Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. Dobrze ze Tola pomoze z zalozeniem zbiorki na pewno uda sie nazbierac na sprzet dla suni Czekamy na link do rozsylania
  2. Moja obecna sunia Vel Tygrys pomiot szatana hi hi nie da mi przygarnac zadnego psiaka... wszystkie psy znajomych jej nie trawia jest delikatnie mowiac upierdliwa niestety ...i obawiam sie ze mojej milosci do Trevorka to by niezaakceptowala ha ha Ale Trevorek w mig znajdzie domek zobaczysz nie dosc za ladny to jeszcze z anielskim charakterem Przesylam glaski dla Przystojniaczka :)
  3. Jaaga miala juz umowiona wizyte u nuerologa z tego co zrozumialam tylko z tymi klopotami z przyjazdem zostala przelozona wiec na pewno ma wszystko pod kontrola nie martwmy sie o to... Tylko pieniazki :( to glowne zmartwienie
  4. może Tola pomoże z publiczną zbiórką?
  5. Dziadeczki pewnie za Tecza rozrabiaja na calego w koncu to dziarskie Dziadeczki :)
  6. zaglądam... trzymam nieustannie kciuki
  7. nie wiem który Jogi był w kolejce u Murki ale widziałam że jedne psiak znalazł domek :) może jest szansa... Polduś pojechała do DS :)
  8. Buzialki dla Trevora :) wspaniały charakter :) przypomina mi mojego pierwszego psiaka Mikołaja też duży kudłacz a muchy by nie skrzywdził ani grama agresji w nim nie było Trevorek to pewnie ten sam typ :) ktoś będzie miał wspaniałego psyjaciela :)
  9. tylko pytanie czy na Ukrainie ktoś zrobi operację kręgosłupa psa? poczytałam o problemach to masakra w samym Dniepropietrowsku jest ok 45 tyś. bezdomnych psów jak dobrze zrozumiałam
  10. One wracaja az 1000 km do schroniska ? Ze tez na tej glupiej granicy zawsze tak sie dzieje :( gzdzie przekraczaja granice w Medyce? zwierzeta powinny byc jakos inaczej przepuszczane masakra gdzie mozna wplacac pieniazki na transport?
  11. Cebula klawe imię na pewno inne ha ha :) mi się podoba wszędzie Misie Reksie Puszki pogubić się można a Cebula jest JEDEN zdrobniale Cebuś przecież można wołać prawie jak Sebuś :) buziole dla Cebuli
  12. Biedne psiaki oby sie udało wreszcie... dobrze że jest chłodno bo stać w upale to by była masakra
  13. Melduje sie u psiakow straszne to wszystko:( Oby szczesliwie przekroczyly granice
  14. Aga Buczynska z Brzegu na fb ma profil napisz do niej przez fb to doswiadczona osoba
  15. W Brzegu dziala przytulisko preznie jest duzo zwierzolubow ale na fb sie udzielaja https://m.facebook.com/SCHRONISKO.BRZEG/?locale2=pl_PL
×
×
  • Create New...