Jump to content
Dogomania

gluchypies

Members
  • Posts

    11015
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gluchypies

  1. Ja też zaglądam, ostatnio mam coraz mniej czasu, ale zaglądam zawsze! Oby Grafiś znalazł wkrótce dobry domek! Dobrze, że jest już po kastracji i zniósł ją dobrze.
  2. O jest nowy tytuł, super! :) Dzięki świetnemu pomysłowi bea100 już niedługo będzie kolejny bazarek dla Magika :)
  3. Ojej, ile ogłoszeń! :) Teraz czekamy na telefony!
  4. [quote name='Anja2201'] Mam problem z internetem , więcej go nie mam niż mam więc czasem nie daję rady wysłać czegoś od razu .[/QUOTE] Ja chyba mam Twoje konto - jeśli nie mam, to podeślij mi proszę, dam Ci znać, bo będę rozliczać bazarek dla Magika zakończony 25 grudnia. W razie czego moge podsyłać zainteresowanym konto, jeśli oczywiście wyrażasz zgodę.
  5. [quote name='ocelot']Daj kochana propozycję tytułu wątku Magika to w końcu napiszę do moda[/QUOTE] [quote name='gluchypies']Hmm.. w tym to ja za dobra nie jestem ;) ale może: Czarujący Magik z ogromnym długiem szuka domu dla siebie i swojej przyjaciółki Magik i jego przyjaciółka szukają domu - pomóż zmniejszyć ogromny dług w hotelu Magik - piękny pies z ogromnym długiem[/QUOTE] K ochana i co z tym tytułem? Wybrałaś któryś?
  6. [quote name='Itske']Cioteczki, nie chcę latać po bazarkach, dajcie mi na pw konto[/QUOTE] Anja2201 podeśle :) dziękujemy za pomoc :)
  7. Zaglądam do Bafisia :)
  8. [quote name='ocelot']Daj kochana propozycję tytułu wątku Magika to w końcu napiszę do moda[/QUOTE] Hmm.. w tym to ja za dobra nie jestem ;) ale może: Czarujący Magik z ogromnym długiem szuka domu dla siebie i swojej przyjaciółki Magik i jego przyjaciółka szukają domu - pomóż zmniejszyć ogromny dług w hotelu Magik - piękny pies z ogromnym długiem
  9. jestem na zaproszenie, na razie zapiszę wątek
  10. I ja zaglądam do naszej ślicznoty chudzinki :)
  11. Zaglądam do Grafisia!
  12. A jak prace nad jego zachowaniem? Oby dobry domek już niedługo się znalazł :)
  13. kochane psisko :) fajną ma tą skarpetkę białą na łapce!
  14. Zadłużenie i tak już mniejsze... W tym rozliczeniu jest już uwzględniona opłata za hotel za grudzień, tak? Od stycznia będę wpłacać stałą deklarację dla Suzi 20 zł/ miesiąc :)
  15. Moja koleżanka kupiła swojej suni taką obrożę (bo np. boi się wychodzić z mieszkania, jak tylko się ściemni), no i na razie widzi poprawę taką, że jest bardziej zaczepna w stosunku do ich drugiego psa ;) A z wychodzeniem na spacery jest tak samo. Ale dopiero od niedawna ma obróżkę, może teraz już widać poprawę, zapytam.
  16. [quote name='danusiadanusia']witam się z sympatyczną dziewczynką:):)[/QUOTE] ja też się witam z Klusią :)
  17. o kwiaty taaaaak :) zaraz na początku Czara usiłowała mi pokazać, że to nie moje storczyki będą stać na parapetach, lecz ona sobie tam będzie siedzieć... Wiele razy mi je pozrzucała na podłogę... Jednego raz znalazłam w przedpokoju wybebeszonego... Ale w końcu to ukróciliśmy, ma swój jeden parapet, na resztę nie wskakuje. Eh te psy... :) i tak się je kocha!!! :)
  18. moja do teraz czasem sobie urządza wycie pod naszą nieobecność, sąsiadka czasem o tym wspomina... Na szczęście za każdym razem podkreśla, że jej to nie przeszkadza, bo sama dawno temu miała psa (starsza pani już). A ja kiedyś, zaraz na początku jak wzięłam Czarę, o mało na zawał nie padłam wchodząc po pracy do domu i słysząc głosy... Okazało się, że Czara sama włączyła sobie telewizor pilotem :D na moje (i sąsiadów) szczęście - nie podgłośniła hihi ;) jej i tak by to nic nie przeszkadzało, a sąsiedzi mieliby cały program tv przez 8 godzin na full ;)
  19. Jak to miło czytać, że Lara się tak szybciutko przyzwyczaja do nowego, dobrego życia :) i że aż burczenia jej się zachciało, pannicy jednej no! Hihi ;) uściski dla Larusi :)
  20. No to się Messiemu udało :multi: cudownie!!! Może kiedyś gdzieś go zobaczę na mieście, jak będzie znowu "turystą" :)
  21. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Obyśmy się myliły i domek był już dawno... :([/QUOTE] a te ogłoszenia o jego zaginięciu są jeszcze aktualne? może trzeba je odświeżyć, może ktoś zauważy i zadzwoni z informacją....
  22. :( straszna informacja, straszna :( zima jest, a oni na łańcuch wydają :( jak można....
×
×
  • Create New...