Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. Zamojska Freya zaprasza na bazarek portet Twojego pupila - dla Wilczycy
  2. zapraszam na bazarek: portet Twojego pupila - dla Wilczycy
  3. ok w takim razie będzie dla Frejki :) będę Cię prosiła o wrzucenie go do siebie fb jak zrobię i nie będzie tutaj zainteresowania .... zaraz otwieram
  4. Jaaga bo chcę zrobić mały bazarek tylko nie wiem czy dla Freji czy dla Lindy? zdecyduj kto bardziej potrzebuje grosika do skarbonki
  5. dużo czytałam o wilczakach i mam nadzieję, że jednak Freyka będzie łatwiejsza niż typowy wilczak. A nawet jak nie to musimy wierzyć że jakiś miłośnik rasy się w niej zakocha i brak ogona nie będzie przeszkoda (jak pisala Jaaga).
  6. na szczęście wygląda jak mix wiec oby te lepsze cechy odziedziczyła po innej rasie :)
  7. Oby szybko udało się znaleźć dom, jest ładna i do ludzi wydaje się ok prawda? wiec jako jedynaczka się odnajdzie
  8. popłakałam się czytając :( biedny Psiak i biedny Pan
  9. też jestem w szoku...Sowa kiedyś też o tym pisała
  10. Musisz uwazac na male psiaki koniecznie :(
  11. Wkleic teraz chyba tylko i wylacznie mozna przez programy zewnetrzne jak np fotosik, jedynie z fb mozna tu wkleic po prostu kopiujac
  12. Dajcie spokoj .... A sa jakies wiesci z domu Majeczki jak sobie radzi? Czy nie ma kontaktu z DS
  13. wyróżniłam na miesiąc olx
  14. No tylko jak publicznie takie cos ujawnic o karmieniu zeby nie zaszkodzic... Masakra biedne psiaki
  15. kradne z fb (Jaaga z fb możesz bezpośrednio tu kopiować zdjęcia nie trzeba przez inne programy, tylko jak tu wkleisz to klikając dwa razy na zdjęcie musisz zmniejszyć rozmiar żeby żaden admin(o ile jakiś tu jeszcze jest) się nie przyczepił do rozmiaru zdjęcia) cuuuudowna :)
  16. Dzien dobry :) Ciekawe jak psiakom minela noc, pewnie po takim ciezkim dniu spaly jak kamien w ciepelku najedzone Ja czuje za Gabi wcale nie bedzie zadnym strachulcem :)
  17. Trzeba Szafirkowo przeniesc pod Zamosc :)
  18. Biedaczek tyle sie dzialo dzisiaj Oby szybko sie zaaklimatyzowal
  19. Uwierzycie albo nie .... Ale jak ja zobaczylam to pomyslalam Freya!!! Nawet niesmialo chcialam zaproponowac Telepatia szok Zapowiada sie fajna sunia :) dobrze ze juz bezpieczna
  20. Jaaga dziekuje za nia :** wilczak to moje niespelnione marzenie... Gdzie beda zbierane pieniazki na sunie? Na konto Zea czy Twoje ? Chce przelac grosik
×
×
  • Create New...