Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. byłam u Simonka teraz odwiedzam Keksika ale się chłopakom super domki trafiły :loveu:
  2. doczekał się swojego raju :loveu:
  3. [quote name='Aga3']niestety to nie ten domek:niewiem:[/QUOTE] to wyróżnię mu olx :p kurcze tyle ogłoszeń i jeden telefon szkoda :shake: Aga a telefon to do Ciebie jest w tych ogłoszeniach co ja robiłam poprawny? bo w tych co Ty robisz podajesz do Kamili prawda? sprawdź proszę
  4. dziewczyny jak tylko skończą się moje problemy z kompami i internetem to ruszę z nowymi ogłoszeniami dla Skubisia na razie zrobiłam na Olx tylko że Kamila mu chyba tam robi ale dałam inny tekst i zdjęcia może nie wywalą :roll: [url]http://olx.pl/oferta/1000-pozytywnej-energii-szuka-domu-CID103-ID62oRH.html[/url]
  5. dziewczyny bo z kasa u mnie krucho ale poszukam fantów na bazarek ja nie ogarniam fb ale wiem że tam na bazarkach sporo można kasy zabrać bo i ludków więcej także jakbyście chciały to obfocę kilka rzeczy (ale dopiero w piątek) i zajmę się ich wysyłką jakby co :p
  6. Simonek Szczęściarz :loveu:
  7. Karusiu myślę o Tobie cały czas tylko krucho u mnie teraz z kasą :-(
  8. zaglądam ciekawe jak się mają psiaki :p
  9. pokazuj się Dziewczynko:p
  10. jaki on jest MEGAAAAAAAAAAAAAAAAAA :loveu: :loveu::loveu:
  11. to trzymamy kciuki za piątek ... śliczny Farcik :loveu:
  12. Dziewczyny może udało by się zrobić Skubusiowi kilka nowych zdjęć
  13. jestem na zaproszenie krucho u mnie teraz w finansach ale jednorazowo coś wyskrobię przepraszam tyle teraz tylko mogę
  14. Baster i lusi ma rację nie czepiajmy się szczegółów Bartusiowi się krzywda nie działa w poprzednim hoteliku tylko z domkiem nie miał szczęścia ale miejmy nadzieje teraz domki się będą biły o Bartusia i super że jest u Dexterki no i zdjęcia pewno będą na bieżąco :cool3: Obiecałam Bartusiowi bazarek tylko z moim kompem to większy problem się okazał :-( ale pamiętam o tym cały czas
  15. i co nikt się nie interesuje Skubusiem kochanym :shake:
  16. poleciała wpłata dla Dropsia, kurcze niech się ten domek ogarnie wreszcie :roll:
  17. dziewczyny podeślijcie mi konto dla Dropsia (po raz enty :oops:) bo nie mam na skrzynce a kompa mam w naprawie :angryy: a tam mam wszystkie dane :-(
  18. napisałam prośbę na tym wątku tam są osoby z Krakowa [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223647-Schronisko-na-tzw-KONCU-SWIATA-masa-psow-bezskutecznie-czekajacych-na-pomoc?p=22100903#post22100903[/url]
  19. ciocie PILNIE potrzebujemy kogoś do wizyty PA w Krynicy-Zdrój może macie pomysł kto mógłby pomóc [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244671-Karo-już-bezpieczny-brakuje-deklaracji/page78[/URL]
×
×
  • Create New...