Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. jeśli jeszcze oferta aktualna to czy można prosić dla niewidomego Bronxa na tablicę? (sms 91455 w treści pu.rrxmj3) [URL]http://tablica.pl/oferta/bronx-ciemnosc-i-samotnosc-to-jego-zycie-ID4wDzj.html[/URL] wątek ogólny Orzeszków na dogo [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/102118-Orzechowce-nadal-potrzebujĄ-pomocy[/url]!
  2. [quote name='diana79']mam nadzieję że nie chcą już go oddać???[/QUOTE] ja też mam taką nadzieję
  3. [quote name='kolejna kobietka']Baner na prośbę cioteczki Tianku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249625-Nuka-z-podejrzeniem-raka-łapy–-PILNY-DT-hotel-podawanie-leków-5-razy-dziennie"] [IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/843/f2lo.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] dziękuję :multi:
  4. jeszcze domki się będą biły zobaczycie ona jest cudna:loveu: tylko zdrowiej sunieczko i grzecznie zjadaj siemię :eating:
  5. wreszcie udało mi się dodać Bronxa na psiegrane marzenia ale zdjęcia strasznie poleciały na jakości :shake: [url]http://psiegranemarzenia.pl/pokaz-Bronx-2384.html[/url] w ogóle on ma kiepskie zdjęcia może na fb ktoś poprosi o nowe zdjęcia bo z tymi to nawet nikt na ogłoszenia nie zagląda :-( tu Bronx na tablicy [url]http://tablica.pl/oferta/bronx-ciemnosc-i-samotnosc-to-jego-zycie-ID4wDzj.html[/url]
  6. czyli w tym tygodniu pierwsze psiaki przyjeżdżają tak :lol:
  7. zapraszam na bazarek w części dla Dropsia :lol: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250160-dla-Nuki-z-podejrzenem-raka-na-badania-transport-ubrania-kapcie-do-19-01-g-22?p=21754235#post21754235[/URL]
  8. [quote name='Marycha35']Zapisuję sunieczkę:)[/QUOTE] :calus: dzięki że jesteś
  9. dt lub hotelik wchodzi w grę do czasu aż stanie kojec bazarkowy dla Nuki prawda tam miałaby już stałą opiekę? kto pomoże z hotelikiem? kase musimy uzbierać
  10. Dropsikowe ciocie zajrzyjcie proszę na wątek owczarki Nuki :-( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249625-owczarka-Nuka-podejrzenie-raka-%C5%82apy-8-01-badania-w-Warszwie-a-nie-ma-kasy-%28[/url]
  11. nie wiem jak pomóc :-( a może jakiś domowy hotelik w okolicy Warszawy wchodzi w grę choćby na okres podawania tych leków tylko skąd wziąć kasę :-( jeżeli ktoś by był chętny to mam dużo rzeczy na bazarek jutro mogę obfocić ale bazarku nie potrafię zrobić
  12. do zobaczenia Cygusiu Puchatku [*]
  13. cały czas tu zaglądam a jeszcze przecież nie ma nawet 14 :shake: Musi być dobrze
  14. przelałam 50 zł powinno być już na koncie bo ten sam bank. A skarpeta owczarkowa nie może dofinansować badań? nie wiem jakie są zasady pomocy :oops:
  15. Proszę numer konta wieczorem coś dorzucę dla piesi
  16. biedna Mrówka :-( wrzucam ja na tablicę bo żadnych ogłoszeń oprócz tego na stronie schroniska nie znalazłam ciekawe czy jej szukają :-(
  17. Dropsiku oj oj ależ to by był wspaniały początek roku :Cool!: trzymam kciuki mocno mocno :kciuki: :-)
  18. ogłoszenia już są z jednego bazarku dla Bronxa, Brendona i Froyda z innego bazarku dla Zadymy i Szu a ja zrobiłam ale tylko na tablicy i przygarnijzwierzaka dla Cynamona :smile: czy ktoś mógłby zrobić wątek dla Bronxa?
  19. Dropsiku Tobie i wszystkim Dropsikowym ciociom i wujkom życzę WESOŁYCH ŚWIĄT :-) :tree1:
  20. czytam i czytam i nie rozumiem mógłby mi ktoś w jednym zdaniu napisać dlaczego Karo nie może jechać tam gdzie miał jechać? :niewiem:
  21. Dropsiku dobrze że trafiłeś do Murki :loveu: Lili wyślij dane Dropsia do ogłoszeń do Ziutki tam gdzie Boncia tylko napisz że to z mojego pakieciku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249528[/url]
  22. Nie chodzi mi o to żeby Dropsika naprawić tylko zrozumieć :roll: a ogłaszać jak najbardziej trzeba tak jak mówisz. Mogę mu wykupić ogłoszenia na bazarku a na wyróżnienie ogłoszeń wyskrobię dopiero po świętach bo jestem spłukana :shake: to co zamówić pakiecik?
×
×
  • Create New...