Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10834
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. Jak chcecie zobaczyć Aramiska to wpadł mi w oko na FB https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10226306466986625&set=p.10226306466986625&type=3
  2. My za Tobą też Super ,że jesteś
  3. Dla dzielnego Szagusia wpłynęły kolejne deklaracje: 05.10 Anula 20,- 08.10 siostra elficzkowej 30,- Dziękuję
  4. Może ruszymy ze skarpetą ? Można by porezerwować miejsca w znajomych hotelikach i czekając aż coś się zwolni zbierać kasę ?
  5. Wiem ale właśnie dlatego napisałam o sprawdzeniu . Mam ją w znajomych na FB i na bieżąco wiem o rożnych opiniach . Jednak zawsze uważam ,że w takich wypadkach ważne jest wyrobienie własnej .
  6. Bo jest tam w okolicach hotelik . Jakby dało radę sprawdzić warunki to może udałoby się nawiązać współpracę ? https://www.facebook.com/Hotelik.U.MoNiki
  7. Szaguś otrzymał 100,- od cioci elficzkowej / IX i X/ Dziękuję :)
  8. Na koncie Szagusia jest wpłata od cioci seramanias 10,- Dziękuję :)
  9. Mogę tylko 5,-
  10. Nowe wpłaty : 07.09 ciocia Marzenka 40,- 09.09 siostra elficzkowej 30,- Dziękuję :)
  11. ostatnie wpłaty dla Szagusia : seramanias 10,- Anula 20,- Dziękuję :)
  12. Moli@ jak Szagusia żarełko ? Zamówić puszki ?
  13. Dzisiaj doszła wpłata od siostry elficzkowej 30,- . Dziękuję :)
  14. To może uruchommy już "Skarpetę " i zbierajmy pieniądze. ? Teraz jestem na urlopie ale jak tylko wrócę zrobię bazarek na ten cel . Mam sporo książek i innych drobiazgów. Jestem też na FB więc mogłabym to co się nie sprzeda na dogo spróbować sprzedać tam. Trzeba by też szukać miejsca . Pytał ktoś Murkę albo kikou ? Musimy ratować te biedaki zanim będzie za późno :(
  15. Karma zamówiona. Nowe wpłaty dla Szagusia: 02.08 seramanias 10,- Anula 20,- 03.08 P. Marzenka 40,- 04.08 elficzkowa 70,- Dziękuję :)
  16. Też mi to przemknęło przez myśl. Może Zea znalazłaby gdzieś "obok siebie" jakieś miejsce do kupienia i zbieraliśmy pieniądze na ten cel ?
  17. Jeżeli coś ruszy z pomocą jakiemuś staruszkowi albo kilku to zgłaszam się do pomocy finansowej.
×
×
  • Create New...