Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. odwiedzam Karusia :p a jak z ogłoszeniami czy ktoś mu robi? żeby nam się chłopak nie zasiedział
  2. tak cichutko u Kseni :-( Rozliczam już bazarek to grosik wpadnie do skarbonki...
  3. odwiedzam Tinkę a tu nowy Dogomaniak gratulacje :lol: :Rose:
  4. tu jest link do zakończonego bazarku Ziutki tam w pierwszym poście są namiary [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250389-KONIEC%21%21%21-OG%C5%81OSZENIOWY-dla-mestudio-20-og%C5%82-3-z%C5%82-do-20-02-godz-22-00[/url]
  5. postępy szybciutkie :p to czekamy na filmik z chrapiącym Łolim :evil_lol:
  6. szkoda ale to widocznie nie był TEN domek ... dobrze że jest odzew z ogłoszeń...
  7. [quote name='Bjuta']Jola podpowiada, żebyś może ugotowała wątróbkę i nad nią na sitku metalowym rozłożyła trochę suchego, żeby nabrało wątrobowego aromatu i tego używała jako nagród. No bo trudno go cały czas wątrobą karmić. Raczyno, ale generalnie jesteś zadowolona z adopcji Łolesa, czy bardziej sie martwisz trudnościami? :)[/QUOTE] dobre pytanie mi się wydaje że Raczyna lubi wyzwania :cool3:
  8. odwiedzam Simonka Szczeniaczka :lol:
  9. postaram się coś w marcu wyskrobać dla Bambarka :p
  10. tak kciuki bardzo potrzebne :p trzymamy :kciuki:
  11. oj to trzeba trzymać kciuki :p i szybkiego powrotu do zdrowia życzę :Rose:
  12. Malutki Skubiś taki biedactwo :-( niedobrze z tą naroślą :shake:
  13. odwiedzam Lolusia z pączkami :p [IMG]http://www.raspberryheels.com/blog/wp-content/uploads/2012/02/raspberry_heels_paczki_malinowe_obcasy.jpg[/IMG]
  14. o jejku jakie oczka :iloveyou: przybywam z pączkami :cool3:[IMG]http://www.raspberryheels.com/blog/wp-content/uploads/2012/02/raspberry_heels_paczki_malinowe_obcasy.jpg[/IMG]
  15. będziemy w takim razie trzymać kciuki :kciuki:
  16. [quote name='Handzia55']Odwiedza, odwiedza ;)[/QUOTE] a no to dobrze że odwiedza :p
  17. mogę się wprosić do Łolesa :oops: tak po cichutku czytałam sobie jego wątek i chętnie pośledzę losy Wolnego Ducha :smile: w nowym domku :p
  18. a ona zniknęła jak było tak zimno prawda może zamknął ja facet w jakiejś komórce żeby nikt się go nie czepił że zimno a ona bez słomy w budzie.... zawsze się zastanawiam po co niektórym ludziom pies skoro siedzi w kojcu albo na łańcuchu z dala od domu nawet :angryy:
  19. co u Skubisia :p nikt go nie odwiedza ...
  20. odwiedzam Dropsia :p doczytałam że chyba Tuchola lub okolice ale to strasznie daleko :crazyeye: o ile to ta Tuchola :roll:
  21. pierwszy raz mnie ucieszyła wiadomość że pies jest w schronisku :roll: ale przynajmniej jest bezpieczny... oby miał właściciela
×
×
  • Create New...