Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

[quote name='Nutusia']Rób, rób... Jeśli pod malamuta się go da podciągnąć, dam Ci namiary na osobę, która może będzie mogła pomóc.[/QUOTE]

No własnie w Nowym Mieście błąka się biały Husky z kolorowymi oczami , chudy podobno też czekam na foty :( Jak bym ogła prosić o namairy do kogoś kto może pomóc... :(

Link to comment
Share on other sites

Pamiętam, że znałam kogoś od haszczaków muszę poszukać. My znowu dorobiłyśmy się tymczasa. Suczka 8 miesięcy, piękna czekoladka. Wygląda jak mieszanka jamnika i spaniela. Sunia jest w ostatnich dniach ciąży, ma przynajmniej 5 szczeniaków. Wygląda jakby połknęła balonik, waży 10 kg, a po porodzie pewnie maks 6. Ogólnie jest to sama słodycz, od razu ma się ją ochotę ucałować. Sunia biegała po wsi, była dokarmiana przez mieszkańców. Właściciele pojechali, a ona została. Kolejna w ciąży u nas. To się chyba nie skończy. Ja natomiast dorobiłam się w piątek tymczasu, 2-miesięcznej suni, którą ktoś przywiązał sznurkiem do drzewa. Wczoraj trafiła do nowego domu, a moje psy odetchnęły, bo mała była straszną złośnicą. Teraz mam dylemat. Na razie zostaję w Polsce i nie wiem czy szukać kolejnego szczeniora na DT. Nikt nam nic nie zgłaszał więc się zastanawiam.
Za to się załamałam trochę, bo robiłyśmy w niedziele wizyty poadopcyjne u naszych schroniskowych psów i na kilkanaście wizyt 2 psy odbieramy. Masakra.

Link to comment
Share on other sites

Za późno na sterylkę. Nie podejmiemy się tego. Ona dzisiaj może urodzić. Nie ma chyba u nas weta, który by się tego podjął, a tylko do naszych mamy zaufanie. Będziemy zmuszone uśpić szczeniaki. Takie nasze szczęście ostatnio, że suki po znalezieniu od razu rodzą. Sunia jest bardzo młoda i psychicznie też w niezłym stanie, da sobie radę. Ma poza tym świetną opiekę. Potem oczywiście sterylka. Sunia jest przecudna, szybko ktoś ją weźmie.

Link to comment
Share on other sites

Mam prośbę -
dopiszcie do moich "zdolności" na 1 stronie - o mnie - grooming - strzyżenie, trymowanie, pomoc zwierzakom w potrzebie.
Mam sprzęcior - mogę pieski strzyc itp. Papier na to też mam :-)

Psinka - cudności. Zaraz wejdę na wątek i doczytam gdzie jest, ale jak coś to mogę pomagać w strzyżeniu itp.
Jak coś to pliz - dzwonić na kom. Pieski i kociaki bezdomne, chore zawsze w 1 kolejności :)

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, bo ta sunieczka pojechała do Słupska.
Ale dobrze wiedzieć takie rzeczy.

Miałabym też prośbę (w wolnej chwili popiszę odpowiednie PW). Otóż niektóre osoby deklarują [B]pomoc transportową[/B] - trzeba dookreślić [B]czy samochód czy komunikacja, czy za free, czy za benzynkę lub za km, i jakie odległości[/B].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']Za późno na sterylkę. Nie podejmiemy się tego. Ona dzisiaj może urodzić. Nie ma chyba u nas weta, który by się tego podjął, a tylko do naszych mamy zaufanie. Będziemy zmuszone uśpić szczeniaki. Takie nasze szczęście ostatnio, że suki po znalezieniu od razu rodzą. Sunia jest bardzo młoda i psychicznie też w niezłym stanie, da sobie radę. Ma poza tym świetną opiekę. Potem oczywiście sterylka. Sunia jest przecudna, szybko ktoś ją weźmie.[/QUOTE]
Dopiero teraz doczytałam o suni.
Musi być przepiękna, pochwalisz się?
Zostawiacie jednego dzieciaka czy farmakologicznie podziałacie? Biedne stworzonko, taki maluch i już dzieci, na nasze ludzkie, ona ma ze 13 lat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Rób, rób... Jeśli pod malamuta się go da podciągnąć, dam Ci namiary na osobę, która może będzie mogła pomóc.[/QUOTE]
Niestety psa dzis nie bylo..podpytalam Babke z kiosku i mowila ze dzis go nie widziala..albo gdzies poszedl ..albo go ktos wziol bo ladny psiak..przejezdzajac kolo PKS-ów bede zwracala uwage czy sie gdzies nie kreci.

Link to comment
Share on other sites

Pisałam, ale mnie rozłączyło. Zdjęcia nie ukazują jak sunia jest cudna.

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/1241/bccf4f2831d9c7bemed.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/1232/11bc0da77ed53396med.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/1241/37de43ae0f5f0ddcmed.jpg[/IMG][/URL]
Na 99 % nie zostawimy żadnego malucha. Sunia jest młoda i żyła w złych warunkach (na dworze, miska od wody stała pod rynna żeby deszczówka padała-pomysłowe, ale dawno nie padało) wolimy jej dodatkowo nie obciążać. Sunia jest tak cudna, że po zakończeniu laktacji od razu pójdzie do domku. Już zbieramy chętnych. Żal maluchów, ostatnio musimy to robić zdecydowanie zbyt często. Jest to rzecz, której w tej działalności nienawidzę za każdym razem, ale to akurat nic dziwnego.
Za to gdyby ktoś dorwał wątek gdzie na gwałt jakiś szczenior (mały) szuka DT to proszę o podesłanie. Może akurat.
Jak tylko się trochę ogarnę to zrobię bazarek książkowy. Sporo jeszcze mam różnych książek, zawsze coś się zbierze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']Mam prośbę -
dopiszcie do moich "zdolności" na 1 stronie - o mnie - grooming - strzyżenie, trymowanie, pomoc zwierzakom w potrzebie.
Mam sprzęcior - mogę pieski strzyc itp. Papier na to też mam :-)[/QUOTE]


Dobrze Cioteczko już dopisuję :) super że w KWB mamy profesjonalistkę psich fryzur:)

[quote name='mmd']
Miałabym też prośbę (w wolnej chwili popiszę odpowiednie PW). Otóż niektóre osoby deklarują [B]pomoc transportową[/B] - trzeba dookreślić [B]czy samochód czy komunikacja, czy za free, czy za benzynkę lub za km, i jakie odległości[/B].[/QUOTE]

super- będzie konkretnie :)
Dzięki za zaproszenie- piękny bazarus:)

[quote name='Ellig']Mi tez jest bardzo przykro.......[/QUOTE]

To jest bardzo smutne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Szkoda, bo ta sunieczka pojechała do Słupska.
Ale dobrze wiedzieć takie rzeczy.

Miałabym też prośbę (w wolnej chwili popiszę odpowiednie PW). Otóż niektóre osoby deklarują [B]pomoc transportową[/B] - trzeba dookreślić [B]czy samochód czy komunikacja, czy za free, czy za benzynkę lub za km, i jakie odległości[/B].[/QUOTE]


U mnie w pomocy transportowej mozna dopisac ze [B]samochod Bydgoszcz, Toruń, Grudziądz mniej więcej tak po 30 km w obrebie tych miast [/B]tez zależy w która stronę ;)(bo do tych miejscowosci mam 50 km nie liczac Grudziadza bo tam 20 km) [B]koszty benzyny na pół :) polowe biorę na siebie :)[/B]

Link to comment
Share on other sites

transport... hm.... ogólnie to czechowice-dziedzice bielsko okolice, samochodem, za free, dalej czyli tychy kato gliwice, za wzrot kosztów, nie koniecznie całych, w zależności od stanu mojego portfela, bo jak jest opusty to się nie wleje do baku. jeźdzę ekonomicznie więc spoko ;) (cena benzyny jest straszna! sick!)

no i jeśli zajdzie taka potrzeba to czasem jeźdzę do wro i nazat, więc jeśli mam wolne w pracy to mogę zrobić sobie wycieczkę. za bilet dla psa (no chyba, ze ja znów będę biedna to pomyślimy:P)


btw, mam coś idealnego dla nieodpowiedzialnych DS :D

[video=youtube;PEph-aj4XYg]http://www.youtube.com/watch?v=PEph-aj4XYg&feature=share[/video]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...