Jump to content
Dogomania

bułgaria


bizab

Recommended Posts

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote=Brzdąc;]My chyba też sie wybierzemy:lol: tylko jeszcze nie wiemy, na która czy tą w Varnie czy pózniejszą. ChI na która wybiera się Twoja przyjaciółka? mozna by się umówić tak aby nie dublować klas lub wystaw.:loveu:[/quote]
Raczej na późniejszą - tzn zalezy która ;) a co wystawiasz - no bo to faktycznie trzeba sie dogadać...

Link to comment
Share on other sites

W sprawie championatu Bulgarii...
Jelsi pies jest championem potrzebuje do uzyskania championatu Bulgarii 1 CAC natomiast jesli nie potrzebuje 3 CAC z min polrocznym odstepem miedzy 1 a ostatnim (jak w Polsce zreszta).
Napisalam to poniewaz to jest oficjalne info od BRFC .
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

ano my jak zwykle z jamnikami a co do ras to jeszcze kompletujemy obsadę-napewno szorstkie mini i królicze ale nie wykluczamy długich.
Strasznie nas kusi ta wystawka ale z Dorotką juz rozmawiałam i ustaliłysmy co gdzie i na która wystawkę zgłaszamy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Odpowiedz byla blyskawiczna :crazyeye:

Jesli chodzi o Velingrad planowane (aczkolwiek temu bym w 100% nie ufala, bo ze slyszenia wiem, ze zdarza im sie odwolywac wystawy) sa 3 wystawy. Termin zgloszen do 20.08. Koszt za 1 wystawe to 35 euro za 1-go psa, 30 za nastepnego i kolejne. Zgloszenia wypelnia sie oddzielnie na kazda wystawe.

Bizab, o dokumenty sie nie pytalam. Mysle, ze jesli zglasza sie na wystawy w tym samym miejscu, to jeden komplet wystarczy (ale to tylo moje gdybania).

Jesli ktos ma jakies pytania, daje adres mailowy i nazwisko Pani, ktora tak szybko odpisuje :)
Julia Velkova [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Gdybscie sie dowiedzieli jeszcze czegos ciekawego - piszcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vertragus']B
21.07.2007 - VARNA-KAMCHIJA - CACIB
28.07.2007 - VARNA-KAMCHIJA - CACIB
[URL="http://brfk.org/novini.php"][COLOR=#0000ff][/COLOR]
[/URL][/quote]

Powiedzcie mi prosze, jesli zglosze sie na te wystawy to jak na pierwszej dostane CAC i na drugiej tez, a moj pies jest championem, to czy uzyskam od razu championa bulgarii i grad championa? Dobrze rozumuje?
Bardzo podoba mi sie taka forma wakacji:lol: wiec czy moglabym prosic o namiary na domki?
I bylabym bardzo wdzieczna jakby mi ktos kto ma katalogi powiedzial czy byly, a jesli tak to jakie, hovawarty fci 190, gr2.

Link to comment
Share on other sites

witam, jestem nowa na forum i dopiero się uczę korzystania z dobrodziejstw tego typu. Na 100% jestem zdecydowana na wyjazd do Varny na wystawy - 21, 25,28 lipca. Nie wiem jak wysłać zgłoszenie, bo na stronie bułgarskiej nie bardzo mogłam się połapać. Bizab - jakbyś mógł mi podać namiary na rezerwację tych tanich domków, byłabym wdzięczna. Mam zamiar pojechać trochę wcześniej, więc towarzystwo mile widziane. W ubiegłym roku byłam w Mołdawii jechaliśmy na dwa samochody i było OK.

Link to comment
Share on other sites

Nasza ekipa była w zeszłym roku na tych wystawach, mieliśmy noclegi na kempingu Rai [URL]http://www.goldensands.bg/villirai/[/URL]
te domki w góralskim stylu "Finlandia", na żywo wygladaja dokładnie tak jak na zdjeciach, bardzo fajny ośrodek miły własciciel i przyjmowali z psami za dodatkowa opłatą. Panienka w recepcji mówiła wyłącznie po bułgarsku i rosyjsku, ale sam szef rozmawiał równiez po angielsku.
Słuchajcie, zastanówcie się nad noclegami oddalonymi od Kamchii, ponieważ każda wystawa to dojazd i powrót na miejsce własnego pobytu, my mielismy ogromny komfort, i nasi znajomi, którzy mieli nocegi koło Varny równiez, np w pierwszy dzień nie wiadomo było o której godzinie zacznie sie wystawa, mnóstwo ludzi zgromadziło sie przy parkingu na którym miała sie ona odbywać już o 9 rano, po czym okazało się że wystawa zacznie się o 17, my szczęśliwi zamknęliśmy wyczesane psiaki w pokojach i pobiegliśmy nad morze, ale domyślcie się jakie miny mieli Ci którzy przyjechali z miejscowości 20 km oddalonych od Kamchii......

Link to comment
Share on other sites

Te domki były dośc drogie, ale my byliśmy z Czaplą i Ewa , do tego reszta mojej rodzinki czyli jeszcze dwie sztuki, plus 7 psów, w tym 3 zwalczające sie samce, ale w tych domkach było na tyle miejsca że mieściliśmy się wszyscy bez problemu, do tego fajny taras na którym mogliśmy sobie posiedzieć i np. strzyc psy.Naprawde barzdo polecam. Nie wiem jakie tam są teraz ceny, ale jeżeli doliczycie sobie koszty paliwa w obie strony, na i z wystawy i zmarnowany czas, to ja myślę ze warto.
Zresztą, podzieliłąm się tylko opinia, jak ktos zechce to skorzysta, i raczej prosze nie liczyć że odpisuja na e-mile, rezerwację lepiej zrobić telefonicznie, może przesłąc faksem i częściowo opłacić.

Link to comment
Share on other sites

[B]Bizab[/B], ja poprosze w takim razie informacje po powrocie, bo my wybieramy się w przyszłym roku, albo za dwa lata, a Ty bedziesz mieć kolejne sprawdzone miejsce, moja druga połowa powiedziała że takie wczasy to moga być, i nawet jeżeli trzeba czekać na nie 3-4 lata to warto, co prawda my byliśmy tylko 10 dni, ale tez wróciliśmy zadowoleni i z wypoczynku i z osiągnięć wystawowych.Czyli licze na opinię po wystawach i wakacjach, przy czym bardzo zależy mi na relacji z podróży, my jechaliśmy troszkę inaczej i nie za bardzo byliśmy zadowoleni.
Życze sukcesów i miłego wypoczynku.

Link to comment
Share on other sites

Aha, na internetowej mapie Europy Skorpilowce są ok. 25-30 km od Kamchii, licząc dokładnie od-do, dodam, że od kierunkowskazu z drogi głównej jest jeszcze jakieś 7-9 km skręcając do samej miejscowości Kamchia, generalnie nie jest to daleko, ale my byliśmy na 5 wystawach w ciągu 8 dni, więc każda chwila na wypoczynek była cenna:razz: .
5 wystaw: 2 x CACIB, 1 x CAC (bułgarskie), 1 x wystawa Macedońska,
1 x klubowa, razem 5 wystaw, każda w inny dzień.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...