Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. Dropsiku martwię się o Ciebie :shake: Ciocie a jaki byłby koszt takiego spotkania z behawiorystą orientujecie się ? może tak jak madziakato mówiła wcześniej warto by było. wiem że wszystko się rozbija o pieniądze ale jak go ogłaszać jak nie wiadomo co w tej kropkowanej główce siedzi :-(
  2. tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249092-Og%C5%82oszeniowy-dla-Majki-i-Kory-do-24-12-do-21-00[/url]
  3. Wysłałam teksty do ogłoszeń dla Bronxa, Brendona i Froyda za kilka dni powinny być ogłoszenia
  4. [quote name='Sabina02']Ja moge mu zrobic watek, tylko potrzebuje info i fotki.[/QUOTE] Przepraszam że na wątku Etiopii ale jeśli możesz to proszę załóż wątek Bronxowi. Info i zdjęcia są na stronie schroniska [url]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&sobi2Id=972&Itemid=21[/url] ja właśnie wysłałam teksty do ogłoszeń dla niego ale mała szansa że ktoś się odezwie :-(
  5. Wykupiłam na bazarku ogłoszeniowym pakiecik dla Bronxa może ktoś pomoże z jakimś chwytającym za serce tekstem?
  6. te pieluszki Dada 2 o których wcześniej pisałam to faktycznie malutkie nie dla Lolusia :roll: ciocie a jaki to bazarek jest dla niego ten cegiełkowy możecie wstawić link bo nie mogę go znaleść :oops:
  7. poproszę nowy numer konta dla Dropsika :-) Mikołaj potrzebuje ;)
  8. A Loluś jaki nosi rozmiar pieluszek bo na którymś bazarku dla maluchów widziałam pieluszki DADA 2 czy na Lolusia byłyby dobre? nie znam się :oops:
  9. 800 kg karmy dostało schronisko :multi::multi: info ze strony
  10. Wiadomo coś jak się miewa Farcik? Może brak wiadomości to dobre wiadomości :roll: Trzeba być dobrej myśli
  11. A ja Cie Kocham za to że ściągnęłaś tych wszystkich Ludków Kochanych :loveu: jesteś NIESAMOWITA :klacz:
  12. Jestem u suni :calus: cichutko tutaj :shake: poproszę konto też się dorzucę.
  13. Poleciała mała wpłata dla Dropsika
  14. Podczytywałam po cichutku wątek Farcika i w sumie może to głupio zabrzmi ale po opisie domku szkoda mi się zrobiło psiaka że trafi do tak poukładanego w sumie chyba dziwnego domu (ta krata hol w którym jest miejsce dla psa żeby nie chodził po mieszkaniu:shake: gdzieś na niego czeka ten jedyny domek w którym będzie mógł "łobuzować" :lol: do woli. Jeśli pozwolicie zostanę u Farcika już nie po cichutku :oops: i poproszę numer konta wrzucę coś do skarbonki
  15. Malcolm piesku :-(:-(
  16. :kciuki: :)
  17. Czy konto dla Simka takie jak dla Keksa? Dorzucę skromny grosik
  18. jestem z zaproszenia poproszę numer konta prześlę grosik
  19. Dropsiku :sweetCyb: :loveu::loveu:
×
×
  • Create New...