Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. O rany :( znowu ciekawe gdzie sie podziewaly jak szczeniak ma pare miesiecy :(
  2. No :) na tych zdjeciach wyglada wreszcie jak ogorek :D
  3. Livko cytuje Twoj post bo mi sie zawiesilo cos i nie chce cytowanie zniknac :/ wrrrr Feliks czeka na wyjatkowy domek po prostu :) kciuki zacisniete
  4. wpadam z porannymi odwiedzinami :) miłego dnia życzę :) ja dziś idę szukać wiosny
  5. Da sobie radę ja bym się nie martwiła i jak najszybciej ją wypuściła tym bardziej że nic nie je klatka w stodole to dobry pomysł ale jak ją tam zwabić :(
  6. dzień dobry a czy jest szansa na jakieś słodkości? może babeczki malutkie?
  7. chyba w takim razie trzeba jak najszybciej szukać transportu
  8. ojej biedna ta kotka :( nie uznaję takiego czegoś jak koty wolnożyjące ... ale chyba lepiej jej będzie na "wolności" jednak :( szkoda że nie można jej wypuścić w miejscu które znała :( ciekawe czy w miejscu gdzie ktoś stałe dokarmia miała by szansę zakotwiczyć czy uciekła by po wypuszczeniu gdzie pieprz rośnie
×
×
  • Create New...