Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. OMG Ikar :iloveyou: [IMG]http://www.animaatjes.de/bilder/h/herzen/hartje-mini-2.gif[/IMG] [IMG]http://www.animaatjes.de/bilder/h/herzen/hartje-mini-2.gif[/IMG] [IMG]http://www.animaatjes.de/bilder/h/herzen/hartje-mini-2.gif[/IMG]
  2. Bartusiu pokazuj się :p
  3. a Ksenia ma wydarzenie na facebooku? pytam bo ja facebookowa więc nie wiem...
  4. wszystkim nam chodzi po głowie "ten" pomysł tylko czy to jest rozwiązanie czy tam zamiast niej nie będzie.... :-(
  5. zostaniemy :smile:
  6. trzymam kciuki za odzew z ogłoszeń...
  7. zrobiłam kilka ogłoszeń temu Panu... Mix Boksia chyba w depresji... [IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/802/2wm4.jpg[/IMG] [IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/534/y0br.jpg[/IMG]
  8. poleciała skromna wpłata dla Barta ...
  9. a czy ta Pani co dzwoniła z ogłoszenia jeszcze się odezwała? Domek z drugim psiakiem w Bieszczadach
  10. odwiedzam Dziewczynkę :kiss_2:
  11. a ile jest stałych deklaracji? wpłacę coś jednorazowo dla Bartusia konto to samo to na bazarku cegiełkowym?
  12. pomyślmy lepiej co można zrobić :shake: nie pamiętam już jak to było a nie mam czasu czytać od nowa ale jakaś fundacja miała pomóc tak wymusić na facecie poprawę warunków czy to zrobili (mówisz że warunki minimalnie się poprawiły) czy ta fundacja to widziała czy zrobił to co powinien? Nam jest strasznie szkoda tej suni ale ja się nie znam na np interwencyjnych odbiorach psa :-( a te warunki dla nas są okropne ale nie oszukujmy się sunia ma budę nie jest zagłodzona czyli czy są podstawy do tego żeby ją facetowi zabrać?
  13. odwiedzam pieski :p kurcze jeszcze troszkę długu mają :shake: po wypłacie dorzucę coś do skarbonki
  14. [quote name='Aga3']Witam wszystkich..dopiero rozgryzam dogo więc proszę o cierpliwość, ale postaram się na bieżąco informować co ze Skubim. Pozdrawiam Agnieszka :)[/QUOTE] witamy :) i na wieści czekamy :p ale rymy... :lol:
  15. [quote name='togaa'][B]Lolo [/B]wniebowzięty....:buzi: A tak się zabawiały ' w gotowanie" moje dwie geriatryczki; :placz: [IMG]http://images64.fotosik.pl/677/c69da58968082ca1med.jpg[/IMG][/QUOTE] :megagrin::roflt:przepraszam ale nie wytrzymałam :ices_bla: ała brzuch mnie boli ze śmiechu :laugh2_2:
  16. dziękujemy ciociom owczarkowym :multi: a Nukusia przepiękna :loveu::loveu:
  17. no a co myślicie :eviltong: to że ma ciapki to nie znaczy że Ciapa :lol: Dropsik jest genialny :loveu:
  18. ojej Skubisiu ale się cieszę :multi: Costa faktycznie jak klonik :-o no to Wam powiem że trzy miesiące temu zgarnełam z ulicy podobnego potworka jak Skubi i Costa :roll: ni to owczarek ni to bokser ale adhd to mało powiedziane :-D dlatego wiem że takie zamknięcie w kojcu dla Skubiego to musiał być koszmar :-( ale teraz będzie już tylko lepiej :p ta piłeczka już tu tak leżała jak przyszłam :evil_lol: [IMG]http://imageshack.com/a/img69/651/glw0.jpg[/IMG]
  19. tak było [IMG]http://imageshack.com/a/img593/3175/e69j.jpg[/IMG] a tak jest :sweetCyb: [IMG]http://imageshack.com/a/img593/5764/2ytt.jpg[/IMG] z siostrzyczką :loveu: [IMG]http://imageshack.com/a/img541/6756/8tlj.jpg[/IMG]
  20. muufinka a co to za psiak w Twoim avatarku? :cool3:
  21. o nie popsuli niespodziankę :flaming: za szybko dali :p ślicznie wygląda prawda :loveu:
  22. dostałam maila do Pańci Bronxa (do schroniska też pisała) czekajcie niecierpliwie :evil_lol: na zdjęcia :loveu:
×
×
  • Create New...