Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. :laola::cunao::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::bigcool::bigcool: [IMG]http://www.bezdomniaki.pl/wp-content/gallery/nuka/10447272_720346981358825_1196983121_n.jpg[/IMG] Powodzenia Śliczna w nowym Domku :p
  2. jestem z zaproszenia niestety w tej chwili nie mogę pomóc :shake: ale zapisuję wątek
  3. [quote name='inka33']To co z tym naszym oddychaniem...? :mdleje:[/QUOTE] nie ważcie się zaczerpnąć powietrza :evil_lol: Murko podaj mi proszę na pw dane przeleję dla Dropsia kasę na ten tran i proszę kup mu :ptylko czy on zje w kapsułkach? zawsze można wycisnąć z kapsułki na karmę prawda...
  4. tak pomyślałam że może by Dropsikowi kupić tran w kapsułkach? na łapki na pewno pomoże wiem z własnego doświadczenia a i odporność mu się podniesie i może ten świerzb by mu dał spokój :roll: co o tym myślicie?
  5. rekord Guinessa w wstrzymywaniu oddechu pobity już dawno :p Dropsik jedź już do domku bo nam Dziewczyny zemdleją :evil_lol:
  6. Skubiś ma nowe zdjęcia? jak tak to wyślijcie mi na maila kilka trzeba znowu zrobić świeże ogłoszenia
  7. [quote name='Aga-ta']Tak, mamy, ale nie mam do wszystkich psiakow aktualnych zdjec. Pluto np. chodzi do tej samej lecznicy co ja i stamtad glownie mam wiadomosci o nim. Wiem, ze jest zdrowy, wszystko u niego w porzadku i Panstwo bardzo o niego dbaja. Przed wizyta PA wlasnie z lecznicy mialam pierwsze wiadomosci na temat nowego domu. Dowiedzialam sie, ze Panstwo mieli rowniez owczarka, gdy zachorowal bardzo o niego walczyli, a gdy przegrali pojechali skremowac go do Wroclawia (to tak w skrocie). Tereaz Pluto zajal jego miejsce i mysle, ze kochaja go tak samo, choc pamietam, ze gdy go zobaczyli pierwszy raz byli zaskoczeni, ze jest drobny;)[/QUOTE] to dobrze że ma tak kochana rodzinkę :p nigdy nie zapomnę jego zdjęć w tej depresji :shake:
  8. cudne zdjęcia :loveu:
  9. to dobre wiadomości :-P a macie jakieś wieści od nowych psiaków które już od dawna mają nowe domy np Pluto?
  10. i tak oto nastała niedziela :grins:
  11. biedna Milka szkoda że tak krótko mogła być szczęśliwa :-(
  12. oj to niech już będzie ta niedziela :p
  13. tak długo wyczekiwany domek na pewno jest tym jedynym innej opcji nie ma :p a tym czasem głaski dla Dropsika :smile:
  14. kciukasy nieustannie zaciśnięte :p
×
×
  • Create New...