Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. [quote name='malawaszka']to akurat nie my :lol: ja wstawiłam go tylko na fb sznaucerowe a tam wypatrzyła go dziewczyna chętna dać DT - reszta dzieje się między nią i szydłowiakami :)[/QUOTE] to [U]tylko na fb[/U] jest tutaj bardzo ważne :cool3:
  2. [quote name='ania0112']maławaszka o nim wie - już wstawiła go na fb sznaucerowe. psiak jest taki kudłaty, trochę terierek bardziej ale i tak jest na fb :)[/QUOTE] [quote name='malawaszka']dla tego psiaka jest tymczas w Krakowie tylko potrzebny trabnsport do Krakowa[/QUOTE] Ależ szybko działacie :multi: to szukamy transportu
  3. ciocie pomóżcie czy ten piesek to w typie sznaucerów bo się nie znam :oops: [IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/545/nb7h.jpg[/IMG] Maluch jest w punkcie przetrzymań w Szydłowcu strasznie zagubiony :-( link do wątku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/182189-Szyd%C5%82owiec-fizyczna-sytuacja-krytyczna-PILNEog%C5%82oszenia-DT-sterylki-koszty-paliwa/page183[/url]
  4. zaglądam do Farcika
  5. przywędrowałam do ślicznej Nemi z bazarku :)
  6. odwiedzam Ecię w ten pochmurny dzionek :)
  7. z tego co zauważyłam to w weekend nie ma aktualizacji strony pewnie jutro będzie :smile:
  8. [quote name='barb']Dostalam wiadomość, że Bronx pojechal dziś do domu Krakowa. :lol: Napisalam już sms-y do Tianku i Malgoski. Zaraz wyslę mail do malgos malgos - on jej ogromnie leżal na sercu[/QUOTE] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  9. [quote name='Panna Marple']Kurde, klawiaturę zasmarkałam:loveu:[/QUOTE] ja też :oops: ale cudowne zdjęcia :sweetCyb::sweetCyb:
  10. jestem u Tinki z zaproszenia :smile: później poczytam cały wątek
  11. [quote name='barb']Fotki Bronxa z fb Zobacz Tianku czy przydadzą sie do ogłoszeń ?[/QUOTE] a nikt mnie nie posądzi o kradzież zdjęć jak Sabinę :shake: ależ on jest cudnym pieskiem
  12. Ja jestem u Karo ale nie wiem co mam napisać bo trochę nie rozumiem co i jak podobnie jak supergoga ale nieważne :roll: w miarę możliwości postaram się coś wpłacać jak Karo trafi do hoteliku ale stałej nie mogę zadeklarować
  13. Keksiku powodzenia w nowym domku :calus:
  14. [quote name='MALWA']Witam, przyszłam z bazarku Kamy i Tianku. Strasznie biedna sunia............. Czy ona ma jakies "swoje" pieniądze? Pytam, bo nie widzę nigdzie rozliczenia...... Może jakiś bazarek cegiełkowy by pomógł?[/QUOTE] wpłaty i wydatki są zanotowane na 4 stronie w 94 poście chyba :roll:
  15. a tak cichutko podglądam ;) ależ on jest CUDOWNY :loveu:
  16. pamiętam cały czas o Simonku i Keksiku tutaj ciocia oferuje wyróżnienie ogłoszeń może wykorzystacie dla Simka [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249984-Zasponsoruj%C4%99-wyr%C3%B3%C5%BCnienia-og%C5%82osze%C5%84-psiak%C3%B3w?p=21762995#post21762995"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249984-Zasponsoruj%C4%99-wyr%C3%B3%C5%BCnienia-og%C5%82osze%C5%84-psiak%C3%B3w?p=21762995#post21762995[/URL]
  17. Bronx ma zasponsorowane wyróżnienie na tablicy :multi: Raczyna dziękuję jeszcze raz [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249984-Zasponsoruj%C4%99-wyr%C3%B3%C5%BCnienia-og%C5%82osze%C5%84-psiak%C3%B3w?p=21762995#post21762995"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249984-Zasponsoruj%C4%99-wyr%C3%B3%C5%BCnienia-og%C5%82osze%C5%84-psiak%C3%B3w?p=21762995#post21762995[/URL]
  18. bardzo dziękuję :multi: może ktoś biedaczka zauważy :-( a smsy chyba są po 17,20 o ile dobrze pamiętam :roll:
×
×
  • Create New...