[quote name='MALWA']Witam,
przyszłam z bazarku Kamy i Tianku.
Strasznie biedna sunia.............
Czy ona ma jakies "swoje" pieniądze? Pytam, bo nie widzę nigdzie rozliczenia......
Może jakiś bazarek cegiełkowy by pomógł?[/QUOTE]
wpłaty i wydatki są zanotowane na 4 stronie w 94 poście chyba :roll: