Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10835
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. Siostra elficzkowej wpłata 30,- 09.07 . Dziękuję :)
  2. Nowe wpłaty dla Szagusia: seramanias 10,- elficzkowa 70,- Anula 20,- Dziękuję :)
  3. Super , że Szagusiowi smakują . Będę pamiętać :)
  4. Ja też nie wiem :) Ciacha dla wszystkich ode mnie :)
  5. Jakie cudne stadko :) Kocham duże psy <3
  6. Iza dołożę i ja . Potrzebna będzie też pomoc w szczepieniach maluchów. Jak już przyjdzie czas też dołożę.
  7. Mam wpłatę dla Szagusia od cioci Marzenki 40,-. Dziękuję :)
  8. o i Balbinka się załapała na fotkę :)
  9. Wpłaty na konto Szagusia: 31.05 seramanias 10,- 01.06 elficzkowa 70,- stała + jedn. 02.06 Anula 20,- 04.06 siostra efficzkowej 50,- Dziękuję ślicznie :)
  10. 10.05.21 siostra elficzkowej wpłata 30,- Dziękuję :)
  11. https://www.facebook.com/pieskowoadoptujniekupuj/photos/basw.Abq4ly9ZKgNRZ67FA4jNBvCekPEVK_K4KF92QSf6Cy8D83XsgIza9tkD46PtqxMwaJn5SH_14eys71uqmogq99Qu1xTkOvRqVVdTRVw2xHdkYzVze-6IXP6DwSviAtywBADf0AXzYNu8WZi1EX5_7Lkw/2290955870936812/?opaqueCursor=Abp4EfmtMtt1zZgxaTBDXeEBlZIqg0EhKnIsUl-ilO3CokB-1aubTb9SkAw0bdn3decQZMqoW3Tt6Kpf69zsnfFMJCcKoDl64dq_GtoJYnwz2MVk9mZ-ZeBGXGQ5y6MNEfheXTmTZwez_LfaNOZBG2JZRRgGjlMeZo0Yu9YXbDS9zVPcIEdOIPvBVGDHBDfIoQWHz3zKHCinubAk5aTrH8GKeKQSZZep6gBJo_H9zA_0Kg9JDO9vACgOtw7IfDea7nfok_k_zz1J_MJ8w6CgnYLYKY2iUv6pQoRkKcKCs9bmeXANwPs8AMoob_IP33DSwbjrO1HD8nuWmjfVaOTykxCPD0tmbv59RU1SEa67zlpyEtjhj2visGDlW-doScY9AVbBdEEJOOkJkv-yuEBkZToy_LmCMAuQXm-khM0rsUGlORaBsSSyGUr0xJBTf81NN1epfUYR2yG7Met7akboFp1PngJJwNUFJYhMvUb-ZsSgug5GsGt3duXSaQ8CXW3IgFSzI2pJp5Q_Bvbq-z3IzkdAb27JN3NgNA7xajsC89-KW_wnGS1NCvCMNj19cdfK8TLpS02gTeswdpKsDS9zakm-aQim2641-zzXfqoUbg7dTLdEUc8-Ytd0_EcOD5I36MWQYgliaoYDf-hpemjLNlQq To ta ? Czy ta ? https://www.facebook.com/photo?fbid=260204658644703&set=a.110004246998079
×
×
  • Create New...