Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. ok rozliczenie wyróżnień może będę prowadzić na wątku bazarku żeby było czytelniej i w jednym miejscu a tu będę wklejać info PS. wyróżnione dwa ogłoszenia 25,44 zł do dyspozycji pozostaje 74,56 zł
  2. odwiedzam Szeleczkę i trzymam kciuki za domek
  3. A jak to jest ze schroniskiem w Radysach czy gminy maja rozne umowy czy kazda ma w ten sposob ze placi za wylapanie i umieszczenie psa w schronisku taka jednorazowa oplate?
  4. pierwsze wieści bardzo optymistyczne :) tak trzymaj Bruno! a co do kennela to bez przesady...:) taki przykładzik malutki z fb: ta klatka w zamierzeniu miała służyć innemu psiakowi ...)
  5. posłałam grosik dla Gabi Dobrze że widać postępy u Dziewczynki :)
  6. to i ja się przywitam u Pieguska :) (choć przyznam że czytam cichutko od początku ) czy konto to samo co dla Trevorka? przeleję bardzo skromny grosik
  7. kciuki zacisniętę :) głaski dla Szelci
  8. Jakie na zawsze w hoteliku.... Korus to wspanialy psiak i ja wierze ze domek sie znajdzie szyty na jego miare:) A o tej bernardynce czytalam... Dlatego unikam "psich" watkow na fb
  9. moja kuzynka zna jakąś babkę z Brzegu która robi wizyty ma doświadzczenie poprosiłam żeby spytała czy mogłaby zrobić gdyby się nikt znajomy nie zgłosił
  10. A Kasia ma "swojego" pieska? :) oj gdybym tylko mogla :( :(marze o takim psiaku (kiedys mialam podobnego i z wygladu i jak mowisz o nim to z charakteru tez muchy by nie skrzywdzil )
  11. Oby wizyta to juz tylko byla formalnosc :)
  12. ja mam na Warszawę tez cały czas zmieniam miasto i nic:(
  13. tylko proszę wklej linki jakie ogłoszenia mam wyróżnić
  14. ja w emocjach napisałam że nie ma się nad czy zastanawiać ale chyba jednak tak jak mówicie jest :( biedna ta nasza Milusia :( Ale tak czy siak chyba trzeba zasięgnąć opinii okulisty
  15. Mysle ze nie ma sie nad czym zastanawiac tylko konsultowac Milunie Kase wspolnymi silami nazbieramy
  16. mam 100 zło dla Dziewczyny z bazarku portetowego czy mam przelać na Twoje konto czy konto Zea czy jakoś inaczej je zagospodarować (wyróżnienia, coć kupić?)
  17. aleee cudnyyyy :) ani chwili wytchnienia :( Mari brak słów uznania za to co robisz
  18. klon mojego Szkodnika proszę konto dorzucimy grosik do skarbonki Szelci
  19. Od rana mysle o Maksiu ale tez o staruszkach u Murki m.in.o Mileczce Klarze Argusiu pewnie naiedlugo z nimi tez przyjdzie sie pozegnac i pewnie tez nie doczekaja wlasnego domku :(:(
×
×
  • Create New...