Jump to content
Dogomania

TZmestudio

Members
  • Posts

    5917
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by TZmestudio

  1. Spacer jak co dzień: http://youtu.be/LHOgdYYh4lk
  2. uwaga SPAM: :megagrin: W wolnej chwili zapraszamy na bazarek: http://www.dogomania.com/forum/topic/144386-swarovski-nowe-książki-eleganckie-zapałki-do-1012-godz-2200/ będzie nam miło Was tam gościć.
  3. W wolnej chwili zapraszamy na nasz bazarek: http://www.dogomania.com/forum/topic/144386-swarovski-nowe-książki-eleganckie-zapałki-do-1012-godz-2200/ będzie nam miło Was i tam gościć.
  4. poproszę jakiś tekst. I sugerowane zdjęcia. Czy mają być wydrukowane?
  5. Teraz to inaczej się czyta. Zmiana tytułu i od razu jest radośniej :-)
  6. To ja pokażę scenkę rodzajową po tytułem: "dziś śpimy piętrowo"
  7. Ona goni, ale że ma małe nóżki i w zasadzie z pleców to ona się nie przewraca na nogi to te gonienie wygląda dziwnie. Ciekawi mnie tak na poważnie czy gdyby w innym miejscu zobaczyła koty to czy by goniła czy też nie. Powiem, że ciekawi mnie to.
  8. Ciekawe, Jaga nie lubi kotów???? To chyba mówimy o innym psie. Przecież u nas jest ich aż w nadmiarze....
  9. A znasz jakąś operę w Kozienicach? No dobra, w Radomiu??
  10. Myślę że na Święta to już będziesz gotowa, prawda? :roflt:
  11. to powinien być zaszczyt. :mdrmed: W końcu nie byle komu powierzymy nasze i nie nasze psy. Lady się nie martw - ją zawsze zabieramy ze sobą (to trudny egzemplarz). Mówimy zawczasu abyś mogła się odpowiednio przygotować. :siara:
  12. Inka, nie martw się. Odkupisz swoje winy - jak będziemy gdzieś dalej wyjeżdżali to przywieziemy Ci naszą bandę na przechowanie na kilka dni.... Także nic się nie martw...
  13. Na chromie też.
  14. to dziwne, u nas działa. :user: Jak ktoś jeszcze będzie miał problem to zacznę się niepokoić. :comp26:
  15. zapraszamy na egoistyczny bazarek na potrzeby naszej bandy:
  16. Doszedłem z Baffim do pewnej ugody i dałem więcej luzu. I tak oto zachowuje się na spacerze. http://youtu.be/WKodo3zCzTc I teraz proszę sobie wyobrazić ten wulkan energii na smyczy 1,5m (tak go wyprowadzali w starym domu)
  17. Jeszcze tylko wkleję kilka tendencyjnych zdjęć z przeszłości do porównania: W przytulisku:
  18. Murka, tylko się cieszyć! :grins: My takiej referencji jeszcze nie doświadczyliśmy, więc długa jeszcze droga przed nami :kiss_2: A Fart widać trafił znakomicie.
  19. Bafi NIE MOŻE zostać puszczony bez smyczy. Wyrywa się do wszystkiego co się rusza. Jeśli ulicą będzie szedł człowiek - wyrwie do niego nie zwracając uwagi na nic. Jak dziś na spacerze zobaczył psa wyrywał do niego. To nic że był po drugiej stronie pola. A skowyt i ujadanie było słychać po drugiej stronie wsi. On jest niesterowalny - mówię to z całą odpowiedzialnością. Chcemy sprawdzić jeszcze jedną możliwość spalenia energii, ale musimy pojechać do miejsca odkrytego i całkowicie ogrodzonego. I też musimy mieć pewność, że nagle czegoś nie zobaczy i nie będzie próbował przeskoczyć. W ten weekend zabrakło czasu...
  20. To może zróbmy tak - nie wiem które wybrać. A może ja też dołożę się do szelek i może uda się zamówić dwie pary? Poproszę tylko na PW ile mam się dołożyć. Obie szelki inaczej działają i naprawdę nie wiem które będą skuteczniejsze.
  21. Jeszcze napiszę, że ze mną nie ma takich zachowań. Postaram się aby następnym razem mestudio poszła ze mną na spacer i z odległości nakręciła jak się ze mną zachowuje, a potem się zamienimy. To może być ciekawe....
  22. że niby codziennie coś do nas przyjdzie? :megagrin:
×
×
  • Create New...