Jump to content
Dogomania

gluchypies

Members
  • Posts

    11015
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gluchypies

  1. Jest przepiękny! Mam nadzieję, że powolutku się oswoi z nową sytuacją i będzie pewny, że jest w dobrym miejscu i może odetchnąć z ulgą. Moja Czara też na początku na wszystkich szczekała i powarkiwała, minęło parę miesięcy i zdarza jej się to już sporadycznie lub w zamknietych pomieszczeniach wśród obcych ludzi. Milo jest dobrym psem i zasługuje na kochający dom!
  2. Ależ on jest szczęśliwy na tym spacerku! To jego oczko się gubi przy całym jego pięknie, trzymam kciuki, żeby jak najszybciej znalazł dom! I oczywiście rozsyłam wydarzenie na fb dalej :)
  3. Ja tez sie melduje, sliczny psiak z niego! Na pewno uda sie znalezc mu super domek!
  4. Ja mam informację, że albo strona jest niedostępna albo nie mam uprawnień, żeby ją zobaczyć :(
  5. Czy mozecie jeszcze raz wrzucic link do wydarzenia Miski na FB?? Ten z pierwszej strony watku nie dziala :( a na FB nie znajduje sama jej wydarzenia. Rozesle ja, jak tylko dostane sie do wydarzenia.
  6. [quote name='malawaszka']ja już wrzuciłam tam, chyba że ma jakieś inne?[/QUOTE] Sprawdziłam, sa zdjęcia na FB :) bardzo dziękuję!
  7. Super te zdjęcia :) Czy mogę je wrzucić na wydarzenie Majusi na FB?
  8. Jak wrócę z urlopu to pomyślę nad bazarkiem lub wpłacę coś dla Rokiego :)
  9. Moja wpłata z końca lipca to deklaracja na sierpień, mam nadz. że już doszła.
  10. Ja też odwiedzam, szkoda że u Mai dalej cisza :(
  11. Dodałam nowe informacje o Mai do jej wydarzenia na FB, na razie tylko jedna osoba mnie poprosiła o numer konta :( ale może ktoś teraz ją zauważy, niestety ciągle na wydarzeniu jest mało ludzi.
  12. Ja też zrobiłam przelew na sierpień. Uściski dla Messiego!
  13. Dziękuję za informacje, będę zatem zaglądać na wydarzenie na FB.
  14. [quote name='Till']super zdjęcia, obie dziewczyny bardzo ładne. W końcu u Ciebie na dwóch zdjęciach widać, że Maja nie jest taka malutka bo bardziej przypominała mix z jamniczkiem, a teraz już widać, że to mix z gończym, ma długie nogi:) na zbliżeniu bardzo przypomina gończego. Jeśli znajomej Twojej mamy nie przypadna dziewczyny do gustu to jest jeszcze ta młodziutka, ruda ostatnio wyciągana. Ona spokojnie nadaje się do mieszkania, jest spokojna, dystyngowana, wielka pieszczocha i widać, że miała swoją pańcię. Naprawdę jest piękna, a zdjęcia mogą tego nie oddawać, no jest jest młodziudka, max 1,5 roku. Mam nadzieję, że Missiaa wklei jej zdjęcia. Do niej też można podjechać i ją poznać.[/QUOTE] Na żywo Maja nie jest taka mała, jak wydaje się na zdjęciach :) Jest średnim pieskiem. Dzięki za info o rudziutkiej suczce, dam znać tej znajomej. Ona niedawno straciła swoją suczkę owczarka, psina była ciężko chora, więc nie wiem jak szybko się zdecyduje na nowego psa. Wiem, że ogólnie chce, ale jak szybko podejmie decyzję to się okaże. Ja nie mogę przecież naciskać, choć bardzo bym chciała, żeby jakiegoś psiaka wzięła :)
  15. No ładne obie dziewczynki :) Maja będzie potrzebowała dużo ruchu, zabawy, żeby mogła się porządnie wyszaleć :) Saba ponoć jest grzeczna w domu, nie niszczy, zachowuje czystość, więc też super psinka. Będę ją reklamować, mam nadzieję że znajoma sama zdecyduje się pojechać ją zobaczyć. Przylepka z niej straszna, chciała wchodzić na kolana, wskakiwała na nogi, ale nie tak nachalnie tylko przyjaźnie :)
  16. Dominiko uściski dla Ciebie, to musiało być bardzo trudne ;( i wciąż jest...
  17. Ja też trzymam kciuki, będzie dobrze!!
  18. Jeszcze chwilka Westka będzie zachwycać śnieżnobiałą piękną sierścią i już nikt jej nie nazwie sierściuchem, zobaczycie :)
  19. No to czas na foteczki :) poniżej dwie ślicznoty do wzięcia :) niestety, zdjęcia nie oddają uroku Sabci, która na żywo jest mega radosnym i uroczym pieskiem. [IMG]http://imageshack.us/a/img16/5070/aro6.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img196/2726/bmsr.jpg[/IMG] [URL="http://s1273.photobucket.com/user/Magda_Klimek/media/2013_07_20_007_zpsb20f5212.jpg.html"][IMG]http://i1273.photobucket.com/albums/y419/Magda_Klimek/th_2013_07_20_007_zpsb20f5212.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s1273.photobucket.com/user/Magda_Klimek/media/2013_07_20_012_zps5c51b53e.jpg.html"][IMG]http://i1273.photobucket.com/albums/y419/Magda_Klimek/th_2013_07_20_012_zps5c51b53e.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img829/8867/rk4g.jpg[/IMG] [URL="http://s1273.photobucket.com/user/Magda_Klimek/media/2013_07_20_018_zps73c96a9a.jpg.html"][IMG]http://i1273.photobucket.com/albums/y419/Magda_Klimek/th_2013_07_20_018_zps73c96a9a.jpg[/IMG][/URL]
  20. Tak, to ja z drugą cioteczką - andzikiem byłam u Mai :) mała jest super, widać że ma charakterek i duuuużo energii w niej jest :) fotki mam, ale na aparacie Ani, więc jak mi prześle, to wrzucę :) zobaczyłyśmy też drugą suczkę - Sabę, czarną średniej wielkości, bardzo przypominającą moją Czarę. Okolica piękna a pieski w dobrych rękach czekają na nowe domki. Staram się coś działać w kierunku Mai lub Sabci, żeby znalazły domek, ale zobaczymy, jak wyjdzie.
×
×
  • Create New...