-
Posts
5917 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by TZmestudio
-
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
[quote name='Gusiaczek']no tak, ziarnowanie dłuższy proces ... życzę Wam, by jednak gorzej nie było upał daje fest, ale macie gdzie się schronić - nasze VII piętro masakra :shake:[/QUOTE] Nasz wieczór z prawdziwą chmarą komarów chyba z niczym nie da się porównać. Na poważnie zastanawiam się nad kupnem środka na komary do spryskania ogrodu bo nie pomaga nawet gril. To jest masakra! Już wolę VII piętro. W tym roku to jest nieporozumienie! Zimo wróć (i zrób z tym porządek)!!!! -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
[quote name='Gusiaczek']Zaglądam do Kochanej Bandy ;) jak Sanieczka?[/QUOTE] Lepiej, ale mogłoby być lepiej. Goi się powoli. Krater musi się zziarniować. Szwy wewnętrzne nie puściły. Jak dziura siętrochę zmniejszy to będą weci chcieli jeszcze raz zszyć. W tej chwili skóra jest zbyt napięta. W wolnym tłumaczeniu - szpital w 30st C. Sam miód, ale "nigdy nie jest tak źle, aby nie mogło być gorzej". -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
[quote name='Mattilu']Gosc z kosa i bez alergii bedzie Wam potrzebny...[/QUOTE] Już robię mu miejsce... W pierwszej trójce są listonosz, komandos od spisywania wody i kurier od paczek. Tylko mestudio musi wybrać :-D -
AST Fart z przytuliska-już we własnym domku.
TZmestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
[quote name='aida']Jeżeli można się odezwać to doszczep Farcika na wirusówki ja pokryję koszty oczywiście jeżeli Mestudio pozwoli[/QUOTE] Mestudio na pewno pozwoli ;-) -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
[quote name='Ziutka']To mało powiedziane ;) Zobaczyć cały ogórd u mestudio - coś pięknego :)[/QUOTE] [quote name='kejciu']Ślicznie tam u Was :)[/QUOTE] Po prostu wybieramy te lepsze zdjęcia na których nie widać widoków nieładnych... [quote name='zachary']Mestudio, a co serwujesz Sanieczce na ten krater? Samo musi się zagoić?[/QUOTE] Antybiotyk w zastrzykach i specjalny aerozol (mestudio napisze jak się nazywa). Niestety krater to dobre określenie na tą chwilę. Ważne, że wewnętrzne szwy są nie naruszone. -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
[quote name='Marysia O.']Mestudio przed chwilą przelałam na Twoje konto, na potrzeby psiaków pod Waszą opieką, "spadek" (w kwocie 143,19zł) po Marcelu vel Mentosie z kozienickiego przytuliska, który już we własnym domu:) Kwota nie za duża ale zawsze coś:) Jak dotrze to bardzo poproszę o potwierdzenie na wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245953-Marcel-z-przytuliska-już-w-DT-prosimy-o-pomoc[/URL] Nieustannie trzymam kciuki za zdrowie Sańki![/QUOTE] mestudio jak tylko otrząśnie się z szoku, że będzie mnie widziała nonstop przez dwa tygodnie (urlop) to podziękuje i potwierdzi. Chwilowo nie wie jak się otrząsnąć. Bardzo dziękujemy. -
Idą wakacje, a to nie jest dobry okres dla psów szukających domów.
-
[quote name='inka33']A ja od dwóch dni Bombie... cosik... bzz... :grins: [/QUOTE] Odchudzasz??:crazyeye: [quote name='inka33']I jak wypadła "kontrol"...? :nerwy: [SIZE=4]/[/SIZE] Dlaczego uważasz, że nic tu po Tobie?! :mad:[/QUOTE] Bo sobie radzicie bardzo dobrze. :-) Tylko pamiętaj o ogłoszeniach, w końcu (chyba) szuka domu, no nie? :-D
-
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Lekarz powiedział że tydzień leżenia to minimum. -
Biała sunia z pola - Ara ma swój domek!!!
TZmestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']Sliczne banerki:) az mi zal, ze w podpisie miejsca nie mam ;)[/QUOTE] Wybory czasami są bardzo trudne ;-) -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
[quote name='Mattilu']Biedna Sanieczka:( I znowu koszty :([/QUOTE] Jeśli trzeba będzie to wyłożymy swoje pieniądze. Najwyżej mniej będziemy żreć. A Sańka ma wyzdrowieć i już! -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
[quote name='Gusiaczek']Witam sobotnio - pogoda ładna pewnikiem urzędujecie w przecudnej urody ogrodzie:) Pozdrowienia dla 2 i 4nożnego Towarzycha[/QUOTE] Mamy umówioną wizytę z Sańką i naszym starym kocurem Odi. Ogród może potem. -
Biała sunia z pola - Ara ma swój domek!!!
TZmestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
nowe banerki: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247209"][IMG]http://goo.gl/69iCBt[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247209"][IMG]http://goo.gl/H5l094[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247209"][IMG]http://goo.gl/Eu0PKV[/IMG][/URL] -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Wszystkie szczeniaki też są jej - dobrze wypada w tej roli i do niej lgną. To nic że cudze. Ona jest jedna i niepowtarzalna. Tylko wygląd ma wyjątkowo groźny. -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
[quote name='Mattilu']Czy Wy sie kiedykolwiek nudzicie?:roll:[/QUOTE] Chcielibyśmy. -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
[quote name='zachary']Mestudio, może trzeba by było pobrać krew Sanieczce w kierunku babeszji, może ta osowiałość od kleszcza?[/QUOTE] Będziemy w lecznicy to się dowiemy. Guzy na listwie miała też Brina, która mimo wycięcia listwy niestety miała przerzuty. Postaramy się podjechać do lecznicy i zobaczymy co powiedzą. Jeśli zasugerują wycięcie listwy to trzeba będzie to zrobić. Koszty będą wówczas bardzo duże bez gwarancji na sukces. Jedynie z nadzieją. Ale najpierw niech wypowiedzą się lekarze. Tak jak pisała mestudio - opieka nad staruszkami dopiero się rozpoczyna.... -
~ Mała Karusia i jej dzieci mają swoich ludzi i cudne domki :)
TZmestudio replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Nastał nowy czas to i banerek nowy: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/253039"][IMG]http://goo.gl/UhmPTG[/IMG][/URL] PS jak ma być inny tekst to proszę podesłać na PW :-) -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
[quote name='malagos']O, widziałam, ze szukasz podobnej suni :) A ja dziękuję i tu TŻmestudio za banerek :)[/QUOTE] Dajcie po odłowieniu jakieś lepsze foty to zrobię następny. Z tych nie było zbytnio co wybierać na banerek.... ;-) Ale już na PW -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
[quote name='Nikaragua']czyli z 1000ml (1l) płynu otrzymujesz 101 000 ml (101 litrów) gotowego roztworu ;) czyli po 15 ml to nawet na 6733 psy wystarczy :D[/QUOTE] a na pchły też działa? -
~ Mała Karusia i jej dzieci mają swoich ludzi i cudne domki :)
TZmestudio replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/253039"][IMG]http://goo.gl/yuRPaq[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/253039"][IMG]http://goo.gl/P43qyh[/IMG][/URL] Jak ma być inny z innym tekstem poproszę na PW. -
[quote name='rozi']Słuchajcie, czy w Polsce mało jest psów potrzebujących pomocy? Mało przytulisk, gdzie rozpaczliwie brakuje kasy? Czemuście się tak uparli tu akurat pomagać, to ja nie rozumiem.[/QUOTE] Też tak uważam. Jest wiele psów potrzebujących z realną szansą pomocy. Rozejrzyjcie się. Im bardziej będziecie pokazywać jak bardzo wam zależy tym bardziej będzie się bawić waszym kosztem. A bawi się już znakomicie. Dla mnie [B]yumanji[/B] przestała istnieć. Resztę określników tej osoby pozostawię nienapisane.
-
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
[quote name='malagos']Nas burze i deszcze omijają i jak dziś nie popada, muszę chyba szlauchem ogród podlać, bo się aż kurzy, tak sucho. i póki co się rozkoszuję brakiem tymczasa, spokój i cisza (pewnie wykraczę, ale cóż...)[/QUOTE] Możemy załatwić kontrolowaną podrzutkę tymczasa. Dla nas to żaden problem. Mamy ich już (czyli jak zawsze) w nadmiarze.