Jump to content
Dogomania

Nadzieja Dobermana-aktualne info www.nadzieja-dobermana.pl - POMOZ DOBECZKOM!


BeataJ

Recommended Posts

[quote name='amelka0']Przepraszm,że zmieniam temat,ale doberman wychudzony ze szczecińskiego schronu....nie ma go :-(:-([/quote]
Wybacz, wiem, że w Szczecińskim schronisku są trzy albo cztery psy:
dwie sunie i te są wysłane ale jeszcze nie wklejone (Maciek ma to zrobić dzisiaj) a o psie nie mam nic oprócz zdjęć. Nie mogę go tez znaleźc na stronie schroniska, a muszę cokolwiek napisac, żeby był na stronie. Jeśli cokolwiek wiesz: wiek, charakter, w skrócie to daj znać.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aisaK']To już dawno został adoptowany, zaraz po tym jak dostałam info przeszukałam stronę schronu szukając jego (wysłałam ci meil z zapytaniem-pamiętasz, Betko?)...
Żeby to tylko była adopcja![/quote]
Nie,ponoć został adoptowany przedwczoraj(ten wychudzony z oklapłymi uszami),23.07.07

Link to comment
Share on other sites

kolejna tragedia:

11-letnia sunia ADA

[B]""dziewczyny od dobków - prosze o pomoc!

[/B]na stronie: [B]Nadzieja dobermana - nie mogę nigdzie znaleźć maila[/B], żeby podesłać fotki koszalinskiej biedy.

11-letnia dobermanka, przyprowadzona do uśpienia przez właściciela
- w stanie fizycznym średnim ( kłopoty z chodzeniem, dysplazja), ale z charakteru - to cudo, a jak zobaczy kota, to... dobrze, ze ma kłopoty z chodzeniem :diabloti:

chciałabym ją podesłać na dobki, bo ...a nuż? - no i nie wiem, gdzie :shake:

a to [B]Ada:[/B]

[IMG]http://img504.imageshack.us/img504/6807/ada4xj3ti5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzodzo']kolejna tragedia:

11-letnia sunia ADA

[B]""dziewczyny od dobków - prosze o pomoc![/B][/quote]

Bidulka.....
Kto to napisal? Jakies namiary na ten schron.
Namiary z internetu - postaram sie tam zadzwonic.

[B]Koszalin - Schronisko dla Bezdomnych Zwierzat [/B]w dni robocze 9 - 17, w soboty, niedziele i święta 9 - 16 Koszalin, ul. Topolowa 3
Tel./fax: (94) 340-34-00

Beata

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aisaK']Biedna Ada :(
Jak można tak na starość sunię zostawić...:([/quote]
bidulka,,,Karolka tez jeden wet chcial uspic (wiem ze teraz to byla wola wlasciciela) a teraz??Biega po ogrodzie i cieszy sie zyciem:)ale schron to tragedia dla niej,konieczny Dt!!!

trzymam kciuki za Karmi i Kore;)

Link to comment
Share on other sites

Zobaczcie na wątek Ady:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=76146[/URL]

Jak dla mnie to ona jest młodsza i strasznie wyeksploatowana !!!
Miała szczeniaki conajmniej raz do roku!Śmieć, a teraz ją wyrzucił!

Beatka-czekamy na fotki Koruni oraz trzymam kciuki za Karmunię!

Link to comment
Share on other sites

No nie ludzie serc nie majaą,ciekawe jakby sie oni czuli wyrzuceni przez rodziny na starosc ,bo juz sa niepotrzebni,a tak w zyciu przeciez jest,zreszta zawsze mowie,ze los za to wszystko odplaca....................:angryy: Sami z babatem przygarnęlismy Nika ,a przeciez mamy tez ukochaną sunie dobcia,schorowana,ale przytulasna i za zadne skaby swiata nie oddalibysmy jej nigdzie,wiec dziwie sie ludziskom,jak moga oddawac swoich jedynych przyjaciol,prawdziwych ,takich na dobre i złe......

Link to comment
Share on other sites

Borysek niestety traz nie pojedzie do Niemiec, ponieważ rodzina która chciała go wziąć ma dwa dobermany, a Borys raczej nie znagdza sie z innymi psami i jednak boją się go wziąć.
Jest inny domek na horyzoncie w Niemczech, ale trzeba go sprawdzić, dlatego jesli się to uda to Borysek pojedzie dopiero we wrześniu...

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jest potencjalny dom dla Karmi w Poznaniu, w centrum. Kto moglby się spotkac z tym Panstwem? Bardzo sympatyczni, mieli już dobermanke, chca Karmi mimo wieku i mimo nienajlepszej kondycji fizycznej.[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jest tez chetny na Hektora z Rudy Slaskiej. Tez domek trzeba sprawdzic. Pan zaprasza w kazdej chwili.[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[FONT='Times New Roman']Beata[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...