-
Posts
5917 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by TZmestudio
-
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Widzę, że w końcu się udało.... :-) -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Ty? Nie potrafisz?? Ta co (prawie) codziennie inny banerek miała?? :evil_lol: -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Banerek jakiś zrobił..... -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Jakoś damy radę. Spróbujemy wymieszać z mniejszymi. Zabawki podzieliliśmy na tury, aby wszystkiego nie rozciągnęły na raz. Bawią się na zmianę z pluszakami. Powoli już wychodzą z kojca za mamusią na pole. A nawet niektórzy już wiedzą aby się tam załatwić. Sunia kombinuje jeszcze, ale trzeba jej oddać, że piszczy jak chce się załatwić. -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Fipreksu nie znalazłem na portalu aukcyjnym. Były tylko krople... Ja się nie upieram co do preparatu, bo na takich małych psiakach to się w ogóle nie znam... -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Na same szczeniaki znalazłem takie: http://allegro.pl/frontline-spray-pies-kot-pchly-kleszcze-100ml-i4618653848.html . Wychodzi mi, że potrzeba na srajtki 72ml. Może i starczy też na mamuśkę. Koszt 60zł (nie licząc przesyłki) -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Raczej myślałem o preparacie nie stymulującym laktacji. Taki preparat wzmacniająco - witaminizujący z dodatkiem wapna. Aby maluchy nie wyssały wszystkiego z matki... Poza tym staramy się nauczyć maluchy jedzenia stałego i chrupek, ale proces odstawienia całkowitego jeszcze trochę potrwa. Zwyczajne szkoda mi mamuśki... -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Raczej myślałem o preparacie nie stymulującym laktacji. Taki preparat wzmacniająco - witaminizujący z dodatkiem wapna. Aby maluchy nie wyssały wszystkiego z matki... Poza tym staramy się nauczyć maluchy jedzenia stałego i chrupek, ale proces odstawienia całkowitego jeszcze trochę potrwa. Zwyczajne szkoda mi mamuśki... -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
No to ja już jestem głupi. (może jeszcze głupszy niż zazwyczaj). :hmmmm: Na ulotce Fronline Spray (źródło: http://animalia.pl/produkt,6248,169,frontline-spray-100-ml-dla-psow-i-kotow-100-ml.html) napisali między innymi takie rzeczy (wytłuszczenia moje): "FRONTLINE® Spray może być stosowany u szczeniąt i kociąt już w drugim dniu życia gwarantując szybkie i skuteczne usunięcie nawet silnych inwazji pcheł i kleszczy z ciała Twojego zwierzęcia." To w końcu można je wypryskać czy też nie? :niewiem: -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Na razie dostają "normalne" jedzenie w ilości większej niż są w stanie zjeść. Dostały kostkę to obgryzania i jakoś od 20 minut jest cisza jak makiem zasiał. Powinniśmy je popryskać czymś na pchły - tu powiem bezczelnie- jeśli ktoś chciałby nam zasponsorować, mimo że nie jesteśmy białogonkami, taki preparat nieszkodliwy dla szczeniaków do spryskania to bardzo podziękujemy. Potrzebny byłby jakiś preparat z wapniem dla suki - jakoś skórki z kiełbas którymi była wcześniej karmiona nie wzmocniły jej kości i produkcji mleka.... Chwilowo nie nadążamy z produkcją kasy na nasze tymczasy....Potrzeb jest zbyt dużo.... -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
nie tylko z tego nie tylko z tego słynie...... :eviltong: -
Nowa dogomania - co i jak? Oraz lista "usterek".
TZmestudio replied to maciaszek's topic in Administracja
dziś przy próbie wejścia na dogomanię pojawił mi się w Chromie taki komunikat: Strona, którą chcesz otworzyć, zawiera złośliwe oprogramowanie Osoby atakujące stronę www.dogomania.pl mogą spróbować zainstalować na Twoim komputerze niebezpieczne programy, których celem jest wykradzenie lub usunięcie Twoich danych (na przykład zdjęć, haseł, wiadomości czy numerów kart kredytowych). -
Starsi państwo przygarneli GROMADĘ zwierzaków ,wieś Mętków. CD.starego watku
TZmestudio replied to Javena's topic in Akcje
Jak ty te 10 kg zatargałaś na pocztę ?? :evil_lol: -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
mestudio, nie żartuj sobie bo ktoś sobie coś ubzdura i będziesz się tłumaczyć przez pól roku... -
Moja i Ziutki w tym głowa by dom znalazła sunia - GACUSIOWA!
TZmestudio replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
Nas też. Dziękujemy bardzo. -
AST Fart z przytuliska-już we własnym domku.
TZmestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Fart wita odnalezionych... :-D -
Moja i Ziutki w tym głowa by dom znalazła sunia - GACUSIOWA!
TZmestudio replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
-
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Bardzo dziękujemy. I pozdrawiamy wszystkich, którzy odnaleźli nasz watek po "przemeblowaniu" :-D -
Starsi państwo przygarneli GROMADĘ zwierzaków ,wieś Mętków. CD.starego watku
TZmestudio replied to Javena's topic in Akcje
[quote name='Javena'][B]Jutro wyślę te 30 zł od cioteczki ocelot. [/B]Mam prośbę od Państwa. Jeśli by można było zamiast zwrotu za szczepienia, kupić żwirek dla kotów.;)[/QUOTE] a jaki żwirek? Jest ich taka ilość..... Drewniany czy betonitowy? Zbrylający czy też nie? Bez dobrego wywiadu środowiskowego nie da rady...:niewiem: -
AST Fart z przytuliska-już we własnym domku.
TZmestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
[quote name='Murka']Pan się bardziej obawia reakcji kota... ;) Zwłaszcza, że od ostatniego zapoznania z psem zrobiła się (bo to kicia) nerwowa i nawet na dźwięk domofonu się już chowa.[/QUOTE] a nie da się go "wypożyczyć" ? Tak na tydzień z prawem zwrotu...? :diabloti: -
[quote name='sylwija']psiak w świetle dnia: (...)[IMG]https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10383971_794206000630286_2154138826712790853_n.jpg?oh=4b10e823ec3dc1c4ae176cea63699692&oe=5481265B[/IMG] [IMG]https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10653772_794205893963630_2024578527043592163_n.jpg?oh=0fcff16a26d9ece9f4bc21cc55341e19&oe=54692128[/IMG][/QUOTE] Też go widziałem. Wczoraj kilka chwil wcześniej rozmawiałem z mestudio o nim. To jest młody psiak. Z zachowania chłystek. Koczuje może dwa metry od jezdni gdzie nikt nawet nie zwalnia..... Może ktoś da mu szansę?
-
Starsi państwo przygarneli GROMADĘ zwierzaków ,wieś Mętków. CD.starego watku
TZmestudio replied to Javena's topic in Akcje
[quote name='mestudio']Zaraź podeślę :-), Javena dopisz do rozliczenia swoją ostatnia wpłatę na konto Państwa. Na polecenie TZ-a dojdzie do Państwa trochę kocich puszek lada dzień.[/QUOTE] Proszę o nie odliczanie w żaden sposób zamówień tych na "moje żądanie". To są "prywatne" zamówienia i mam nadzieję, że choć trochę będą smakować. Proszę tylko o info że doszły. -
[quote name='Lili8522']Okej to będzie z większą zawartością :) Podaj adres na PW A czy ktoś jest chętny na 1\3 butelki Fripexu ? Spokojnie starczy na 2-4 psy w zależności jakiej wielkości, dajcie znać, szkoda aby się zmarnowała.[/QUOTE] Ja tak myślę, że sylwija ma co pryskać i tą mniejszą też by zużyła :eviltong: