[quote name='PaSja Hera']Karo na Kraków:
[URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/karo-mix-wilczarz-terytorialny-oddany-szybko-sie-uczy-adopcja-573284840[/URL][/QUOTE]
PaSja Hera a na inne portale tez robiłaś ogłoszenia?
co do Fitminu to moim zdaniem trzeba jakiś preparat z większą ilością glukozaminy i chondroityny kto ma czas coś poszukać najlepiej w tym samym sklepie co karma żeby było w jednej przesyłce
tak na szybko to np takie coś znalazłam
[url]http://www.zooexpress.pl/go/_info/?id=2729[/url] tylko to tabletki a przy wadze Karusia to chyba na miesiąc... ale trzeba mu cos poszukac