Jump to content
Dogomania

TZmestudio

Members
  • Posts

    5917
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by TZmestudio

  1. Panicz Baffi czeka następny w kolejce. Tylko chwilowo domu nie widać....
  2. Malutka?? Baryła to malutka????
  3. Ale tylko wymiana. Nasze oryginały na Twoje.
  4. Zanim mestudio napisze, że pręga w środę jedzie do domu, pokażę rozwiązanie problemu w nocy - "gdzie jest mój piues". Dwa psy miały do obroży przyczepiony świecący wkręt do wentyla rowerowego: http://youtu.be/Eez1YU4G8nI Publiczniam na wypadek gdyby się komuś to przydało.
  5. jak ten czas szybko leci....
  6. To też jest jeszcze młoda?? No, no, no.... Takie rzeczy w nowym roku..... Ty chyba w PESEL dawno nie zaglądałaś...
  7. No co Ty powiesz.... :rolleyes:
  8. Aleś w nowym roku inteligencją trzasnęła.... No, po prostu czad! Jeszcze trochę i będę na Ciebie docent mówił.
  9. przeinstalować FlashPlayera. Jakiej przeglądarki używasz?
  10. Tak jest co roku. Pszytulisko na koniec roku musi być puste.
  11. Niestety mestudio kicha, prycha, smarcze. Nos jak u klauna ( a co najmniej jak u renifera) ale uparcie twierdzi, że nic jej nie jest. Wmusiłem w nią syrop czosnkowy (na razie udało mi się raz) i jeszcze nie wycierała języka ręcznikiem - to może się wykuruje. Syropu zrobiłem zapobiegliwie na dwa tygodnie.
  12. elik prosiła mnie o banerki: Może się przydadzą :-)
  13. pojechaliśmy dopełnić tradycję poświąteczną - do kina. Myślę że bamboszowa trochę wyluzowała. Niestety nie mogliśmy dołączyć do szału wyprzedaży, ale cośtam mestudio wnuczce musiała zakupić. Dziś kazała się zawieść na spacer z jakimś psem. Jak już wydaje mi polecenia to znaczy że wraca do formy.
  14. kapciuchy markowe z Biedronki. ;-)
  15. Mamy. Tylko rozdzieliły się pomiędzy dwoma pokojami i dworem.
  16. Ziutka będzie zachwycona..
  17. Zdjęcia z serii "u Pańci najlepiej" reszta zwierzaków kręciła się "nieopodal"
×
×
  • Create New...