[quote name='Sabina02']Ja moge mu zrobic watek, tylko potrzebuje info i fotki.[/QUOTE]
Przepraszam że na wątku Etiopii ale jeśli możesz to proszę załóż wątek Bronxowi. Info i zdjęcia są na stronie schroniska [url]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&sobi2Id=972&Itemid=21[/url]
ja właśnie wysłałam teksty do ogłoszeń dla niego ale mała szansa że ktoś się odezwie :-(