Jump to content
Dogomania

gluchypies

Members
  • Posts

    11015
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gluchypies

  1. Przypominam się u Magisia :) bazarek z mojego podpisu ciągle trwa, zapraszamy!
  2. Piękne te zdjęcia! I jak wspaniale widzieć Larę w domku :)
  3. [quote name='danusiadanusia']dlaczego z nieswojego nicku:) sprostuje moja mama a kingi_kingi7 babcia:):) czy już wyjaśniłam?[/QUOTE] haha dobre! Myślałam, że jest mowa o danusi, a że pisze kinga_kinga7 ale się pomyliła i pisze z nieswojego nicku ;) już wszysto jasne! Fajnie, że wszystkie kobiety u Was w rodzinie takie psiowe :) moja jedna Babcia też miała psinkę :)
  4. Strasznie się cieszę i trzymam kciuki za Larę, aby szybciutko się zaaklimatyzowała :)
  5. Trzymam kciuki za Szantę, żeby w domku wszystko było dobrze! :loveu: A Malwinka na pewno się powoli dostosuje i będzie mogła znaleźć dobry domek! :)
  6. [quote name='danusiadanusia']moja mama ma 11 letnią sunię, mieszka na 4 piętrze i obie jeszcze dają radę a windy nie ma:([/QUOTE] ktoś tu chyba z nie swojego nicku pisze ;) właśnie sobie uświadomiłam, że moja mama ma 11 letniego huskiego i oby nic mu się ze stawami nie zaczęło dziać... bo niby 2 piętro, ale jak go wynosić...
  7. A ja wpadam popatrzeć na Gajusię :)
  8. Zaglądnę do Twojej Suzanki. Oby się jej już wkròtce udało i Gai też!
  9. [quote name='bea100']Moje ogłaszanie Gajki już parę lat też psu na budę a jednak nie wolno opuszczać rąk i tracić nadziei![/QUOTE] Trzymamy kciuki, choć łatwo nie jest!
  10. No byłoby pięknie, żeby Szczocia już od soboty była w domku u Roszpunki :)
  11. [quote name='bea100']przypominam Gajkę na dogo[/QUOTE] coś tu nikt nie zagląda :(
  12. nasz kochany biedny Orsonek :( tak strasznie mi smutno :(
  13. [quote name='koelka']Dziękuję :multi: Przelałaś na konto fundacyjne czy moje? Bo u mnie wpłaty jeszcze nie ma.[/QUOTE] Fundacyjne. Nie wiem, czy Twoje mam. Jak możesz to podeślij na pw, może się przydać kiedyś ;)
  14. Jestem myślami przy Azirku. Mam nadzieję, że całe to zamieszanie się wyjaśni i będzie już w porządku.
  15. Witam się z Kluseczką :) dziękuję za zaproszenie Paula!
  16. [quote name='Maciek777']Zaglądam od czasu do czasu i do teraz myślałem, że Bafi w schronie jeszcze siedzi:shake: A tu jest już w hotelu:) Bafi jest bogatszy ode mnie:D[/QUOTE] No Bafik już trochę jest w hoteliku i się rozkręca :) Przydałby mu się domek szybko, żeby tę jego fortunę na inne psiaki przeznaczyć hihi ;)
  17. [quote name='MALWA']Nie mam e-maila od Angeliki.[/QUOTE] Ehh troszkę to niefajne, że tyle ludzi włącznie z Tobą czeka i czeka.. Ja wiem, że pewnie ma dużo zajęć, ale skoro obiecała coś napisać... To chcielibyśmy się dowiedzieć, jak wygląda sprawa z Azirem..
  18. Z mojego bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248527-ROZLICZAM-Ciuchy-XS-S-M-próbki-dodatki-do-22-11-godz-21?p=21644953#post21644953"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...3#post21644953[/COLOR][/URL] przelałam właśnie 46 zł. Niewiele, ale zawsze coś :smile: proszę o potwierdzenie na wątku bazarku, gdy dojdą.
  19. Z mojego bazarku http://www.dogomania.pl/forum/threads/248527-ROZLICZAM-Ciuchy-XS-S-M-próbki-dodatki-do-22-11-godz-21?p=21644953#post21644953 przeleję na spłatę długów Rokusia 46 zł. Niewiele, ale zawsze coś. Proszę pw z danymi do wpłaty, a później o potwierdzenie na wątku bazarku, gdy dojdą.
  20. Malwo, miło czytać takie piękne zakończenia, jak napisałaś! Tym bardziej mnie to ujęło, że też miałam huskiego z odzysku, który na widok zdejmowanego paska od spodni uciekał na drugi koniec mieszkania... Życzymy Grafisiowi szczęśliwego zakończenia! Żeby było łatwiej, to z mojego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248527-ROZLICZAM-Ciuchy-XS-S-M-próbki-dodatki-do-22-11-godz-21?p=21644953#post21644953[/URL] przelałam właśnie 46 zł. Niewiele, ale zawsze coś :) proszę o potwierdzenie na wątku bazarku, gdy dojdą.
  21. [quote name='basiek8']ten piesek wygląda na takiego łagodnego, jak to możliwe żeby ktoś potraktował go łopatą lub " z buta"??? Przeglądam wątki i nie bardzo rozumiem jeszcze waszych postów. co to znaczy że "przeznaczone są do wywózki"?[/QUOTE] W Olkuszu nie ma schroniska - jest punkt przetrzymań psów. Znajdują się tam psy, które czekają na kogoś, kto je odbierze lub adoptuje lub zostaną zabrane np. do hoteliku. W przeciwnym razie psy są wywożone do schronisk np. do Szczytów o ile dobrze pamiętam nazwę, które nie cieszą się "dobrą sławą". Raczej tą złą niestety. Dlatego tak ważne jest, by znaleźć im dom, zanim nie zostaną wywiezione i ślad po nich zaginie. Lub chociaż zabrać do hoteliku i potem szukać im domu, tak jak Grafisiowi.
  22. Wspaniałe zakończenie, wszyscy na nie czekaliśmy :)
  23. [quote name='Anja2201']Magiś zaprasza na bazarek : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249412-Książki-i-Ciuszki-!Dla-Amicus-Canis-i-nie-tylko-!-Do-15-12-13!?p=21640857#post21640857[/URL][/QUOTE] Już lecę pooglądać :) Fajnie, że Magisiowy dług troszeczkę się zmniejszy. Jak zakończę bazarki to będę zapraszać na wątek Magika z nadzieją na deklaracje stałe, żeby odkopać go z długów :)
  24. Biedny Azirek, strasznie mi go żal...... Myślę, że Angelika będzie musiała podjąć ewentualnie decyzję, żeby go nie męczyć dłużej. To ona widzi, w jakim jest stanie i czy sprawia mu coś ból... Dobrze, że wyszedł ze schroniska i miał choć odrobinę lepiej.... Niedobrze, że tak naprawdę nie miał prawdziwej miłości..... Ciepła domowego.... Takiego na stałe i na zawsze, do ostatniej chwili....
×
×
  • Create New...