Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. [quote name='barb']Tianku, bardzo się cieszę z tej wiadomości. :lol: Na jakim portalu Państwo wypatrzyli Bronxa ? Gdyby potrzebna byla pomoc przy obfoceniu to można by poprosić o pomoc jakąś zdolną dogomaniaczke z Krakowa.[/QUOTE] zapomniałam zapytać o portal :roll: może jeszcze będzie okazja póki co nie zamierzam ich zalewać mailami ;) a na zdjęcie po prostu cierpliwie poczekajmy :smile:
  2. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Tianku, sugerujesz, że nie podzieliłabym się z Wami informacjami na temat dropiatego, zbliżającego się wielkimi krokami szczęścia? :mad: :cool3: Praca dziś przeszkodziła mi plany, ale juz wszystko wiem i razem z Tolą kciuki zaciskamy za naszych podopiecznych Zakochanych :) :loveu: Pamiętam te zdjęcia Dropsa i Horynki - gdzie razem wyglądali z budy - taka wspólna adopcja to dla nich jak dar z nieba, jeszcze stres będzie mniejszy przez to, że będą razem... Tfu, tfu, nie zapeszam tylko kciuki ściskam aż bolą!!! Dziś zrobiłam przelew za hotelowanie Dropsa w styczniu - 465zł + 42zł za antybiotyk na uszka.[/QUOTE] Ja absolutnie nic nie sugeruję :lol: ale cieszę się że się wydało i mamy troszkę więcej informacji o tajemniczej adopcji :eviltong: To teraz tym bardziej trzymam kciuki :thumbs: tylko martwi mnie ta niestałość uczuć naszego Dropsia ;)
  3. [quote name='Tola']Rozmawiałam dzisiaj z Panią, która chce adoptować [B]Dropsa i Horynkę[/B]; propozycja wciąż aktualna, podobno rodzinka nie moze się doczekać przyjazdu psów. Jednak z powodu tak niskich temperatur przeprowadzka z Warszawy znacznie się przesunie... Mam nadzieję, ze adopcja obu psiaków dojdzie do skutku. Ja również nie mogę się doczekać TEGO DNIA... Nie dodzwoniłam się dzisiaj do pinczerki, więc pisze tutaj. Wątek Horynki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247498-Przywiązana-do-drzewa-drutem-porzucona-ale-nadal-ufna-HORYNKA[/URL][/QUOTE] to całkiem dobrze że się do Pinczerki nie dodzwoniłaś :evil_lol: Horynka to nie jest przypadkiem ta sunia wielka miłość Dropsia co to płakał po rozdzieleniu? :cool3:
  4. Uwaga uwaga :cool3: Dostałam maila od nowej Panci Bronxa :bigcool: Obiecała że jak uda jej się zrobić zdjęcia to prześle do schroniska. Bronx ma siostrzyczkę też przygarniętą i świetnie się już dogadują. Państwo byli u lekarza z tymi oczkami i po szczegółowych badaniach niestety nie ma szansy na to żeby Bronx odzyskał wzrok :-( ale mówiła że on sobie świetnie radzi wie gdzie miseczki ;) i legowisko :lol: Myślę że to bardzo dobre wiadomości i jestem spokojna to naprawdę dobry domek :sweetCyb:
  5. skąd ten domowy tymczas wytrzasnąć :shake:
  6. [quote name='mdk8']o rany...Ty coś wiesz??????????????[/QUOTE] Pewnie że wie :mad: ;)
  7. [quote name='kolejna kobietka']Tyle cioteczek bez banerków :cool3: brać nie wstydzić się :lol: ;)[/QUOTE] no właśnie :lol: Nuka już w drodze chyba oby szczęśliwie dojechali i wrócili
  8. Biedny Dropsik :-( ale dobrze że nie stracił humoru :smile:
  9. no troszkę smutna ale miejmy nadzieję że już niedługo zobaczymy zadowolony pysiu :-) takie ładne ma futerko
  10. Przelałam dla Karo skromny grosik :kiss_2: nie mogę się doczekać zdjęć :)
  11. super wiadomości :) Poziomko Kochana wyślij mi konto to wpłacę coś do skarbonki :) ale dopiero w połowie tygodnia :roll:
  12. Kochany Dropsik :loveu: a z dużymi uszkami to chyba Ira prawda piękna jest :iloveyou:
  13. Raczyna dziękujemy za wyróżnienie Matyldy :kiss_2: :) Barb usunęłam ogłoszenie Bronxa ale całkiem przez przypadek :oops: mogłam zgłosić że już adoptowany no trudno... Jego ogłoszenia jeszcze są w sieci ale już powinny wygasać ...
  14. [quote name='barb']Bardzo ładne ogłoszenie. Udostepnilam na fb. Co Ci jest Tianku ?[/QUOTE] będę żyć :p to tylko paskudne przeziębienie. Jak dam radę to jutro ogłoszę parę piesków pisałam maila do schroniska to miła Pani odpisała że mogłabym ogłaszać Piernika więc trzeba tekst skombinować :roll: ale to jutro na razie zmykam do łóżeczka :grins: Martwię się o Mrówkę strasznie :-(:-( wyróżniłam jej ogłoszenie
  15. Odwiedzam Tinkę a tu takie wspaniałe wieści :Cool!:
  16. [quote name='Raczyna']Laski, dawajcie, trzeba iść za ciosem. zróbcie Matyldzie ładne ogłoszenie i też je wyróżnię!!![/QUOTE] Zrobiłam Matyldzie ogłoszenie na tablicy [url]http://tablica.pl/oferta/piekna-matylda-szuka-domu-CID103-ID4KNJL.html[/url] Także Raczyna jak Twoja oferta jest aktualna to wyślij smsa na numer 91455 w treści: pu.rss4dk Jakby ktoś mógł pomyśleć nad lepszym tekstem dla niej to edytuje bo ja zachorzałam i mój mózg nie pracuje :shake:
  17. [quote name='barb']Dziękujemy Raczyna. Dziewczyny czy któraś robila jakieś ogłoszenia dla Matyldy ? Bronx już jest na stronie.[/QUOTE] Też miałam pytać czy ktoś robił ogłoszenia Matyldzie. Jak nie to postaram się na tablicy wieczorem zrobić a na innych portalach może w weekend mi się uda
  18. [quote name='AlfaLS']Na takie dobre wiadomości czekaliśmy!!!!![/QUOTE] zdecydowanie tak :)
  19. przepraszam ze zapytam ale kto konkretnie się kontaktuje z tym hotelikiem Mirona w sprawie Karo??
  20. ale się dzieje na owczarku :klacz: zajrzałam na bazarek :multi: Nukusiu to wszystko dla Ciebie się dzieje :loveu: za tydzień wizyta ...
×
×
  • Create New...