-
Posts
5394 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tianku
-
Z nowym imieniem Myszka pojechałam do DS. Jak to jest? Mam na imię Muszka.
Tianku replied to Jo37's topic in Już w nowym domu
Super info :) -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Tianku replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
-
-
Z nowym imieniem Myszka pojechałam do DS. Jak to jest? Mam na imię Muszka.
Tianku replied to Jo37's topic in Już w nowym domu
wyróżnione :) -
Cierpienie nie zna granic, postrzelona Linda na wózku, Kaj są z nami.
Tianku replied to Jaaga's topic in Psy do adopcji
Tolu to moja wpłata z bazarku proszę potwierdź na wątku: bazarek -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Tianku replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
napisałam do Moniki z prośba o podpytanie co u Kseniulki :) jak tylko otrzymam info i zdjęcia zaraz wkleję na wątek :) szkoda że stare zdjęcia poznikały :( ale chyba mam kopię niektórych na starym komputerze musze się dokopac do nich -
Cierpienie nie zna granic, postrzelona Linda na wózku, Kaj są z nami.
Tianku replied to Jaaga's topic in Psy do adopcji
Tolu przelałam z bazarku 100 zł dla Lindy jak dotrą na konto proszę potwierdź na wątku: LINK -
Gucio, skrzywdzone psie dziecko prosi o dom
Tianku replied to Ukryty Smok Reaktywacja's topic in Już w nowym domu
nie wiem czy odnawiać ogłoszenia Gucia na olx? mam zapytania przekierowuję pod nr telefonu -
ja tylko dorzucę moje przemyślenia... owszem nie warto może Korusia podpinać pod jakąś konkretna rasę bo ani karelem ani huskim nie jest... ale moim zdaniem może warto szukać tez mu domu w takich własnie kręgach bo może ktoś szuka psa który wygląda jak pies północy ale nie jest aż tak ogromnie wyamagający.... ja akurat do takich osób należę ... jakbym miała się sugerować wyglądem to na pewno takiego psa bym miała ale zarówno ich mega aktywność jak i niezależność mnie powstrzymują... i myślę że nie tylko mnie... coś pośrodku bez skrajności na pewno by mnie interesowało... taki chyba jest Kori przecież to nie jest nieadopcyjny pies a powiedziałabym że bardzo adopcyjny tylko jeszcze nie trafił na odpowiednich ludzi
-
Bazarek dla ARGO zapraszam link TUTAJ
-
Lolusiu co to za smuteczki cię dopadły :( chyba brak słoneczka tak działa