-
Posts
5394 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tianku
-
RAFT I CZARET- NIESZCZĘŚCIE I ROZPACZ W SCHRONISKU...PILNE!!!
Tianku replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
smutno że nie doczekał prawdziwego domu ale miłości i zaintersowania mu nie brakowało Do zobaczenia -
Cierpienie nie zna granic, postrzelona Linda na wózku, Kaj są z nami.
Tianku replied to Jaaga's topic in Psy do adopcji
Rany ile ta Psinka sie musi nacierpiec :( Na czyje konto moge wplacic grosik dla Lindy? -
kochani przepraszam że tutaj ale mam dylemat :( Na dworcu PKS w sąsiednim miasteczku mieszkają koty od kilku lat oczywiście mnożą się bo nikt się nimi nie interesuje. Jakiś czas temu kociczka wyprowadziła z ukrycia 4 młode kociaki no i postanowiłam że zgłoszę to do urzędu miasta. Oczywiście nie chcieli podjąć żadnej interwencji bo nie mają pieniędzy a wyłapanie przez podmiot z którym mają umowę na psy będzie kosztować 2-3 tys. :( jest światełko w tunelu ... ale to tak długo trwa że kotki już podrosły :( i są pół dzikuski i nie dadzą się już tak łatwo złapać :( tak czy siak z firm z którą gmina ma umowę (znam akurat tą dziewczynę) chcemy złapać te koty. Dwa małe udało jej się złapać. Dwa uciekły, jest problem są leciutkie klatka łapka się nie zamyka :( Ale może jakoś damy radę. Tylko mam dylemat czy kotkę która nie mam pojęcia czy jest w ciąży czy nie tez łapać czy nie? Bo jak gdzieś w ukryciu ma kotki to zdechną z głodu przecież :( a nie znam się na kotach a ona sie nie da złapać żeby zobaczyć czy karmi :( Czy tylko tę mamusię na razie próbować złapać i pozostałe młode i czekać czy tamta się pojawi z małymi... i jeszcze jedno pytanie czy nie pogoni mnie nikt jakbym zrobiła tu dla nich bazarek na dogo? jak gmina odda za sterylki to i tak potrzeba choćby na karmę czy szczepienia i odrobaczenia doradźcie proszę o to kotki jak był małe z mamą tu mały podrośnięty szary już sam je z miseczki i kociczki: mamusi i ta druga dorosła kociczka (córka z poprzedniego roku)
-
podniosę chociaż wątek :(
-
o rany te czarno białe to jak łajki wyglądają :(
-
smutno biedna kocia rodzinka
-
A takie kociaki sobie poradza juz same? Tez mam dylemat chce pomoc pewnej kociej rodzince ale kociaki sa pol dzikie a kotke trzeba szybko wysterylizowac bo juz jakis kocor sie kreci :( boje sie ja zlapac i zostawic maluchy Nie znam sie kompletnie na kotach
-
Tez o niej pomyslalam oby to byla Rysia
-
Tekst na fb byl bardzo glupio napisany .... Prowokacja na fb zawsze tak sie konczy niestety. Potem tlumaczenie ze niby wlasciciel mial sie zlapac na haczyk i zglosic po psa? Slabe No niewazne wazne zeby policja chciala cos z takim sprawami wreszczcie robic bo z wlasnego doswiadczenia wiem ze nie bardzo sie angazuja... Ale warto i tak to zglosic tak jak Tysia mowi... nawet nie.majac danych tego pajaca. To do zadan policji nalezy poszukiwanie sprawcy a oni zawsze zadaja jedno pytanie "czy pani wie kto to zrobil" Tak czy siak zle sie dzieje w kwestii zwierzat znecania porzucen i mam wrazenie ze z roku na rok jest coraz gorzej. Nie wiem czy to kwestia tego ze wiecej takich spraw jest naglasnianych a wczesniej dzialo sie to po cichu czy faktycznie jest tego wiecej
-
masz rację ja już nie wiem dokąd ten świat zmierza... https://www.se.pl/rzeszow/pies-zakopany-zywcem-w-lesie-aa-tr86-pKNy-sZF4.html
-
Cebulek za TM, nie przeżył ciężkiej operacji.
Tianku replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Buziaki dla Cebulka slodkiego zostawiam :)