-
Posts
11015 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gluchypies
-
[quote name='Dominika84']... Magnus za TM ... Maguś, .... Cel z bazarków może iść oczywiście na inne potrzebujące psy, to wasza decyzja. Po Magnusie został dług. Guchypies, byłoby cudownie, jeśli to właśnie dzięki Tobie Magnus mógł w ostatnich dniach swojego życia dzięki Trocoxilowi tak swobodnie podskakiwać na trawce i nam wchodzić po schodach, gdybyś jednak podtrzymała cel swojego bazarku. Zapłaciliśmy też 140 zł za miejsce na psim cmentarzu dla Magnusa. Nie wiem co pisać, od czego zacząć a na czym skończyć.[/QUOTE] ;( ja też nie wiem, co napisać, bo brak mi słów...tak chciałam, żeby mu się udało. Było widać, że u Ciebie jest mu dobrze,że to piękny pies. Jak będziesz w stanie, to napisz, co się stało wczoraj. Bazarek oczywiście będzie na pokrycie długów Magnuska,z deklaracją karmy przyszłam za późno ;(
- 100 replies
-
Przychodzę na dobranoc z dobrą informacją: dla Magnuska na moim bazarku uzbierało się 150 zł :) :multi:
- 100 replies
-
[quote name='Dominika84'] Proszę w imieniu Magnusa o deklaracje miesięczne stałe na karmę - 5 zł miesięcznie to dla Magnusa 2 dni, w którym ma pełny brzuszek. Kurczę, Magnus nie ma żadnej deklaracji stałej jeszcze :( :( W takim razie zapisuję się jako pierwsza na deklarację na karmę: 10 zł na 4 dni karmy:) ps. Może bazarek trzeba będzie zrobić na karmę dla niego? Taki bez przedmiotów?
- 100 replies
-
[quote name='MALWA']Chodzi mi o to, by moje dane nie były widoczne w miejscu publicznym ( tak jak na dogo - podajemy konto na pw, a nie na wątku ).[/QUOTE] Tak zrobiłam: napisałam w wydarzeniu, że konto do wpłat mogę podać w wiadomości prywatnej. W wydarzeniu jest w tym momencie 49 osób, ale widzę, że dużo osób udostępnia jej wydarzenie - zapewne widziało je już dużo osób :) oby to pomogło!
-
Ale z niego przystojniak! Coraz piękniejszy jest! :) Super, że się dobrze czuje - oby badania ostatecznie wykazały, co jest nie tak, żeby leczenie było jak najlepsze i najskuteczniejsze.
- 100 replies
-
[quote name='MALWA']Co do rozliczenia, to zaraz wysyłam nr konta do mdk8, bo jak na razie tylko ta jedna osoba poprosiła o konto.[/QUOTE] Hmm a co z FB? Bo rozumiem, że pewnie nie chcesz tam podawać konta, bo to Twoje prywatne - może napiszę, że jak ktoś chce coś wpłacić to żeby wszedł tutaj na dogo i poprosił o nr konta? Moja koleżanka mówiła, że wspomoże groszem Majusię, ale nie ma na wydarzeniu konta do wpłat.
-
Messi wyciągnięty z mordowni ma wspaniały DOM!
gluchypies replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Till']witamy u Messiego w ten piękny, w końcu słoneczny dzień :)[/QUOTE] :) ja też witam się u Messiego. Mam nadzieję, że po operacji czuje się dobrze! [quote name='Till']dziękuję za instrukcję, wee łatwizna;)[/QUOTE] No widzisz! :) -
[quote name='Till']myślisz, że ta znajoma może się Mają zainteresować?[/QUOTE] Mam nadzieję, ona zawsze miała suczki owczarka, ale ciągle trafiała na takie schorowane (choroba wychodziła później) i przede wszystkim chciałaby zdrowego pieska. Porozmawiam dzisiaj z moją mamą - one wspólnie wychodziły z psami na spacery, a później z nią i pokażę jej Maję :)
-
[quote name='Till']opróżniłam już skrzynkę, eh jakie to proste :) więc można już pisać do mnie na pw[/QUOTE] to napiszę, chyba że już znalazłaś mnie na FB :) [quote name='Till']narazie je Joserę Economy. Pewnie jest przyzwyczajona do suchego, ale w swoim nowym domku chciałabym żeby mogła też jeść gotowane, domowe jedzonko nie tylko suchą karmę[/QUOTE] Ok, dzięki za info :)
-
[quote name='zozola77']to fajna jest naprawde..... a co do wizyty to chyba nie ma problemu, trzeba by sie tylko jakoś z missieek umówic ..szczegóły to juz z Till ja tam byłąm tak z 3 tygodnie temu i pzonałąm Messiego, Barrego, Niufa i inne psiaki z Olkusza i nei tylko które tam są...no i samą włąscicielkę :lol: pospacerowałysmy z psiakami zrobiłysmy fotki...w ogłoszenaich tez piszemy , ze psa mozna tam odiwedzic, poznac zabrac na spacer[/QUOTE] dzięki za info :) właśnie chętnie bym pojechała zobaczyć psiaczki, bo to zupełnie co innego tak na żywo. A może Majusią się zainteresuje ta koleżanka Mamy, to miałaby ode mnie info z pierwszej ręki :)
-
[quote name='Till']dziś pytałam co u Majci... [/QUOTE] Same dobre wiadomości :) Ona mi z wyglądu trochę przypomina moją Czarę, dlatego tak mi się podoba. I kolejna cecha wspólna - Czara tez nie boi się żadnego psa, bez względu na gabaryty ;) A nie wiesz, czy można by było Majusię odwiedzić? :> Czy takie wizyty raczej nie są wskazane?
-
Messi wyciągnięty z mordowni ma wspaniały DOM!
gluchypies replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Till']jestem jeszcze mało obeznana na dogo i nie wiem jak skasowac wiadomości w skrzynce:oops:[/QUOTE] W skrzynce odbiorczej/ nadawczej masz obok listy wiadomości takie kwadraciki-pozaznaczaj te wiadomości, które chcesz usunąć i na dole po prawej stronie jest ramka z napisem "wybrane wiadomości". Jak na nią klikniesz to możesz wybrać "usuń" :) -
Messi wyciągnięty z mordowni ma wspaniały DOM!
gluchypies replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
no to Messi zostanie pozbawiony jajców :D pięknie.. będzie do wzięcia chłopak! ps. Till - masz zapchaną skrzynkę. -
[quote name='MALWA']Myślę, ze namiar chyba na Till, ale to ona musi się tu wypowiedzieć.........[/QUOTE] Ok, czekam na info. W wydarzeniu jest link do tego wątku, każdy może zajrzeć. [quote name='zozola77'] czyli szukamy skarbnika..[/QUOTE] Jak tylko będzie, to dodam informację. Jak macie FB to zapraszam do wydarzenia i rozsyłania, na razie tylko parę osób tam jest.
-
[quote name='MALWA']Dziękuję za wydarzenie. nie mam mnie na FB, i nie wiem co tam powinno się znaleźć.[/QUOTE] Myślę, że będzie przede wszystkim konto potrzebne, oraz informacja z kim się kontaktować w sprawie Mai. Jak coś to będę oczywiście pośredniczyć, ale muszę mieć w miarę na bieżąco informacje, żeby tam umieszczać. Planuję też pokazać Majusię znajomej, która szuka pieska :)