Jump to content
Dogomania

jola&tina

Members
  • Posts

    33345
  • Joined

  • Days Won

    63

Everything posted by jola&tina

  1. Jestem u Soni i teraz już nie mam wątpliwości, że to ona jest w Twoim awatarze.
  2. Śliczny kotek wyrósł z tego biednego maleństwa, to Kasia takie cuda ze zwierzakami czyni a trafiają do niej same nieszczęścia. Nero to dawny śliczny Kasztanek - czy coś pokręciłam? Ciuchy na bazarku to dobra rzecz, dlaczego się zastanawiasz czy wystawiać? Nie pójdą na tym bazarku, to pójdą na następnym bliżej wiosny, ale spróbować można. Ja też przeczeszę dom, najchętniej przeczesałabym jakiś dom znajomych lub krewnych, bo u siebie chyba nic nie znajdę. Zobaczę może coś upoluję. Tylko dobrze byłoby z bazarkiem trochę poczekać, bo ludzie spłukani finansowo po świętach.
  3. Dzięki, po takich słowach otuchy już mi lepiej.
  4. Dobre wiadomości od Elzy to jak najpiękniejszy prezent pod choinkę. Z uśmiechem przeczytałam jak opiekun dba o Elzę i zmienia jej menu, żeby się jej nie znudziło. Myślę, że jezeli mu z tym dobrze to nie ma co uszczęśliwiać go na siłę radami , niech robi to swojemu - spacery, karmienie - tak jak uważa. Pisz Agata od czasu do czasu co u Elzy. Pisz, jeżeli potrzebna by były jakieś badania. Myślę, że Elza jest zdrowa, ale ze względu na wiek, dotychczasowe życie i fakt, że zażywa lekarstwa lepiej dmuchać na zimne. Pozdrawiam Elzę i jej wspaniałych opiekunów.
  5. Puk, puk, puk - jesteśmy, ale ja bez sił i w kiepskim nastroju a wtenczas lepiej cicho siedzieć.
  6. Życzę wszystkim radosnych Świąt i wiele szczęścia w nowym roku. Od czasu wydarzeń w Tymbarku jestem często na wątku. Rzadko piszę, ale razem z Wami przeżywam wszystkie dobre i złe chwile. Oby tych dobrych chwil było jak najwięcej w nowym roku.
  7. Wesołych Świąt i wielu dobrych chwil w nowym roku dla wszystkich, którzy dbają o Elzę i odwiedzają ten wątek. Co słychać u Elzy, sądzę, że brak wiadomości to dobra wiadomość.
  8. Wesołych Świąt i wiele radości w nowym roku.
  9. Wesołych Świąt dla wszystkich i dla Maksia też.
  10. I ja też dołączam się do życzeń - zdrowia, spokoju i radości dla wszystkich.
  11. Wesołych Świąt i dobrego nowego roku - dla wszystkich i dla psiaków też. A ruch na bazarku na pewno będzie jak opadną trochę świąteczne, radosne emocje.
  12. Szukałam zdjęcia Maksia, na którym byłby przy człowieku, żeby ocenić jego wielkość, ale Maksiu z człowiekiem na jednym zdjęciu to tylko marzenie. Ale chyba waży ponad 10kg. Przy okazji pooglądałam jego zdjęcia, to jest naprawdę ładny psiak, ma śliczny pyszczek i wcale nie wygląda na dzikusa.
  13. Przede wszystkim radość, wielka radość. [quote name='barb']Trufla jest bardzo chuda i tak słaba, że łapy sie jej rozjeżdzają ...[/QUOTE] [quote name='dorobella']Widać, że ledwo żyje[/QUOTE]I niestety to prawda. Myślę, że Trufelka trafiła od razu do weterynarza.
  14. [quote name='Mortes']Jolantina niestety żadna dieta nie jest do przyjęcia DLA tUNI :( Próbowałam z renalem i innymi "nerkowymi" dietami , dostawałam próbki od weta ale nic z tego nawet nie ruszyła ...:( Ja w ogóle jestem szczesliwa że cokolwiek je ... ona nie rzuca sie na jedzenie... Ojej... szkoda szelek ...:( ale ciociu ceruj i póbuj ...;)[/QUOTE]Renal i inne nerkowe karmy weterynaryjne są po prostu niedobre i nie dziwię się, że Tunia nie chce tego ruszyć.Nie ma co uszczęśliwiać jej na siłę. Całe szczęście, że w ogóle je - a że mało, jest malutka i mało aktywna, widocznie tyle jej wystarcza, bo ładnie przybrała na wadze.
  15. Dobre wieści, nieznacznie podwyższony mocznik to nie problem, ważne, że kreatynina w normie, bo była gigantyczna. Ważna teraz jest dieta, mięsko trzeba mocno ograniczyć. Czy Tunia chce jeść renal? Renal nie jest zbyt smaczny, ale to rozwiązałoby trochę problem jedzenia.
  16. [quote name='obiezyswiat75']zza kanapy na kanapę :)[/QUOTE]I to jest piękne!!!!
  17. [quote name='Mortes'] [B]Dotarły do mnie pieniazki w kwocie 20 zł od Cioci która nie podała swojego nicku . Ciocia ma na imię Jola :) Ciociu Jolu badzo dziekujemy :) [/B][/QUOTE]Ciocia nie podała nicku, bo ma sklerozę, ale się poprawi przy następnej wpłacie.
  18. Dzień dobry Tina.
  19. Smutno, smutno, smutno. Śledziłam akcję poszukiwania Trufelki w Tymbarku, podpowiadałam, gdzie sunia może być, mając nadzieję, że chociaż w ten sposób pomogę osobom nieznającym Tymbarku i okolicy. Cieszyłam się z odnalezienia Trufelki. Sunia, gdzie ty jesteś?
  20. Skandal, brak słów, szkoda komentować!
  21. Parys w nowym domu, jutro jedzie Cypis. Może u Grazi też się dobrze ułożyło i dlatego cisza. Oby.
  22. Podejrzewam, że miejsca na nocleg już nie znajdziesz. Niesamowita odmiana u Lusi. To są młode suczki, uczą się szybko, zwłaszcza tego, co dla nich dobre. Dobranoc!!!!!
  23. Brawo Tusia-Lusia!!!!! Wpłacę na bieżące potrzeby Lusi 20zł. Należy się jej nagroda za to, że śpi na łóżku jak porządny pies a nie pod łóżkiem. Tylko proszę o konto, bo obawiam się, że nie znajdę.
×
×
  • Create New...