Jump to content
Dogomania

TZmestudio

Members
  • Posts

    5917
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by TZmestudio

  1. Spróbujcie wkleić jeszcze kilka innych zdjęć, bo z tymi dwoma ciężko będzie o ciekawy banerek. Jeśli nie da rady to zrobię z tego co jest....
  2. To co, wbijamy na degustację do Rozi? ;-) Tylko damy jej wyszukać tej jarzębiny i ją odpowiednio obrobić... :sabber: Potem będziemy mogli napisać czy było dobre.... :-D
  3. Jako dodatek do mięs jeszcze nie jadłem. Kiedyś spróbuję. :-)
  4. Niestety nie. Dlatego posadziliśmy własną prywatną. Czyżby nalewka się zamarzyła?
  5. Teraz, Gusiaczek, uważaj: :czytaj: wyczyść sobie cookies i pamięć podręczną przeglądarki :user:. Przeczytaj to uważnie kilka razy i potem to zrób :roflt: . Może pomoże.
  6. To teraz go wstaw :megagrin:
  7. I oczywiście zapraszamy na Ziutkowy bazarek: Zobaczcie jaka Ziutka jest zdolniacha. Prawdziwy artysta-plastyk, a jaka nieśmiała i skromna..... Zresztą sami zobaczcie :-D
  8. Ale my słuchamy również głosów krytycznych/odmiennych jeśli one mogą coś pomóc. :krach: W tym przypadku mamy pewien problem i liczyliśmy, że tak jak w przypadku sierściucha szczeniaka ktoś nam to wyjaśni. Przyznam, że z sikaniem do miski to się zetknąłem po raz pierwszy u Pręguski. Wiem że była lana i nawet podniesienie głosu jest ryzykowne. Sikanie na kanapę pojawia się raz na jakiś czas. Być może to jest również spowodowane hierarchią w stadzie, a być może tym, że nie umie sygnalizować swoich potrzeb (poza nachalną wręcz potrzebą głaskania). Niestety mamy tylko pierwszy stopień specjalizacji w psiej psychice. Szukaliśmy porad osób z wyższym stopniem :-D Także jeśli ktoś chciałby nam napisać że żle robimy - proszę się nie krępować. Nie będziemy zgłaszali postów do usunięcia :nono: . Jeśli ktoś chciałby na pomóc to poprosimy. Człowiek się uczy całe życie (i głupi umiera..)
  9. Na PW link i sugestie. Banerki mogę robić - nie ma problemu. Jedynie czasem może być trochę dłużej z realizacją - wszystko zależy od czasu wolnego.
  10. W piątek na kontrolę do Radomia. Chciałbym aby doktor powiedział, że jest dobrze. Tym razem mestudio pojedzie, aby nie było nudno.
  11. Finanse to połowa sukcesu. Kiedyś pisałem, że bez Waszej pomocy nic nie uda nam się pomóc. Nasze własne środki starczą na góra trzy psy... A reszta? Przy okazji chciałem podziękować, że nam pomagacie. Każdy w ramach własnych możliwości. Dziękujemy.
  12. W razie czego kupą damy radę pomóc. :-D
  13. 5 sztuk to u nas jest w kategoriach "marzenie". W tej chwili mamy 6 psów + 1 szczeniak + kilka psów do zabrania z hotelików. Inna sprawa to taka, że nasikanie następuje po nocy, którą o dziwo próbujemy przespać. Nie liczę kotów i innych psów w innych miejscach za które też jesteśmy odpowiedzialni. Już dawno przekroczyliśmy ilość która jest rozsądna. Ale co mamy zrobić z nadwyżką? Wywalić?? Wtedy będziemy mogli zajmować się pozostałymi "tak jak należy".
  14. Zapraszamy: Musimy zebrać trochę waluty na szczepienia.....
  15. A gdzie reszta? :hand: Nie ma :niewiem:
  16. coraz mniej osób nas odwiedza....
  17. Te najmniejsze to u nas się średnio sprawdzają, ale te największe mogą być dobrym pomysłem. Kiedyś muszę nakręcić film co robią psy w pokoju, jak ilość legowisk jest o jedno mniej niż psów.... To jak weselna zabawa w krzesła. :-D
  18. My nie wiemy, że one odchodzą. Przynajmniej ja, Nadzieja odchodzi ostatnia - i to jest prawda.
  19. Ja musiałem po "przeprowadzce" wykasować ponad 50 postów. W nowej limit jest mocno zmniejszony.
  20. Myślę, że warto tytuł wątku zmienić. No chyba, że tragiczny stan jest ukryty... :siara:
  21. Może trzeba było zalakować, sygnetem odcisnąć i napisać "otwierać w aptece" :-D
×
×
  • Create New...