-
Posts
11015 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gluchypies
-
Szczotka - W nowym domu! Poznaje swiat u Roszpunki. Powodzenia mała!!!
gluchypies replied to Maia's topic in Już w nowym domu
Piękne te zdjęcia! I jak wspaniale widzieć Larę w domku :) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
gluchypies replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='danusiadanusia']dlaczego z nieswojego nicku:) sprostuje moja mama a kingi_kingi7 babcia:):) czy już wyjaśniłam?[/QUOTE] haha dobre! Myślałam, że jest mowa o danusi, a że pisze kinga_kinga7 ale się pomyliła i pisze z nieswojego nicku ;) już wszysto jasne! Fajnie, że wszystkie kobiety u Was w rodzinie takie psiowe :) moja jedna Babcia też miała psinkę :) -
Szczotka - W nowym domu! Poznaje swiat u Roszpunki. Powodzenia mała!!!
gluchypies replied to Maia's topic in Już w nowym domu
Strasznie się cieszę i trzymam kciuki za Larę, aby szybciutko się zaaklimatyzowała :) -
4 szczeniaki spod barakowozu i ich mamaMalwinka już w DS:)
gluchypies replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za Szantę, żeby w domku wszystko było dobrze! :loveu: A Malwinka na pewno się powoli dostosuje i będzie mogła znaleźć dobry domek! :) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
gluchypies replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='danusiadanusia']moja mama ma 11 letnią sunię, mieszka na 4 piętrze i obie jeszcze dają radę a windy nie ma:([/QUOTE] ktoś tu chyba z nie swojego nicku pisze ;) właśnie sobie uświadomiłam, że moja mama ma 11 letniego huskiego i oby nic mu się ze stawami nie zaczęło dziać... bo niby 2 piętro, ale jak go wynosić... -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
gluchypies replied to kikou's topic in Już w nowym domu
A ja wpadam popatrzeć na Gajusię :) -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
gluchypies replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Zaglądnę do Twojej Suzanki. Oby się jej już wkròtce udało i Gai też! -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
gluchypies replied to kikou's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea100']Moje ogłaszanie Gajki już parę lat też psu na budę a jednak nie wolno opuszczać rąk i tracić nadziei![/QUOTE] Trzymamy kciuki, choć łatwo nie jest! -
Szczotka - W nowym domu! Poznaje swiat u Roszpunki. Powodzenia mała!!!
gluchypies replied to Maia's topic in Już w nowym domu
No byłoby pięknie, żeby Szczocia już od soboty była w domku u Roszpunki :) -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
gluchypies replied to kikou's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea100']przypominam Gajkę na dogo[/QUOTE] coś tu nikt nie zagląda :( -
[quote name='koelka']Dziękuję :multi: Przelałaś na konto fundacyjne czy moje? Bo u mnie wpłaty jeszcze nie ma.[/QUOTE] Fundacyjne. Nie wiem, czy Twoje mam. Jak możesz to podeślij na pw, może się przydać kiedyś ;)
-
AZIR Dziadzio Staruszeczek za TM .........żegnaj.......
gluchypies replied to MALWA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jestem myślami przy Azirku. Mam nadzieję, że całe to zamieszanie się wyjaśni i będzie już w porządku. -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
gluchypies replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Witam się z Kluseczką :) dziękuję za zaproszenie Paula! -
[quote name='Maciek777']Zaglądam od czasu do czasu i do teraz myślałem, że Bafi w schronie jeszcze siedzi:shake: A tu jest już w hotelu:) Bafi jest bogatszy ode mnie:D[/QUOTE] No Bafik już trochę jest w hoteliku i się rozkręca :) Przydałby mu się domek szybko, żeby tę jego fortunę na inne psiaki przeznaczyć hihi ;)
-
AZIR Dziadzio Staruszeczek za TM .........żegnaj.......
gluchypies replied to MALWA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='MALWA']Nie mam e-maila od Angeliki.[/QUOTE] Ehh troszkę to niefajne, że tyle ludzi włącznie z Tobą czeka i czeka.. Ja wiem, że pewnie ma dużo zajęć, ale skoro obiecała coś napisać... To chcielibyśmy się dowiedzieć, jak wygląda sprawa z Azirem.. -
AZIR Dziadzio Staruszeczek za TM .........żegnaj.......
gluchypies replied to MALWA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czekamy zatem na wiadomości..... -
Z mojego bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248527-ROZLICZAM-Ciuchy-XS-S-M-próbki-dodatki-do-22-11-godz-21?p=21644953#post21644953"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...3#post21644953[/COLOR][/URL] przelałam właśnie 46 zł. Niewiele, ale zawsze coś :smile: proszę o potwierdzenie na wątku bazarku, gdy dojdą.
-
Malwo, miło czytać takie piękne zakończenia, jak napisałaś! Tym bardziej mnie to ujęło, że też miałam huskiego z odzysku, który na widok zdejmowanego paska od spodni uciekał na drugi koniec mieszkania... Życzymy Grafisiowi szczęśliwego zakończenia! Żeby było łatwiej, to z mojego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248527-ROZLICZAM-Ciuchy-XS-S-M-próbki-dodatki-do-22-11-godz-21?p=21644953#post21644953[/URL] przelałam właśnie 46 zł. Niewiele, ale zawsze coś :) proszę o potwierdzenie na wątku bazarku, gdy dojdą.
-
[quote name='basiek8']ten piesek wygląda na takiego łagodnego, jak to możliwe żeby ktoś potraktował go łopatą lub " z buta"??? Przeglądam wątki i nie bardzo rozumiem jeszcze waszych postów. co to znaczy że "przeznaczone są do wywózki"?[/QUOTE] W Olkuszu nie ma schroniska - jest punkt przetrzymań psów. Znajdują się tam psy, które czekają na kogoś, kto je odbierze lub adoptuje lub zostaną zabrane np. do hoteliku. W przeciwnym razie psy są wywożone do schronisk np. do Szczytów o ile dobrze pamiętam nazwę, które nie cieszą się "dobrą sławą". Raczej tą złą niestety. Dlatego tak ważne jest, by znaleźć im dom, zanim nie zostaną wywiezione i ślad po nich zaginie. Lub chociaż zabrać do hoteliku i potem szukać im domu, tak jak Grafisiowi.
-
Agus- makabrycznie zaniedbany mały kudłacz- ADOPTOWANY:)
gluchypies replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe zakończenie, wszyscy na nie czekaliśmy :) -
[quote name='Anja2201']Magiś zaprasza na bazarek : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249412-Książki-i-Ciuszki-!Dla-Amicus-Canis-i-nie-tylko-!-Do-15-12-13!?p=21640857#post21640857[/URL][/QUOTE] Już lecę pooglądać :) Fajnie, że Magisiowy dług troszeczkę się zmniejszy. Jak zakończę bazarki to będę zapraszać na wątek Magika z nadzieją na deklaracje stałe, żeby odkopać go z długów :)
-
AZIR Dziadzio Staruszeczek za TM .........żegnaj.......
gluchypies replied to MALWA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedny Azirek, strasznie mi go żal...... Myślę, że Angelika będzie musiała podjąć ewentualnie decyzję, żeby go nie męczyć dłużej. To ona widzi, w jakim jest stanie i czy sprawia mu coś ból... Dobrze, że wyszedł ze schroniska i miał choć odrobinę lepiej.... Niedobrze, że tak naprawdę nie miał prawdziwej miłości..... Ciepła domowego.... Takiego na stałe i na zawsze, do ostatniej chwili....