Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. Tak czy siak Karo musi być zdiagnozowany i koniec z fusów wróżyć nie będziemy wiec nie ma co spekulować... [B]Najpierw wizyta u weta[/B] a potem będziemy dyskutować i myśleć co dalej wszyscy chcemy przecież dla niego jak najlepiej :smile:
  2. Ani myślimy Nukusi opuszczać :) Kama a Nuka niech zjada cały czas ten tran w kapsułkach wiem z własnych doświadczeń że na kości i stany zapalne super sprawa :p
  3. Skubi pokazuj się piesku niech Cię ciocie wypatrzą...
  4. zaglądam i trzymam kciuki :)
  5. jak dobrze widzieć Nukusie w domowym ciepełku :iloveyou: Kama spokojnie z finansami chodziło mi tylko o to czy Nukusia nie jest na minusie ;) Będzie dobrze :buzi:
  6. odwiedzam Nukę wiadomo kiedy i czy jedzie do dt? może już pojechała :cool3: i jak finanse suni...
  7. Tak Barb zrobiłam Pierniczkowi ogłoszenia na najpopularniejszych portalach na razie na Rzeszów lub Przemyśl poczekamy... pisałam też do wolontariuszki Fundacji Dr Lucy odpisała i Piernik jest już od jakiegoś czasu na facebookowej stronie colaczków w potrzebie. A Bronxiu no chyb wyluzowany :smile: [IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/543/7n3h.jpg[/IMG]
  8. super wieści z tym Lublinem :cool3: a sądząc po tym jak Nukuś podróżowała grzecznie w samochodzie to raczej psem podwórkowym nie była :p no ale kciuki potrzebne :lol:
  9. Kurcze a Harry wyglądał na dużą ciapę ale może to tylko strach.... Jeszcze Iskra biedna :shake: Ocelot a co będzie się działo z psami z tego terenu nowymi po likwidacji przytuliska? Wojtyszki od razu :-(
  10. [quote name='ick']Witam, a co sadzicie o tym aby nam Miron cos zaproponiwał dla Karo..Równiez cenę.. zapewne karmi też inne psiaki i ma dobre doświadczenie co im smakuje .. Wązne aby troszeczkę schudł...Moze to wybiega.. Pozdrawiam serdecznie[/QUOTE] Nie chcę się wtrącać bo ja tylko dorzuciłam niewielki grosik do skarbonki ale czas leci a karmy nie ma więc ktoś musi podjąć decyzję a my tylko piszemy i piszemy a konkretów nie ma :shake:
  11. no stoimy w miejscu chyba nawet z karmą :shake: trzeba dzisiaj coś zamówić koniecznie. [U][COLOR=#800080]jakieś propozycje?[/COLOR][/U] Karo chyba nie jest wybredny (gdzieś takie coś przeczytałam ;)) ja się nie znam ale ale na razie to musi mieć coś na już bo objada inne psiaki znalazłam np na allegro [URL]http://allegro.pl/brit-premium-adult-large-l-15kg-3kg-gratis-i3910847554.html[/URL] lub [URL]http://allegro.pl/brit-adult-extra-large-xl-15kg-3kg-gratis-i3910826866.html[/URL] chyba fajna cena i 3 kg gratis czyli 18 kg karma ma i glukozamine i chondroityne czyli na stawy dla Karusia by pomagało
  12. ja robię ogłoszenia dla niewidomego Pierniczka [IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/690/y7fx.jpg[/IMG]
  13. dziękujemy za super filmik :Cool!:
  14. zaglądam do Dziewczynki :calus:
  15. a co z ta karmą dla Karo? ma już swoją
  16. no to tylko czekać na fotki Keksia w tej różowej koniczynce :smile: Bulek śliczny :loveu:
  17. Śliczne zdjęcia bezpiecznych mordeczek :smile: troszkę się pogubiłam które pieski już są a które zostały :roll: a Harry?
×
×
  • Create New...