Wiem ale właśnie dlatego napisałam o sprawdzeniu . Mam ją w znajomych na FB i na bieżąco wiem o rożnych opiniach . Jednak zawsze uważam ,że w takich wypadkach ważne jest wyrobienie własnej .
Bo jest tam w okolicach hotelik . Jakby dało radę sprawdzić warunki to może udałoby się nawiązać współpracę ?
https://www.facebook.com/Hotelik.U.MoNiki
To może uruchommy już "Skarpetę " i zbierajmy pieniądze. ?
Teraz jestem na urlopie ale jak tylko wrócę zrobię bazarek na ten cel . Mam sporo książek i innych drobiazgów. Jestem też na FB więc mogłabym to co się nie sprzeda na dogo spróbować sprzedać tam.
Trzeba by też szukać miejsca . Pytał ktoś Murkę albo kikou ? Musimy ratować te biedaki zanim będzie za późno :(