[quote name='Gosiapk']
Szkoda, że nie ma grubego styropianu, takiego ze 20cm, aby na nim budy postawić, byłaby dobra izolacja od ziemi.[/QUOTE]
Może zrobimy szybką zbiórkę na styropian? To chyba nie powinno być mega drogie, a dobrze byłoby zrobić taką izolację od ziemi.