt dobrych kupek.
No i trzeba chłopaka intensywnie ogłaszać, żeby się u Zuzi nie zasiedział, bo miejsce na kolejne bidy jest potrzebne...

Link to comment
Share on other sites

Atos od dzisiaj dostaje karme RC Intestinal. Zobaczymy, jak bedzie po niej.
Po tej Hepatic caly czas kupek sporo i takie nie do konca , jak powinny byc. Zeby przytyl .... tez raczej nie zauwazylam. Dostaje oczywiscie oprocz tej karmy jeszcze makaron lub ryz z puszka, ale mniejsze ilosci , bo tylko jako smakowy dodatek raczej.

Link to comment
Share on other sites

Atosiku trzymamy kciuki za Twoje kupki!!! :) Musisz nam nareszcie przytyć!

[SIZE=2][COLOR=purple]Bardzo dziękujemy Cioteczce [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=navy][SIZE=2][COLOR=purple]Beta&Czata za wpłatę [B]100[/B] zł :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...