-
Posts
5917 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by TZmestudio
-
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Fejsbuk mi już dawno to powiedział. -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
PESEL prawdę powie.... Ale .... -
Moja i Ziutki w tym głowa by dom znalazła sunia - GACUSIOWA!
TZmestudio replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
jeszcze jeden stress out dla mestudio trzeba..... :P -
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
TZmestudio replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
już dodałem do tych wyżej podlinkowane ;) -
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
TZmestudio replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wklejam banerki na prośbę Osoby Zamawiającej: dodatek: -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Już lepiej -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Gusiaczek, banerek tulipanowy ciutkę za duży (100pikseli max) -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Na stawy poprosimy, bo już szukałem czegoś dla Jordana, który czasem ma coś ze stawami jak za długo poleży na boku. A i Lady już nie jest za młoda i też ma problemy. Jak nie zadziała to możemy oddać :) -
Moja i Ziutki w tym głowa by dom znalazła sunia - GACUSIOWA!
TZmestudio replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
Ale jak Bafi dostanie od Ciotek nowe zabawki to będzie miał "na wymianę" za te co mu Gackowa ukradnbie. Tylko muszą być twarde. To tak na wypadek jakby Ciotki chciały.. . -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Bardzo dziękujemy. Czy nazywanie szczęściem stanu w którym mamy zapas puszek dla psiaków i kociaków i jeden worek karmy w rezerwie to normalne? Patrzę i oczom nie wierzę. Po prostu nie musimy się choć przez chwilę martwić. Bardzo, bardzo dziękujemy. Wiem, głupi jesteśmy. Ale takie przyziemnie sprawy mnie najbardziej obchodzą. -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
na dobranoc (z życia wzięte): -
Moja i Ziutki w tym głowa by dom znalazła sunia - GACUSIOWA!
TZmestudio replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
lekka to ona nie jest... -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Trudno mówić o ogarnięciu Baffiego. To chłopak. który musi się wyszaleć a jednocześnie bardzo przywiązany (i potrzebujący) człowieka. Potrzeba bliskości, dotyku, przytulenia jest szalenia potrzebna a jednocześnie na spacerze cały czas biega i zaczepia wszystkie psy aby się z nim bawiły. Nie dotarliśmy z nim do etapu, że miał dość biegania/gonienia/spaceru. To jest bies dla młodych ludzi, radosny z afirmacją życia. Nie wiem czy kiedykolwiek będzie statecznym psem. -
cytuję post z Fundacji Bernardyn Fundacja Zwierząt Skrzywdzonych "11-01; wieści z fundacji: ustępują w naszych Kajetanowicach objawy choroby psów. Kubuś, który był w najbardziej kiepskim stanie już chodzi samodzielnie. Pozostała siódemka coraz lepiej. Zadziałały leki i oddychamy spokojnie. Wirus dotknął nasze przytulisko delikatnie i nie zdążyliśmy ogłosić stanu wojennego. Za to wichura położyła nam kilka godzin temu znowu część drewnianej zagrody i nie ma na razie prądu. Podtrzymujemy jednak nie przyjmowanie i nie wydawanie w Kajetanowicach psów oraz brak odwiedzin do odwołania. W Anielinie nie ma nic niepokojącego i na razie zapraszamy tutaj."
-
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
A ja odpisze brzydko pytaniem na pytanie: A kiedyś nie były potrzebne?? ;)