Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10836
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. https://www.dogomania.com/forum/topic/72064-przytulisko-dla-zwierząt-w-głownie/page/128/ Są na Fb . https://www.facebook.com/pg/przytuliskoglowno/about/?ref=page_internal
  2. Jaki jest w stosunku do innych psów ? Napisz tutaj wiadomość do osoby o nicku kikou i spytaj . Może będzie mogła go przyjąć na hotel / domowy/ .
  3. Rudzia dostała 100,- od Aska7. Dziękuję.
  4. Nasz kawaler dostał stałą od Anuli 10,- III . Dziękuję . 03.03.20 Agnieszka103 10,- stała . Dziękuję .
  5. Na koncie są stałe od : elficzkowa 50,- III Anula 20,- III Dziękuję :
  6. Na konto Rudzi wpłynęły pieniądze : jola&tina 192,- baz. Maksa (*) elficzkowa 20,- jednorazowa. Dziękuję .
  7. Jest jedna osoba na fb , która deklaruje pomoc finansową jak ktoś go zabierze. Jak już go zarezerwujesz to można poprosić o pomoc . Zawsze coś się uzbiera.
  8. Na koncie Balbinki mam stałą od uxmal II - 20,- i Malwa II,III 50,- i elik 20,- III Dziękuję :)
  9. Jak dotrą potwierdzę. Dziękuję .
  10. Na koncie Rudzi mam wpłatę : Michał B. 50,- Dziękuję :)
  11. Ustawił się chłopak :) Cudowna gromadka :)
  12. Bardzo się cieszę . Bo niedawno myślałam o nich :)
  13. Radysiaki są mi bardzo bliskie . Dam 10,- stałej. Bardzo mi przykro ,że więcej nie mogę :(
  14. Na konto Szagusia wpłynęły pieniądze od seramanias 10,- Dziękuję :)
  15. Rudzia dostała wpłaty: Nesiowata 20,- Zofia Ch. 30,- Dziękujemy :)
  16. Na konto Rudzi dzisiaj wpłynęły : Anula jedn. 60,- Elik stała II,III 40,- Agata P. 100,- seramanias 152,- Dziękuję. Od razu robię przelew do Moli za weta 152,-.
  17. wpłynęły dzisiaj 176,- . Dziękuję :) Balbinka dostała jeszcze stałą od Elik 20,- i Elf i Mango 20,- + bonusik 10,- . Bardzo Wam dziękuję :)
  18. Działa :)
  19. POST ROZLICZENIOWY NA STR. 7
×
×
  • Create New...