Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. Bielsko Biala to nie az tak daleko ktos byl z okolicy (z watku Liki jak byla szukana kojarze) A tam jest tez oddzial TOZu jak nikogo z dogo nie bedzie
  2. Tolu to moja wpłata z bazarku proszę potwierdź na wątku: bazarek
  3. napisałam do Moniki z prośba o podpytanie co u Kseniulki :) jak tylko otrzymam info i zdjęcia zaraz wkleję na wątek :) szkoda że stare zdjęcia poznikały :( ale chyba mam kopię niektórych na starym komputerze musze się dokopac do nich
  4. musimy zmasować atak ogłoszeniowy :) bo się tak zasiedzi jak Arguś i nici z domku będą Ma ktoś czas ułożyć jakieś fajne teksty?
  5. Tolu przelałam z bazarku 100 zł dla Lindy jak dotrą na konto proszę potwierdź na wątku: LINK
  6. nie wiem czy odnawiać ogłoszenia Gucia na olx? mam zapytania przekierowuję pod nr telefonu
  7. ale o czym my tu debatujemy jak 80 % ludzi nie czyta tekstu ogłoszeń :):) ładne zdjęcie to podstawa i albo iskrzy albo nie reszta to już rozmowa tak naprawdę
  8. wyczuwam negatywne emocje przystopujcie bo zaraz powstanie kłótnia ;) a to akurat Korciowi jest najmniej potrzebne :)
  9. ja tylko dorzucę moje przemyślenia... owszem nie warto może Korusia podpinać pod jakąś konkretna rasę bo ani karelem ani huskim nie jest... ale moim zdaniem może warto szukać tez mu domu w takich własnie kręgach bo może ktoś szuka psa który wygląda jak pies północy ale nie jest aż tak ogromnie wyamagający.... ja akurat do takich osób należę ... jakbym miała się sugerować wyglądem to na pewno takiego psa bym miała ale zarówno ich mega aktywność jak i niezależność mnie powstrzymują... i myślę że nie tylko mnie... coś pośrodku bez skrajności na pewno by mnie interesowało... taki chyba jest Kori przecież to nie jest nieadopcyjny pies a powiedziałabym że bardzo adopcyjny tylko jeszcze nie trafił na odpowiednich ludzi
  10. Bazarek dla ARGO zapraszam link TUTAJ
  11. szybki bazarek dla Argusia zapraszam KLIKNIJ
  12. Lolusiu co to za smuteczki cię dopadły :( chyba brak słoneczka tak działa
  13. Ale jazda .... Wspolczuje :( trzymaj sie ale ta pani Ania to chyba jednak jest jakas chora psychicznie stad takie zachowanie...
×
×
  • Create New...