Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10839
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. poproszę nr. konta. Po 1-szym postaram się coś pomóc.
  2. wpiszcie w tytuł imię psa- tak łatwiej będzie szukać.
  3. [quote name='dziuniek']A po co robić 200 zdjęć, wystarczy przywiązać psa do płota i pstryknąć trzy, a dobre. Przepraszam, że się wtrącam, ale chyba hotelik ma jakieś obowiązki, a może zależy mu na jak najdłuższym hotelowaniu psa? Faktycznie, na zdjęciach-czarny kundelek na rachitycznie krótkich nóżkach. Mi to nie przeszkadza, ale ludzie wolą wiedzieć, jakiego psa biorą i niestety te zgrabniejsze mają lepsze wzięcie, więc po co odbierać psu szansę? W każdym razie owczarka belgijskiego ja na razie nie widzę;)[/QUOTE] zgadzam się - tym bardziej,że koszt hoteliku niemały. Poza tym myślałam, że jak ktoś prowadzi hotelik to jest to jego stałe zajęcie a gdzieś tu wyżej było napisane,że psy zostają same po kilka godzin dziennie. Chyba, że źle zrozumiałam?
  4. poproszę nr. konta - pomogę ile będę mogła
  5. zjawiam się tu przypadkiem i poproszę nr. konta -postaram się pomóc od czasu do czasu-ile będę mogła
  6. [quote name='keakea']Bardzo porządne konstrukcyjnie budy to takie jak te [URL]http://allegro.pl/buda-z-przedsionkiem-l-sredni-pies-i3076553337.html[/URL] - z osłoniętym wejściem - ocieplone ściany - wodoodporna podłoga i dach - ze zdejmowanym dachem ułatwiającym sprzątanie[/QUOTE] jakby jednak musiała być w budzie to ta jest super. Ja się dołożę :lol:
  7. tak-dzisiaj. Dziękuje.
  8. jestem z zaproszenia na bazarek. Po 28-mym postaram się pomóc finansowo. Niestety tylko tyle mogę.
  9. dziękuję bardzo, Asia jak się zjawi wyśle konto bo to ona zbiera pieniądze. Ja też zainteresowałam się Inką całkiem przypadkiem i wydało mi się bardzo nieludzkie aby aż dwie osoby, które umieściły ją w hoteliku tak z dnia na dzień o niej zapomniały.
  10. [quote name='Gabi79']Czemu dopiero teraz tu trafiłam??? Jeśli nie będzie chętnych bliżej to ja ją chętnie wezmę na DT za karmę i koszty weta[/QUOTE] cioteczki co Wy na to?
  11. trzymamy i będziemy czekać na wieści jak sobie obie niuńki radzą w nowym domu:multi:
  12. cioteczki czekam na nr. konta:multi:
  13. justlose , Aldonika22 na wątkach / nie pamiętam których/ proponowały pomoc w sprawie DT. Może zapytać o szczegóły i warunki, i czy aktualne?
  14. ona tam długo nie pociągnie :-( oby nie było za późno -tak jak z Gizmo... http://www.dogomania.pl/forum/threads/239959-Mikropiesek-umiera-w-schronisku!-Głód-i-depresja!-Pomóżcie-szukać-DT-DS!?highlight=gizmo
  15. ja zrobiłam jedną wpłatę na konto "...Polany" ale dalsze mogę wpłacać na inne. Jak wolicie?
  16. dajcie znać jak sunia została przyjęta w nowym domku? Zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241103-%29-ksiazki-od-3-zl-do-15-zl-na-hotelik-dla-Inki-do-20-3-godz-20-00[/url]
  17. on już teraz jest śliczny:lol: zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241103-%29-ksiazki-od-3-zl-do-15-zl-na-hotelik-dla-Inki-do-20-3-godz-20-00[/url]
  18. witam Aramiska. Co u psiaczka? zapraszam: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241103-%29-ksiazki-od-3-zl-do-15-zl-na-hotelik-dla-Inki-do-20-3-godz-20-00[/url]
  19. o rety jak szybko rosną. Są śliczne :lol: bardzo proszę zajrzyjcie [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241103-%29-ksiazki-od-3-zl-do-15-zl-na-hotelik-dla-Inki-do-20-3-godz-20-00[/url]
  20. ja swoją stałą przeleję razem z kaską dla Bystrej:lol: przy okazji zajrzyjcie [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241103-%29-ksiazki-od-3-zl-do-15-zl-na-hotelik-dla-Inki-do-20-3-godz-20-00[/url] bardzo proszę:multi:
  21. do karmy i ja się dorzucę:lol: tylko dajcie znać na pw jak już coś postanowicie
  22. jestem z zaproszenia na bazarek, poproszę nr. konta ,pomogę ile dam radę.
  23. jestem i ja . Poproszę nr. konta postaram się pomóc ale dopiero po 27
×
×
  • Create New...