Jump to content
Dogomania

bułgaria


bizab

Recommended Posts

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

[quote name='Dropka']super,juz się cieszę,będę obgadywać szczegóły na priva,dobrze?pozdrawiam i najlepsze życzenia noworoczne!!![/quote]

OK. Juz sie troche rozgladalam po hotelach, ale na razie bylo to tylko wstepne rozgladanie ;)
Chcielibysmy byc na miejscu 2 lub conajmniej 1 dzien przed wystawami, bo kudlaty pies bedzie wymagal przygotowania na miejscu. Namawiam jeszcze znajomch z Wroclawia na te wystawy - im nas wiecej, tym lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']w Bulgarii jesli sie ma championat wystarczy jeden ich CAC do ich CH
czy ten CAC moze byc rowniz z klasy otwartej ? i czy mozna go zdobyc na wystawie krajowej czy koniecznie musi byc miedzynarodowa ?
nigdzie nie moge znalezc dokladniejszych wytycznych[/quote]

A jak jest w Rumunii??

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie jak to jest z tymi 2 CACIB-ówkami w Velingradzie czy to dwie niezależne wystawy i dwóch różnych sędziów, czy też jest to jedna wystawa 2-dniowa?
Baaaardzo mnie korci taki wyjazd (Velingrad lub Varna) i gdyby było coś organizowane (wspólne wynajęcie busa i rezerwacja noclegów) to ja bym się chyba pisała i zaczęla zbierać kaskę)

Link to comment
Share on other sites

Joanno, wydaje mi się, że bus byłby bardzo drogi, bo musiałoby być 2 kierowców, którym trzeba byłoby opłacić conajmniej dwa noclegi. Przykładowo - wyjazd do Vilna - 450 km - w ub. roku na 2 wystawy to był koszt +/- 200 zł, a gdzie Vilno, a gdzie Bułgaria :p

Ja - po przemyśleniach - nic pod tym kątem kombinować nie będę, bo i tak potrzebuję być na miejscu z dzień lub dwa wcześniej, żeby przygotować psa i samemu odpocząć.
Nigdy jeszcze tak bardzo nie kusił mnie samolot (a latać nie lubię), ale z dwoma psami nie ma o tym mowy :p

Link to comment
Share on other sites

No właśnie. Mnie przeraża ta odległość (ok. 1600 km) i mały samochód bez klimy, który może mnie zawieść w drodze. Zresztą nawet gdyby się zmówić i jechać "w konwoju" to nie wiem czy dam radę przejechać taką odległość nie mając zmiennika. Samolot odpada. Muszę sprawdzić jeszcze PKP, choć tam pewnie koszt zbliżony do wynajęcia autokaru lub busa. No cóż jest jeszcze trochę czasu na zastanawianie. Ewentualnie czy ktoś miałby miejsce dla 2 osób i 2 małych i niekonfliktowych psów?
I mam jeszcze prośbę do posiadaczy katalogu. Czy były w zeszłym roku jakieś szelciaki i jeśli tak to ile i skąd. Bardzo proszę :roll:

Link to comment
Share on other sites

Asiu, konwoj powinien sie zatrzymac i kierowcy przespac na Slowacji. Jak jechalam 10 lat temu :evil_lol: to tak zrobilismy w obie strony. Ale moja tesciowa jezdzi co roku do Bulgarii i - jesli dzis nie zapomne - to zapytam gdzie spia po drodze i jakie to koszty spanka. Znajac ich, nie powinno byc drogo. A skoro ludzie po 60-tce smigaja tam co rok, my tez poradzimy :)

Link to comment
Share on other sites

Qurcze
narobiliście mi apetytu...
Jaka była stawka bokserów? tzn ile sztuk (=co znaczy dużo?)
a przede wszystkim ile było bull terrierów?
i wyszło mi, że najlepiej byłoby gdyby jechać "busem psiarza"...
U mnie wynajęcie busa (16 osób) czyli na ok 10 osób + psy to byłby koszt ok 4000 zł... + wyżywienie i spanie kierowcy...
pozdrawiam
Chi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...