Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

[quote name='mestudio']No niestety, zawsze znajdą się tacy, którym się wydaje, że my tę karmę co dostajemy to sami żremy, albo opychamy na rynku za rogiem, a steryliki przygarniętym zwierzakom robią nam gratis i mamy niezłe zaplecze finansowe. Trudno jest uwierzyć dziś ludziom, że są tacy, którzy nie potrzebują mieć cudów na kiju, a wystarczy im zadowolona gęba kolejnego zwierzaka. Ja też to przerobiłam i szczerze mówiąc boję się przyjmować cokolwiek, nawet jeśli jest to żarcie dla psów.[/QUOTE]
I dlatego bardzo dobrze sie stalo ,ze mamy ten nasz "Klub". Przynajmniej znamy nasze intencje, dzialanie i mozemy sobie wzajemnie pomagac bez podejrzen itp.Dobrego tygodnia!:)

Link to comment
Share on other sites

Może nie powinnam się wypowiadać, bo jakoś (tfu, tfu odpukać) jeszcze mi się nie zdarzyło zostać samiuteńkiej w sytuacji kryzysowej. Owszem, im dłużej jestem na dogo, tym jestem ostrożniejsza i dobieram sobie "towarzystwo", choć czasami mnie skręca, bo chciałoby się psu pomóc, ale widząc nicki na wątku, zmyka się gdzie pieprz rośnie... Nigdy nie rozumiałam i nie pojmę jak ludzkie animozje mogą wziąć górę nad dobrem psa, które na tym portalu powinno być nadrzędne, ale pogodzić się z tym musiałam i nie wnikam.

Dla mnie podstawą jest to, że gdy pies trafia do mnie na DT, przejmuję za niego odpowiedzialność. Nikt nie może za mnie decydować czy i kiedy mam jechać do weta (czy już czas, czy można jeszcze chwilę poczekać, bo... NA ZDJĘCIU pies czy np. jego rana nie wygląda jeszcze tak źle!!!), kiedy ma mieć jakie zabiegi czy szczepienia (bo o tym decyduje nasz Doktor, do którego mam pełne zaufanie), czy ma trafić do danego DS czy nie. W czasie, gdy jest u mnie, jest to MÓJ pies i koniec. A jeśli ktoś wpłacił na niego pieniądze i nie zgadza się z tym, co robię - chętnie zwrócę wpłatę! Bo w razie zwrotu z adopcji (co na szczęście jeszcze mi się nie zdarzyło i oby nigdy nie nadszedł ten dzień), pies ZAWSZE wróci do mnie!

Nie wiem czy ktoś coś gada za moimi plecami i szczerze mówiąc ani trochę mnie to nie interesuje! Robię to, co uważam za stosowne, rozliczam się z wpłat i wydatków, w każdej chwili można przyjechać do mnie na "kontrol", bo nie mam absolutnie niczego do ukrycia - wręcz przeciwnie - zapraszam!

Nie wiem czym sobie zasłużyłam na to, że nigdy na żadnym z moich wątków nie pojawił się "szpieg z krainy deszczowców" ;) A może oni po prostu wiedzą, że im się to nijak nie opłaca?!... :)

Dziewczyny, nie ma co się poddawać, przejmować czy wycofywać. Jeśli człowiek jest przekonany o słuszności swego działania i ma wokół siebie takich ludzi, jak choćby na tym wątku - nie zginie ani on, ani - co ważniejsze - jego podopieczni! :) I tego się trzymajmy rękami i łapkami ;)

Link to comment
Share on other sites

Lila temat owszem bardzo dobry ale tu na dogomani nigdy prawda nie wyjdzie na wierzch, za duze powiazania, wspolne interesy a jak cos sie napisze bedzie pyskowka.Bede zagladac jak znajde czas bo mam go juz tak malo,ze bardzo zaniedbuje swoje zdrowie.Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

[B]Wiem ze pewnie kazdy zapsiony ale spróbować można ;) [COLOR=red]Bardzo PILNIE DT dla maleńkiej suńki .."Jeśli się nie znajdzie DT to ona już nie żyje"[/COLOR][/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/223740-Patyczek-umrze-%28%28%28.-Pilnie-potrzebny-DS-DT-%21%21%21/page2"]http://www.dogomania.pl/threads/223740-Patyczek-umrze-%28%28%28.-Pilnie-potrzebny-DS-DT-!!!/page2[/URL]
[IMG]http://img259.imageshack.us/img259/2475/dsc15331024x678.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Może nie powinnam się wypowiadać, bo jakoś (tfu, tfu odpukać) jeszcze mi się nie zdarzyło zostać samiuteńkiej w sytuacji kryzysowej. Owszem, im dłużej jestem na dogo, tym jestem ostrożniejsza i dobieram sobie "towarzystwo", choć czasami mnie skręca, bo chciałoby się psu pomóc, ale widząc nicki na wątku, zmyka się gdzie pieprz rośnie... Nigdy nie rozumiałam i nie pojmę jak ludzkie animozje mogą wziąć górę nad dobrem psa, które na tym portalu powinno być nadrzędne, ale pogodzić się z tym musiałam i nie wnikam.

Dla mnie podstawą jest to, że gdy pies trafia do mnie na DT, przejmuję za niego odpowiedzialność. Nikt nie może za mnie decydować czy i kiedy mam jechać do weta (czy już czas, czy można jeszcze chwilę poczekać, bo... NA ZDJĘCIU pies czy np. jego rana nie wygląda jeszcze tak źle!!!), kiedy ma mieć jakie zabiegi czy szczepienia (bo o tym decyduje nasz Doktor, do którego mam pełne zaufanie), czy ma trafić do danego DS czy nie. W czasie, gdy jest u mnie, jest to MÓJ pies i koniec. A jeśli ktoś wpłacił na niego pieniądze i nie zgadza się z tym, co robię - chętnie zwrócę wpłatę! Bo w razie zwrotu z adopcji (co na szczęście jeszcze mi się nie zdarzyło i oby nigdy nie nadszedł ten dzień), pies ZAWSZE wróci do mnie!

Nie wiem czy ktoś coś gada za moimi plecami i szczerze mówiąc ani trochę mnie to nie interesuje! Robię to, co uważam za stosowne, rozliczam się z wpłat i wydatków, w każdej chwili można przyjechać do mnie na "kontrol", bo nie mam absolutnie niczego do ukrycia - wręcz przeciwnie - zapraszam!

Nie wiem czym sobie zasłużyłam na to, że nigdy na żadnym z moich wątków nie pojawił się "szpieg z krainy deszczowców" ;) A może oni po prostu wiedzą, że im się to nijak nie opłaca?!... :)

Dziewczyny, nie ma co się poddawać, przejmować czy wycofywać. Jeśli człowiek jest przekonany o słuszności swego działania i ma wokół siebie takich ludzi, jak choćby na tym wątku - nie zginie ani on, ani - co ważniejsze - jego podopieczni! :) I tego się trzymajmy rękami i łapkami ;)[/QUOTE]

To ja Nutusiu muszę się tam wybrać do Ciebie na kontrolę:mad::mad::mad:,z chęcią sprawdzę czy ty mi tam mojej boksi Liluchy nie głodzisz:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

czy ja mogłabym prosić o pomoc finansową na operację łapki 5 miesięcznej suni która została uratowana z rodziny patologicznej?
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/223340-5-miesi%C4%99czna-bita-sunia-ze-z%C5%82aman%C4%85-%C5%82apk%C4%85-zbiera-na-operacj%C4%99-%C5%82apki-POMOCY%21?p=18665986#post18665986"]http://www.dogomania.pl/threads/2233...6#post18665986[/URL]

koszt operacji to ok 1000zł i może się na jednej nie skończyć ale to jedyna szansa na normalne życie suni bez bólu:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diana79']czy ja mogłabym prosić o pomoc finansową na operację łapki 5 miesięcznej suni która została uratowana z rodziny patologicznej?
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/223340-5-miesi%C4%99czna-bita-sunia-ze-z%C5%82aman%C4%85-%C5%82apk%C4%85-zbiera-na-operacj%C4%99-%C5%82apki-POMOCY%21?p=18665986#post18665986"]http://www.dogomania.pl/threads/2233...6#post18665986[/URL]

koszt operacji to ok 1000zł i może się na jednej nie skończyć ale to jedyna szansa na normalne życie suni bez bólu:-([/QUOTE]

[quote name='mmd']Oczywiście. Możemy wesprzeć kwotą do 200 zł z koniecznością zwrotu 25%, bo nie masz deklaracji u nas.[/QUOTE]

super -od początku zgadzam się także na udzielenie pomocy :)

[quote name='diana79']wspaniale bardzo dziękuję :):multi:[/QUOTE]

Dianko prześlij jeszcze nr konta do Ciotki mmd i już będzie wszystko :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diana79']wspaniale bardzo dziękuję :):multi:[/QUOTE]
Jeszcze potrzebna zgoda drugiego członka zarządu - ale widziałam na wątku suni, że jeden zarząd już się zdeklarował, a drugi spamuje tu i ówdzie w tej samej sprawie, więc powinno być ok ;)

edit: o, Igiełka już się zgodziła.
To tylko nr konta poproszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Jeszcze potrzebna zgoda drugiego członka zarządu - ale widziałam na wątku suni, że jeden zarząd już się zdeklarował, a drugi spamuje tu i ówdzie w tej samej sprawie, więc powinno być ok ;)

edit: o, Igiełka już się zgodziła.
To tylko nr konta poproszę.[/QUOTE]

bardzo Wam dziekuję :) jak tylko dostanę numer konta to zaraz prześle :)

Link to comment
Share on other sites

Na stres polecam stress-out - u naszej Milki okazał się wręcz... zbawienny!

A ja mam niespodziankę! Doniesiono mi właśnie, że postać pod nickiem Gusiaczek, czyli moja Osobista Odsercowa Przyjaciółka, zadeklarowała od siebie i swojej Rodziny comiesięczną wpłatę na nasz "baloniarski interesik" w wysokości 20 zł :) Dzięki, Kochani!!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Na stres polecam stress-out - u naszej Milki okazał się wręcz... zbawienny!

A ja mam niespodziankę! Doniesiono mi właśnie, że postać pod nickiem Gusiaczek, czyli moja Osobista Odsercowa Przyjaciółka, zadeklarowała od siebie i swojej Rodziny comiesięczną wpłatę na nasz "baloniarski interesik" w wysokości 20 zł :) Dzięki, Kochani!!!:loveu:[/QUOTE]

Nutusiu a to ziołowy środek?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...