Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. smutno że nie doczekał prawdziwego domu ale miłości i zaintersowania mu nie brakowało Do zobaczenia
  2. Rany ile ta Psinka sie musi nacierpiec :( Na czyje konto moge wplacic grosik dla Lindy?
  3. kochani przepraszam że tutaj ale mam dylemat :( Na dworcu PKS w sąsiednim miasteczku mieszkają koty od kilku lat oczywiście mnożą się bo nikt się nimi nie interesuje. Jakiś czas temu kociczka wyprowadziła z ukrycia 4 młode kociaki no i postanowiłam że zgłoszę to do urzędu miasta. Oczywiście nie chcieli podjąć żadnej interwencji bo nie mają pieniędzy a wyłapanie przez podmiot z którym mają umowę na psy będzie kosztować 2-3 tys. :( jest światełko w tunelu ... ale to tak długo trwa że kotki już podrosły :( i są pół dzikuski i nie dadzą się już tak łatwo złapać :( tak czy siak z firm z którą gmina ma umowę (znam akurat tą dziewczynę) chcemy złapać te koty. Dwa małe udało jej się złapać. Dwa uciekły, jest problem są leciutkie klatka łapka się nie zamyka :( Ale może jakoś damy radę. Tylko mam dylemat czy kotkę która nie mam pojęcia czy jest w ciąży czy nie tez łapać czy nie? Bo jak gdzieś w ukryciu ma kotki to zdechną z głodu przecież :( a nie znam się na kotach a ona sie nie da złapać żeby zobaczyć czy karmi :( Czy tylko tę mamusię na razie próbować złapać i pozostałe młode i czekać czy tamta się pojawi z małymi... i jeszcze jedno pytanie czy nie pogoni mnie nikt jakbym zrobiła tu dla nich bazarek na dogo? jak gmina odda za sterylki to i tak potrzeba choćby na karmę czy szczepienia i odrobaczenia doradźcie proszę o to kotki jak był małe z mamą tu mały podrośnięty szary już sam je z miseczki i kociczki: mamusi i ta druga dorosła kociczka (córka z poprzedniego roku)
  4. podniosę chociaż wątek :(
  5. Wyróżniłam Argusiowi ogłoszenie ale marne jest zainteresowanie :( może ktoś by pomógł by z jakimś tekstem nowym łapiącym za serducho?
  6. o rany te czarno białe to jak łajki wyglądają :(
  7. smutno biedna kocia rodzinka
  8. A takie kociaki sobie poradza juz same? Tez mam dylemat chce pomoc pewnej kociej rodzince ale kociaki sa pol dzikie a kotke trzeba szybko wysterylizowac bo juz jakis kocor sie kreci :( boje sie ja zlapac i zostawic maluchy Nie znam sie kompletnie na kotach
  9. Tez o niej pomyslalam oby to byla Rysia
  10. Tekst na fb byl bardzo glupio napisany .... Prowokacja na fb zawsze tak sie konczy niestety. Potem tlumaczenie ze niby wlasciciel mial sie zlapac na haczyk i zglosic po psa? Slabe No niewazne wazne zeby policja chciala cos z takim sprawami wreszczcie robic bo z wlasnego doswiadczenia wiem ze nie bardzo sie angazuja... Ale warto i tak to zglosic tak jak Tysia mowi... nawet nie.majac danych tego pajaca. To do zadan policji nalezy poszukiwanie sprawcy a oni zawsze zadaja jedno pytanie "czy pani wie kto to zrobil" Tak czy siak zle sie dzieje w kwestii zwierzat znecania porzucen i mam wrazenie ze z roku na rok jest coraz gorzej. Nie wiem czy to kwestia tego ze wiecej takich spraw jest naglasnianych a wczesniej dzialo sie to po cichu czy faktycznie jest tego wiecej
  11. Fala hejtu wylala sie po tekscie wolontariuszki ze gosciu ma 24 godziny na odebranie psa....o ile dobrze kojarze mnie szczerze tez zamurowalo jak to przeczytalam....
  12. masz rację ja już nie wiem dokąd ten świat zmierza... https://www.se.pl/rzeszow/pies-zakopany-zywcem-w-lesie-aa-tr86-pKNy-sZF4.html
  13. Buziaki dla Cebulka slodkiego zostawiam :)
  14. buziale dla Tobisia zostawiam :) trochę wytchnienia od upałów pewnie Misiaczkowi lżej
  15. dziękuję za zaproszenie zaglądałam już wcześniej ale że moje możliwości pomagania finansowego teraz (mam nadzieje chwilowo) są mocno ograniczone to nic nie pisałam :( trzymam kciuki żeby się coś wyklarowało dla psiaków
  16. a ja miałam pisac że Telma jest najładniejsza z wszystkich tu psiaków na wątku :)
×
×
  • Create New...