-
Posts
5394 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tianku
-
jeśli jeszcze oferta aktualna to czy można prosić dla niewidomego Bronxa na tablicę? (sms 91455 w treści pu.rrxmj3) [URL]http://tablica.pl/oferta/bronx-ciemnosc-i-samotnosc-to-jego-zycie-ID4wDzj.html[/URL] wątek ogólny Orzeszków na dogo [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/102118-Orzechowce-nadal-potrzebujĄ-pomocy[/url]!
-
wreszcie udało mi się dodać Bronxa na psiegrane marzenia ale zdjęcia strasznie poleciały na jakości :shake: [url]http://psiegranemarzenia.pl/pokaz-Bronx-2384.html[/url] w ogóle on ma kiepskie zdjęcia może na fb ktoś poprosi o nowe zdjęcia bo z tymi to nawet nikt na ogłoszenia nie zagląda :-( tu Bronx na tablicy [url]http://tablica.pl/oferta/bronx-ciemnosc-i-samotnosc-to-jego-zycie-ID4wDzj.html[/url]
-
Są takie psy... o których zapomniał Świat. Nowe psiaki proszą o pomoc
Tianku replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
czyli w tym tygodniu pierwsze psiaki przyjeżdżają tak :lol: -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Tianku replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
zapraszam na bazarek w części dla Dropsia :lol: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250160-dla-Nuki-z-podejrzenem-raka-na-badania-transport-ubrania-kapcie-do-19-01-g-22?p=21754235#post21754235[/URL] -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Tianku replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Dropsikowe ciocie zajrzyjcie proszę na wątek owczarki Nuki :-( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249625-owczarka-Nuka-podejrzenie-raka-%C5%82apy-8-01-badania-w-Warszwie-a-nie-ma-kasy-%28[/url] -
do zobaczenia Cygusiu Puchatku [*]
-
biedna Mrówka :-( wrzucam ja na tablicę bo żadnych ogłoszeń oprócz tego na stronie schroniska nie znalazłam ciekawe czy jej szukają :-(
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Tianku replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Dropsiku oj oj ależ to by był wspaniały początek roku :Cool!: trzymam kciuki mocno mocno :kciuki: :-) -
ogłoszenia już są z jednego bazarku dla Bronxa, Brendona i Froyda z innego bazarku dla Zadymy i Szu a ja zrobiłam ale tylko na tablicy i przygarnijzwierzaka dla Cynamona :smile: czy ktoś mógłby zrobić wątek dla Bronxa?
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Tianku replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Dropsiku Tobie i wszystkim Dropsikowym ciociom i wujkom życzę WESOŁYCH ŚWIĄT :-) :tree1: -
Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.
Tianku replied to Poziomka's topic in Już w nowym domu
czytam i czytam i nie rozumiem mógłby mi ktoś w jednym zdaniu napisać dlaczego Karo nie może jechać tam gdzie miał jechać? :niewiem: -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Tianku replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Dropsiku dobrze że trafiłeś do Murki :loveu: Lili wyślij dane Dropsia do ogłoszeń do Ziutki tam gdzie Boncia tylko napisz że to z mojego pakieciku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249528[/url] -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Tianku replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Nie chodzi mi o to żeby Dropsika naprawić tylko zrozumieć :roll: a ogłaszać jak najbardziej trzeba tak jak mówisz. Mogę mu wykupić ogłoszenia na bazarku a na wyróżnienie ogłoszeń wyskrobię dopiero po świętach bo jestem spłukana :shake: to co zamówić pakiecik?