Jump to content
Dogomania

Udało się!!!! Kapselek ma cudowny dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


NikaEla

Recommended Posts

  • Replies 803
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

rozne zdrobnienia na dogo sa popularne i mile :) to nie tytuly naukowe, idiotyczne, o ktore tak sie wyklocaja Ci, ktorzy je otrzymali i pusza sie, jak pawie... ja czesto pisze nika na nikarague :) a o sobie juz czytalam luczijos francos i inne podobne i zawsze bardzo sie smialam :0
no i ostatecznie uzywam duzych liter, z lenistwa przyznam.

Link to comment
Share on other sites

Miałam wczoraj dziwną rozmowę. Dzwonił pan (jakis dosyć młody), że Kapsel jest jego psem. Ale nic się nie zgadza z tym, co on podał. Niby zgubił tego psa pod sklepem w Gubiniu, ale dokładnie nawet nie wie kiedy, najpierw mówił o przełomie listopada i grudnia, a potem o przełomie października i listopada.Mówię, że ja mam psa od września od siebie, ale do niego to nie docierało.
Poprosiłam o przesłanie zdjęć psa i książeczki psa. Nawet gdyby to był ten sam pies, to i tak nie oddałabym mu Kapsla, bo stan w jakim go znaleziono był tragiczny. Gdy nie chciałam podać swojego adresu, rozłączył się.
Mam nadzieję, że już więcej nie będzie dzwonił, jakby jeszcze żądał wydania psa, to zażądam zwrotu kosztów leczenia + pogrożę zawiadomieniem policji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']bazarku będzie 91 zł, czekam jeszcze na wpłaty.Proszę o nr konta.[/QUOTE]

Dziękujemy bardzo, zaraz prześlę nr konta na PW.
Kapselek troche mniej kaszle, ale kicha po każdym spacerze i warczy na nas, jak zdejmujemy mu ubranko i smycz.
W pon. będzie na kontroli u wetki. Pastę do zębów już zamówiłam, czekam na przesyłkę, ciekawe jak się spodoba Kapslowi codzienne szorowanie ząbków.
Do spacerów trzeba go zmuszać, prawie w ogóle nie chce wychodzić, bo mu zimno.
Znowu miałam telefon w sprawie Kapsla, miala go pani oglądać i zrezygnowała.
A ten człowiek, który twierdzi, że to jego pies, na szczęście już się nie odezwał.
Zastanawiam się o co chodzi, że wszyscy z KApsla rezygnują. On ma swoje zalety i wady, nie jest idealnym psem, ale dlaczego nikt go nie chce adoptować? Jeżeli nikt się nie znajdzie, będzie musiał wrócić do Gubina.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']Poprosiłam moda o przepisanie wątku na mnie, to będę mogła zmienić 1 post na aktualny.
[B]Barrybede[/B], czy jesteś w stanie , przynajmniej w przybliżeniu, podać wydatki i wpływy na kapsla przez cały okres pobytu u Ciebie[/QUOTE]

Tak, jestem. Jutro wieczorem postaram się przeglądnąć cały wątek i wybrać kwoty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']Poprosiłam moda o przepisanie wątku na mnie, to będę mogła zmienić 1 post na aktualny.
[B]Barrybede[/B], czy jesteś w stanie , przynajmniej w przybliżeniu, podać wydatki i wpływy na kapsla przez cały okres pobytu u Ciebie[/QUOTE]
Nikaragua,bardzo dziękuję,że będziesz osobą prowadzącą wątek.Bez takiej osoby...to wszyscy wiemy jak to wygląda...a Kapselek i jego obecna opiekunka,jak widać,bardzo potrzebują pomocy i wszelkiego rodzaju wsparcia...!Myślę,że teraz,może być tylko lepiej...!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Barrybede']wpłaty
[B]160zł[/B]
20zł Anula
40zł Bogusik
30zł asia-s
Razem 250zł


wydatki
27zł szczepienie p/wściekliźnie
8zł wet czyszczenie gruczołów
200zł kastracja +czyszczenie zębów
12zł ogłoszenie +tekst
75zł leczenie zapalenie krtani
RAZEM 322zł[/QUOTE]

Barrybede, prosze dopisz swoj nick przy tej wplacie - to jest Twoja pomoc dla Kapselka - bardzo duza zreszta, oraz jako bdt ponosisz caly czas wydatki, szkoda ze tayga tak potraktowala Barybede i Kapselka - ktos teraz sie dwa razy zastanowi zanim wezmie psiaka od taygi - tak sie po prostu ze zwyklej uczciwosci nie robi - ech....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']A że się tak zapytam...Kapselek ma aktualne ogłoszenia??? Az dziwne,że taki mały ,fajny futrzak i zero odzewu...[/QUOTE]

Byly ogloszenia z bazarku od Anuli i ode mnie a takze Sarunia-Nunia odnawia swoje ogloszenia. Te bazarkowe dwa pakiety pewnie juz dawno spadly na dalsze strony w ogloszeniach, wiec pewnie nowe ogloszenia jak najabrdziej sie przydadza

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia-s']Barrybede, prosze dopisz swoj nick przy tej wplacie - to jest Twoja pomoc dla Kapselka - bardzo duza zreszta, oraz jako bdt ponosisz caly czas wydatki, szkoda ze tayga tak potraktowala Barybede i Kapselka - ktos teraz sie dwa razy zastanowi zanim wezmie psiaka od taygi - tak sie po prostu ze zwyklej uczciwosci nie robi - ech....[/QUOTE]
Wychodzi na to ,że jest na minusie 72zł...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']
[B] Barrybede[/B], napisz proszę kilka słów o tym jaki Kapsel jest dzisiaj?[/QUOTE]
czy to sa aktualne informacje o kapselku?:

[I] Kapselek
To cudowny, malutki ok. 5 kg., grzeczny, spokojny piesek,
Wszędzie poczuje się idealnie, byle blisko człowieka.
Zachowuje czystość, zostaje sam w domu. Lubi wylegiwać się na kanapie.
Dogaduje sie z innymi zwierzakami
Ma około 6-8 lat.
Kapselek jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony,[/I]

masz może jakieś zdjęcie Kapsla z synem?
Pozytywny stosunek psa do dzieci dobrze działa na przyszłe domki.[quote name='Barrybede']
Zastanawiam się o co chodzi, że wszyscy z KApsla rezygnują. On ma swoje zalety i wady, nie jest idealnym psem, ale dlaczego nikt go nie chce adoptować? Jeżeli nikt się nie znajdzie, będzie musiał wrócić do Gubina.[/QUOTE] Możesz wymienić?
zalety:....
wady:.....

Link to comment
Share on other sites

Taki wpis znalazłam z 4.01 zawierający trochę ważnych informacji:

[quote name='Barrybede']Tak, jest zdrowy, choć na pewno niemłody. Ze względu na podejrzenie zaćmy był badany przez psiego okulistę, ale wynik badania jest pozytywny, pies [B]widzi dobrze. Serce ma w bdb stanie,uszy czyste. Skóra została wyleczona[/B], nie ma śladu po tym strasznym zapaleniu, nawet sierść, a raczej włosy odrosły już. To jest nieduży piesek, mniejszy niż do połowy łydki, [B]waży teraz 6,5kg[/B]. [B]Na koty nie reaguje wcale[/B], jest nawet wcześniej zdjęcie jeszcze z Gubina, że w ogóle nie patrzy na kota. Umnie na podwórku jest dużo kotów, nigdy na nie nie zważał, chociaż mój pies chciał gonić kociaki. [B]Nadaje się do starszych dzieci, do mniejszych dlatego nie, że on boi się gwałtownych ruchów, trzęsie się wtedy i warczy. Potrzebuje cierpliwego, spokojnego opiekuna[/B], jak najmniej gwałtownych ruchów. Natomiast [B]jestem pewna, że nie ugryzie nikogo[/B], nawet małego dziecka. On warczy bardzo, ale zarazem chowa ogon i trzęsie się jak galareta.[/QUOTE]

zdjęcie Kapsla z dzieckiem bardzo by się przydało - dziecko może być tyłem lub bokiem, lub można potem zakryć twarz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...