Tinko u Ciebie też taki pochmurny dzień się zapowiada [IMG]https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTt_v5aOFOIj67VZN2SZH0XpNNvD7fXLTDgsoNQL28MOFVKqh_a[/IMG]
chyba wszystkich zamurowało mnie na pewno :p to musi być ten domek innej opcji nie ma :)
powodzenia Simonku [IMG]http://www.e-gify.pl/gify/milosc/milosc48.gif[/IMG]
to ciesze się że mogłam pomóc Kseni :smile: proszę Dziewczyny potwierdźcie jeszcze wpłatę na wątku bazarku bo chce go zamknąć :roll:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251024-ROZLICZAM-Ma%C5%82a-ciuchlandia-dla-Skubiego-i-Kseni-do-26-02[/url]
wiecie kto robi te ogłoszenia dla Karo?
[url]http://tablica.pl/oferta/karo-wielki-bialy-przytulak-potrzebuje-ciebie-CID103-ID3EW5Z.html#44b1ff3cce[/url]
kto ułoży jakiś tekst z aktualnych info o Karo może wykupimy na jakimś bazarku ogłoszeniowym pakiet