[quote name='ick']Witam,
a co sadzicie o tym aby nam Miron cos zaproponiwał dla Karo..Równiez cenę..
zapewne karmi też inne psiaki i ma dobre doświadczenie co im smakuje ..
Wązne aby troszeczkę schudł...Moze to wybiega..
Pozdrawiam serdecznie[/QUOTE]
Nie chcę się wtrącać bo ja tylko dorzuciłam niewielki grosik do skarbonki ale czas leci a karmy nie ma więc ktoś musi podjąć decyzję a my tylko piszemy i piszemy a konkretów nie ma :shake: